!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018 (FTS)
Łódź
Filtruj:
Kategorie:


























1Wiśniewski PatrykMrówczyńska PaulinaUKS TIGER TEAM Dorośli OPEN LA
3Stoksik SebastianKaczmarek DorotaCorteTop Dance Dorośli OPEN LA
4Niedzielski TomaszKarkosik PaulinaUKS TEMPO Dorośli OPEN LA
5Venckys KastytisVenckiene VilmaVIESULAS Dorośli OPEN LA
1Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM 16-18 B LA
2Falkowski MikołajStaszak AleksandraUKS TEMPO 16-18 B LA
3Ślefarski KacperBendykowska MariaUKS TEMPO 16-18 B LA
4Gosławski-Żeligowski MieszkoMisztela WiktoriaUKS TIGER TEAM 16-18 B LA
5Jaśkowiak ErnestRomanowska MajaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B LA
6Wyrwas DariuszCisek ZuzannaUKS TIGER TEAM 16-18 B LA
7Rysiewski KornelCzaińska Martyna WiktoriaISKRA 16-18 B LA
8Venckys KastytisVenckiene VilmaVIESULAS 16-18 B LA
9Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN 16-18 B LA
10Semrau AdamSabanovic IsabellaUKS Bailamos 16-18 B LA
11Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE 16-18 B LA
1Gajek AdamKłopocka KalinaFEELING 16-18 B ST
2Wawrzonkowski ErnestLipok IzabelaOLIMP SPORT 16-18 B ST
3Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE 16-18 B ST
4Rysiewski KornelCzaińska Martyna WiktoriaISKRA 16-18 B ST
5Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN 16-18 B ST
6Kochut KamilSobiesiak DominikaClassic Dance Sport 16-18 B ST
1Wyrwas DariuszCisek ZuzannaUKS TIGER TEAM 16-18 C LA
2Reczkowski JakubSłupska AleksandraTKS DANCE&DANCE 16-18 C LA
3Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaUKS TWIST 16-18 C LA
4Franczak MaciejRolyuk AnnaFEELING 16-18 C LA
5Ołdziej DawidGrabowska PaulinaUKS TWIST 16-18 C LA
6Plona RafałFilipkowska LindaAKAT 16-18 C LA
7Chabasiński PatrykBochen ZofiaUKS DANCE ACADEMY 16-18 C LA
8Mereuta ValentinPiasta KlaudiaUKS Bailamos 16-18 C LA
1Chabasiński PatrykBochen ZofiaUKS DANCE ACADEMY 16-18 C ST
2Ołdziej DawidGrabowska PaulinaUKS TWIST 16-18 C ST
3Krejczman MarcinWasilewska Monika MariaPROMENADA 16-18 C ST
4Franczak MaciejRolyuk AnnaFEELING 16-18 C ST
5Reczkowski JakubSłupska AleksandraTKS DANCE&DANCE 16-18 C ST
6Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaUKS TWIST 16-18 C ST
7Mereuta ValentinPiasta KlaudiaUKS Bailamos 16-18 C ST
1Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-18 OPEN LA (WDSF)
2Cybulski DamianGruszczyńska KingaSmirnow 16-18 OPEN LA (WDSF)
3Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE 16-18 OPEN LA (WDSF)
4Górczak KasperKowalska NataliaUKS TIGER TEAM 16-18 OPEN LA (WDSF)
5Więch MaciejJędrzejczyk WiktoriaKTT DUET 16-18 OPEN LA (WDSF)
6Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER 16-18 OPEN LA (WDSF)
7Karpiński WiktorCzarkowska AnitaUKS TIGER TEAM 16-18 OPEN LA (WDSF)
8Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM 16-18 OPEN LA (WDSF)
8Falkowski MikołajStaszak AleksandraUKS TEMPO 16-18 OPEN LA (WDSF)
10Zíma JakubBernátová NatálieCOOL DANCE 16-18 OPEN LA (WDSF)
11Prisiazhnyi DmitriiMishenkina AnnaOLIMP SPORT 16-18 OPEN LA (WDSF)
11Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca 16-18 OPEN LA (WDSF)
13Vlk JanVlkova EliskaDS STARLIGHT 16-18 OPEN LA (WDSF)
13Walczak KarolWiśniewska MarcelinaKTS ESKULAP 16-18 OPEN LA (WDSF)
15Gosławski-Żeligowski MieszkoMisztela WiktoriaUKS TIGER TEAM 16-18 OPEN LA (WDSF)
16Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN 16-18 OPEN LA (WDSF)
1Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER 16-18 OPEN ST (WDSF)
2Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-18 OPEN ST (WDSF)
3Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE 16-18 OPEN ST (WDSF)
4Szafrański JakubDenisiuk Julia KrystynaDANCE IMPERIUM 16-18 OPEN ST (WDSF)
5Los Chovanec OliverSachova TinaiDANCE 16-18 OPEN ST (WDSF)
6Prisiazhnyi DmitriiMishenkina AnnaOLIMP SPORT 16-18 OPEN ST (WDSF)
7Vlk JanVlkova EliskaDS STARLIGHT 16-18 OPEN ST (WDSF)
8Wawrzonkowski ErnestLipok IzabelaOLIMP SPORT 16-18 OPEN ST (WDSF)
9Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca 16-18 OPEN ST (WDSF)
9Walczak KarolWiśniewska MarcelinaKTS ESKULAP 16-18 OPEN ST (WDSF)
11Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN 16-18 OPEN ST (WDSF)
1Zakharov DaniilShestakova Sandra-MariaArta 14-15 D LA
2Borkowski JanNowicka NataliaStrefa Tańca 14-15 D LA
3Gankowski JakubKolasa OliwiaUKTS Pasjonat 14-15 D LA
4Guogelis PijusSinkeviciute AugusteSOLVENTUS 14-15 D LA
5Falkowski KrzysztofRychlik WeronikaKTT DUET 14-15 D LA
6Mikołajczak Adrian WiktorNowicka DominikaUKS DANCE ACADEMY 14-15 D LA
7Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 14-15 D LA
8Krasiński KamilKrasińska KarolinaBLACK DANCE 14-15 D LA
8Folga BartłomiejPlona KlaudiaAKAT 14-15 D LA
10Łukowski SzymonSienkiewicz GabrielaPROMENADA 14-15 D LA
11Głowacki AleksEwertowska ZofiaDANCE CENTER 14-15 D LA
11Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 14-15 D LA
1Zakharov DaniilShestakova Sandra-MariaArta 14-15 D ST
2Falkowski KrzysztofRychlik WeronikaKTT DUET 14-15 D ST
3Matkevicius MantasKrapikaite AustejaREVERANSAS ZIBURYS 14-15 D ST
4Łukowski SzymonSienkiewicz GabrielaPROMENADA 14-15 D ST
5Gankowski JakubKolasa OliwiaUKTS Pasjonat 14-15 D ST
6Mikołajczak Adrian WiktorNowicka DominikaUKS DANCE ACADEMY 14-15 D ST
7Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 14-15 D ST
8Guogelis PijusSinkeviciute AugusteSOLVENTUS 14-15 D ST
9Głowacki AleksEwertowska ZofiaDANCE CENTER 14-15 D ST
1Guogelis PijusSinkeviciute AugusteSOLVENTUS 14-15 E 8T
2Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 14-15 E 8T
3Kłosiński DawidDąbrowska KamilaUKTS Pasjonat 14-15 E 8T
4Głowacki AleksEwertowska ZofiaDANCE CENTER 14-15 E 8T
1Ivanauskas TitasGruodyte AisteREVERANSAS 14-15 G 5T
2Krajewski AntoniKrzyżowska Oliwia NikolaUKS TIGER TEAM 14-15 G 5T
3Rozmarynowicz ArekRozmarynowicz IzabelaPasja 14-15 G 5T
1Zíma JakubBernátová NatálieCOOL DANCE 14-15 OPEN LA (WDSF)
2Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM 14-15 OPEN LA (WDSF)
3Petras JanPetrasova VeronikaiDANCE 14-15 OPEN LA (WDSF)
4Kudlác MatějGrégrová KristínaCOOL DANCE 14-15 OPEN LA (WDSF)
5Mylek DominikBajgarová MichaelaCOOL DANCE 14-15 OPEN LA (WDSF)
6Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca 14-15 OPEN LA (WDSF)
7Matkevicius MantasKrapikaite AustejaREVERANSAS ZIBURYS 14-15 OPEN LA (WDSF)
8Zakharov DaniilShestakova Sandra-MariaArta 14-15 OPEN LA (WDSF)
9Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 14-15 OPEN LA (WDSF)
1Los Chovanec OliverSachova TinaiDANCE 14-15 OPEN ST (WDSF)
2Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM 14-15 OPEN ST (WDSF)
3Petras JanPetrasova VeronikaiDANCE 14-15 OPEN ST (WDSF)
4Piotrowski HubertKowalska AleksandraUKS Bailamos 14-15 OPEN ST (WDSF)
5Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca 14-15 OPEN ST (WDSF)
6Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 14-15 OPEN ST (WDSF)
7Zakharov DaniilShestakova Sandra-MariaArta 14-15 OPEN ST (WDSF)
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 12-13 C LA
2Jagła PiotrSilva MartaELITA 12-13 C LA
3Tkachenko AndriiRybka SandraDANCE IMPERIUM 12-13 C LA
4Kulikowski PiotrDakowicz AmeliaUKS TWIST 12-13 C LA
5Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 C LA
6Osmolak MikołajKopec OliwiaPasja 12-13 C LA
7Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE 12-13 C LA
8Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 C LA
9Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 12-13 C LA
10Onisk WitoldMichalak OlgaFEELING 12-13 C LA
11Szwed JakubMazur IngaMCT 12-13 C LA
12Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 C LA
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 12-13 C ST
2Jagła PiotrSilva MartaELITA 12-13 C ST
3Tkachenko AndriiRybka SandraDANCE IMPERIUM 12-13 C ST
4Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 12-13 C ST
5Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE 12-13 C ST
6Onisk WitoldMichalak OlgaFEELING 12-13 C ST
7Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 C ST
8Kulikowski PiotrDakowicz AmeliaUKS TWIST 12-13 C ST
9Szwed JakubMazur IngaMCT 12-13 C ST
1Szwenkiel KarolKruger JuliaTKS DANCE&DANCE 12-13 D LA
2Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 12-13 D LA
3Telesiewicz KrystianGutowska KingaARTDANCE 12-13 D LA
4Latoszek JakubBociąg MarikaDANCE IMPERIUM 12-13 D LA
5Chraplak MarcelKarwowska PolaSKT Fabryka Tanca 12-13 D LA
6Florkowski BrunoKołecka NataliaUKS DANCE ACADEMY 12-13 D LA
7Gutowski TomaszWawrzynowska JuliaCentrum Trójmiasto 12-13 D LA
8Lewandowski IgorSzymanowska ZofiaUKS Bailamos 12-13 D LA
9Poździak RafałPrzyborska NataliaDANCE IMPERIUM 12-13 D LA
10Kowalczyk AdamMichalska AleksandraDANCE IMPERIUM 12-13 D LA
10Rzepa NikodemDuda NinaELITA 12-13 D LA
10Sławiński KacperFalkowska JuliaARTDANCE 12-13 D LA
13Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 12-13 D LA
14Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 12-13 D LA
1Szwenkiel KarolKruger JuliaTKS DANCE&DANCE 12-13 D ST
2Latoszek JakubBociąg MarikaDANCE IMPERIUM 12-13 D ST
3Chraplak MarcelKarwowska PolaSKT Fabryka Tanca 12-13 D ST
4Onisk WitoldMichalak OlgaFEELING 12-13 D ST
5Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 12-13 D ST
6Szwed JakubMazur IngaMCT 12-13 D ST
7Florkowski BrunoKołecka NataliaUKS DANCE ACADEMY 12-13 D ST
8Gutowski TomaszWawrzynowska JuliaCentrum Trójmiasto 12-13 D ST
9Poździak RafałPrzyborska NataliaDANCE IMPERIUM 12-13 D ST
10Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 12-13 D ST
11Rzepa NikodemDuda NinaELITA 12-13 D ST
12Sławiński KacperFalkowska JuliaARTDANCE 12-13 D ST
13Telesiewicz KrystianGutowska KingaARTDANCE 12-13 D ST
14Kowalczyk AdamMichalska AleksandraDANCE IMPERIUM 12-13 D ST
15Lewandowski IgorSzymanowska ZofiaUKS Bailamos 12-13 D ST
16Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 12-13 D ST
1Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP SPORT 12-13 E 8T
2Nowicki HubertJabłońska MichalinaStrefa Tańca 12-13 E 8T
3Kowalczyk AdamMichalska AleksandraDANCE IMPERIUM 12-13 E 8T
4Łukomski OskarSmoleńska OliwiaARTDANCE 12-13 E 8T
5Piątek SewerynKoza MagdalenaDANCE IMPERIUM 12-13 E 8T
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 12-13 OPEN LA
2Jagła PiotrSilva MartaELITA 12-13 OPEN LA
3Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 12-13 OPEN LA
4Szwenkiel KarolKruger JuliaTKS DANCE&DANCE 12-13 OPEN LA
5Osmolak MikołajKopec OliwiaPasja 12-13 OPEN LA
6Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE 12-13 OPEN LA
7Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 OPEN LA
8Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 OPEN LA
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 12-13 OPEN ST
2Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 12-13 OPEN ST
3Jagła PiotrSilva MartaELITA 12-13 OPEN ST
4Szwenkiel KarolKruger JuliaTKS DANCE&DANCE 12-13 OPEN ST
5Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 OPEN ST
6Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE 12-13 OPEN ST
7Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 OPEN ST
1Rumiński GracjanWoźniak NataliaDANCE IMPERIUM 10-11 D LA
2Kaźmierczak DamianWyporska NelaDANCE IMPERIUM 10-11 D LA
3Głuchowski JakubDrwięga KatarzynaKTT DUET 10-11 D LA
4Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 10-11 D LA
1Semrau KamilPujanek WeronikaUKS Bailamos 10-11 D ST
2Rumiński GracjanWoźniak NataliaDANCE IMPERIUM 10-11 D ST
3Kaźmierczak DamianWyporska NelaDANCE IMPERIUM 10-11 D ST
4Głuchowski JakubDrwięga KatarzynaKTT DUET 10-11 D ST
5Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 10-11 D ST
1Cieciorowski MarcelMateja JagodaUKS TIGER TEAM 10-11 G 5T
1Pentela KacperFau ZofiaUKS TIGER TEAM 10-11 G 5T
2Strzałkowski MarcelKwiatkowska JowitaUKS TIGER TEAM 10-11 G 5T
2Svedaravicius NojusVidrinskaite SmilteREVERANSAS 10-11 G 5T
2Deimanta CipkuteVygantas GustasVyja 10-11 G 5T
2Pecionaite SmilteAndrejew DanielVyja 10-11 G 5T
3Nowacki Krzysztof MateuszGórczak Julia LenaUKS TIGER TEAM 10-11 G 5T
3Kartenis RokasZilinskaite DeimanteREVERANSAS 10-11 G 5T
3Meda NorkunaiteBukanskas EmilisVyja 10-11 G 5T
3Suslavicius MaksimasSpeicyte GretaREVERANSAS 10-11 G 5T
1Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 OPEN LA
2Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS Bailamos 10-11 OPEN LA
3Semrau KamilPujanek WeronikaUKS Bailamos 10-11 OPEN LA
4Mech KarolSadowska MariannaDANCE IMPERIUM 10-11 OPEN LA
5Rumiński GracjanWoźniak NataliaDANCE IMPERIUM 10-11 OPEN LA
6Kaźmierczak DamianWyporska NelaDANCE IMPERIUM 10-11 OPEN LA
7Szczepaniak TomaszGrześ AmeliaWIR DANCE 10-11 OPEN LA
8Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 10-11 OPEN LA
9Syguła AleksanderSuda OliwiaDANCE IMPERIUM 10-11 OPEN LA
10Jałocha TonyDuda MartynaELITA 10-11 OPEN LA
1Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS Bailamos 10-11 OPEN ST
2Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 OPEN ST
3Mech KarolSadowska MariannaDANCE IMPERIUM 10-11 OPEN ST
4Rumiński GracjanWoźniak NataliaDANCE IMPERIUM 10-11 OPEN ST
5Semrau KamilPujanek WeronikaUKS Bailamos 10-11 OPEN ST
6Kaźmierczak DamianWyporska NelaDANCE IMPERIUM 10-11 OPEN ST
7Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 10-11 OPEN ST
8Jałocha TonyDuda MartynaELITA 10-11 OPEN ST
8Syguła AleksanderSuda OliwiaDANCE IMPERIUM 10-11 OPEN ST
8Szczepaniak TomaszGrześ AmeliaWIR DANCE 10-11 OPEN ST