!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. (PTT)
HALA SPORTOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W TURZNIE/K TORUNIA UL.PARKOWA 4
Filtruj:
Kategorie:






















1Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN LA
1Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK Senior III OPEN ST
2Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III OPEN ST
3Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN ST
4Stawiński JanFijałkowska MałgorzataJEDYNKA Senior III OPEN ST
1Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE Senior II OPEN LA
2Łysik Wojciech GrzegorzŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior II OPEN LA
3Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec Senior II OPEN LA
4Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA
5Tworek PiotrIzydorczyk-Tworek AnnaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior II OPEN LA
6Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB Senior II OPEN LA
7Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II OPEN LA
8Grygiel AndrzejGrygiel DorotaSŁOŃCE Senior II OPEN LA
1Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec Senior II OPEN ST
2Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior II OPEN ST
3Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior II OPEN ST
4Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II OPEN ST
1Miklas MikołajTomczak BarbaraDZIUPLA Senior I OPEN LA
2Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA Senior I OPEN LA
3Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO Senior I OPEN LA
1Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA Senior I OPEN ST
1Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA
2Voronin KonstantinZawadzka EwelinaDANCECLUB Dorośli OPEN LA
3Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA
4Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO Dorośli OPEN LA
5Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA
1Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB Dorośli OPEN ST
2Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST
3Nagórski MaciejFroń MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi Dorośli OPEN ST
4Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST
5Łokiński Michał TomaszMichalecka BeataJEDYNKA Dorośli OPEN ST
6Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA Dorośli OPEN ST
7Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST
8Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec Dorośli OPEN ST
9Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST
10Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO Dorośli OPEN ST
10Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA Dorośli OPEN ST
12Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST
13Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA Dorośli OPEN ST
13Szramowski MarcinUrban PatrycjaSŁOŃCE Dorośli OPEN ST
1Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-20 OPEN LA
2Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-20 OPEN LA
3Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-20 OPEN LA
1Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA 16-20 OPEN ST
2Stempka KewinPawlak MajaIMPULS 16-20 OPEN ST
3Śledź KarolOlbińska MajaLATINA 16-20 OPEN ST
4Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec 16-20 OPEN ST
5Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA 16-20 OPEN ST
6Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-20 OPEN ST
7Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO 16-20 OPEN ST
8Szramowski MarcinUrban PatrycjaSŁOŃCE 16-20 OPEN ST
1Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-18 OPEN LA
2Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA
3Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES 16-18 OPEN LA
4Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN LA
5Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE 16-18 OPEN LA
6Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB 16-18 OPEN LA
7Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 OPEN LA
8Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE 16-18 OPEN LA
1Śledź KarolOlbińska MajaLATINA 16-18 OPEN ST
2Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-18 OPEN ST
3Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 OPEN ST
4Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 OPEN ST
5Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-18 OPEN ST
6Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 OPEN ST
7Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB 16-18 OPEN ST
8Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 OPEN ST
9Sak MateuszBrzezińska ZuzannaELITE DANCE 16-18 OPEN ST
10Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 OPEN ST
11Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN 16-18 OPEN ST
1Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 14-15 OPEN LA
2Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 OPEN LA
3Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA 14-15 OPEN LA
4Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 14-15 OPEN LA
5Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 OPEN LA
6Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 14-15 OPEN LA
7Olejnik BartoszMatusiak MarcelinaISKRA 14-15 OPEN LA
8Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN LA
9Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN LA
10Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA 14-15 OPEN LA
1Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 14-15 OPEN ST
2Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA 14-15 OPEN ST
3Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 OPEN ST
4Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 14-15 OPEN ST
5Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 OPEN ST
6Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN ST
7Olejnik BartoszMatusiak MarcelinaISKRA 14-15 OPEN ST
8Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN ST
9Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA 14-15 OPEN ST
1Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA 12-13 E 8T
2Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 E 8T
3Przeździk SebastianZawadzińska AleksandraFAN 12-13 E 8T
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN LA
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA
3Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN 12-13 OPEN LA
4Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA
5Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 12-13 OPEN LA
6Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA 12-13 OPEN LA
7Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA 12-13 OPEN LA
8Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA 12-13 OPEN LA
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN ST
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST
3Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN 12-13 OPEN ST
4Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST
5Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 12-13 OPEN ST
6Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA 12-13 OPEN ST
7Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA 12-13 OPEN ST
8Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA 12-13 OPEN ST
1Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 10-11 G 6T
2Bochnak StanisławKurda WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 G 6T
3Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA 10-11 G 6T
3Juda JakubKlonowska WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 G 6T
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 10-11 OPEN 8T
2Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 OPEN 8T
3Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T
4Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 10-11 OPEN 8T
5Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO 10-11 OPEN 8T
1Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 8-9 G 6T
2Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT 8-9 G 6T
3Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA 8-9 G 6T
1Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 8-9 OPEN 6T
2Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 8-9 OPEN 6T
3Gorzyński MaciejPiechowiak EmiliaFINEZJA 8-9 OPEN 6T