!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019” (PTT)
Jarosław
Filtruj:
Kategorie:



















1Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 C LA
2Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C LA
3Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C LA
4Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 C LA
5Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C LA
6Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 C LA
7Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C LA
8Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
9Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 C LA
9Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 C LA
11Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 C LA
12Socha AdamNowak MariaK-STUDIO 16-18 C LA
1Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C ST
2Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C ST
3Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C ST
4Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 C ST
5Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 C ST
6Socha AdamNowak MariaK-STUDIO 16-18 C ST
1Urbański RobertNeska Zuzanna MariaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
2Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 D LA
3Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D LA
4Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-18 D LA
5Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 16-18 D LA
6Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ 16-18 D LA
7Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D LA
8Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT 16-18 D LA
9Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 D LA
9Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
11Krupa PiotrMachała MajaELIDA 16-18 D LA
11Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D LA
13Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 16-18 D LA
14Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 D LA
14Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
1Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-18 D ST
2Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
3Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 D ST
4Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA 16-18 D ST
5Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 D ST
6Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D ST
7Grabowski MariuszDul SylwiaBAWINEK 16-18 D ST
8Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 D ST
9Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z 16-18 D ST
9Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D ST
11Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 D ST
12Krupa PiotrMachała MajaELIDA 16-18 D ST
12Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 16-18 D ST
14Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D ST
1Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z 16-18 E LA
2Widz BartłomiejWidz SandraJUMP 16-18 E LA
3Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 16-18 E LA
4Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z 16-18 E LA
5Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E LA
1Lozinszek ArturJaromin AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 F LA
2Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 F LA
3Borys JakubWalczak GabrielaTAKT 16-18 F LA
4Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT 16-18 F LA
5Trysła KacperKośmider EwelinaA-Z 16-18 F LA
6Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA 16-18 F LA
7Wajda FilipŚledź WeronikaLATINO 16-18 F LA
1Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 F ST
2Borys JakubWalczak GabrielaTAKT 16-18 F ST
3Trysła KacperKośmider EwelinaA-Z 16-18 F ST
4Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT 16-18 F ST
5Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z 16-18 F ST
6Wajda FilipŚledź WeronikaLATINO 16-18 F ST
7Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA 16-18 F ST
1Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 14-15 E 8T
2Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 14-15 E 8T
3Pyrek KarolBała IzabelaKLASA 14-15 E 8T
4Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA 14-15 E 8T
5Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 E 8T
6Garko KamilGrucela MajaAKSEL 14-15 E 8T
7Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaMERENGUE 14-15 E 8T
8Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaA-Z 14-15 E 8T
9Pańko GabrielMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
1Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 14-15 F 6T
2Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 14-15 F 6T
3Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL 14-15 F 6T
4Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 14-15 F 6T
5Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 14-15 F 6T
6Mazurek JanSutryk IgaRYTM 14-15 F 6T
7Partyka PiotrKijanka OliwiaGOLDEN DANCE 14-15 F 6T
8Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK 14-15 F 6T
1Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 14-15 G 6T
2Kotyla DominikFedurczak MarcelinaTAKT 14-15 G 6T
3Sikorski JakubMularz JuliaTAKT 14-15 G 6T
1Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 14-15 H 4T
1Charchut MaksymilianSieńko RozaliaAKSEL 14-15 H 4T
1Kłak KarolKłak DagmaraTAKT 14-15 H 4T
2Konefał KacperSieńko AnielaAKSEL 14-15 H 4T
2Jankowski JanCiźla MarcelinaSAMBA 14-15 H 4T
2Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO 14-15 H 4T
1Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 12-13 E 8T
2Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
3Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 12-13 E 8T
4Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 12-13 E 8T
5Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA 12-13 E 8T
6Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT 12-13 E 8T
7Biały MichałGaweł KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
8Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 12-13 E 8T
1Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 12-13 F 6T
2Siudak PiotrMagda KamilaSAMBA 12-13 F 6T
3Sadowski JanBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 F 6T
4Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 12-13 F 6T
5Baran SzymonZubilewicz KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
6Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK 12-13 F 6T
7Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 12-13 F 6T
8Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 12-13 F 6T
8Chajkowski AdamKowalewska EmiliaZAMEK 12-13 F 6T
10Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 12-13 F 6T
11Olbrot PawełBrzozowska AlicjaZAMEK 12-13 F 6T
12Mróz RafałGzik HannaJUMP 12-13 F 6T
13Kowal JakubMarcinkowska KlaudiaAKSEL 12-13 F 6T
14Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
15Breński AntoniHabel AnnaKLASA 12-13 F 6T
16Frączek IwoBuczek KatarzynaAKSEL 12-13 F 6T
17Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 12-13 F 6T
17Klubek HubertJachyra MarlenaSAMBA 12-13 F 6T
1Szabat JakubJargiło JuliaJUMP 12-13 G 6T
1Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL 12-13 G 6T
2Gołąb BartoszDąbrowska OliwiaTAKT 12-13 G 6T
2Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba AmeliaAXIS 12-13 G 6T
2Pępek JanMach JuliaGASIEK 12-13 G 6T
3Krawczyk KrystianSzelążek EmiliaA-Z 12-13 G 6T
3Kędzior SebastianOlech EmiliaAKSEL 12-13 G 6T
3Potoczny MichałDobosz HannaTAKT 12-13 G 6T
3Radoń BartoszJucha KorneliaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
1Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT 12-13 H 4T
1Drabik WiktorLanda GabrielaTAKT 12-13 H 4T
1Jarkowski OskarZimnicka WiktoriaSAMBA 12-13 H 4T
1Kucwaj FilipCielecka JuliaSAMBA 12-13 H 4T
1Kłósek FilipMróz ZuzannaAKSEL 12-13 H 4T
1Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION 12-13 H 4T
2Karuś OliwiaKaszowska OliwiaTAKT 12-13 H 4T
2Marcinkiewicz WiktoriaNietrzeba KarolinaTAKT 12-13 H 4T
2Wysocki RadosławWąsacz JuliaTAKT 12-13 H 4T
2Łocha AntoniMuszyńska MartynaGOLDEN DANCE 12-13 H 4T
2Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE 12-13 H 4T
1Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 10-11 F 6T
2Sworeń KonradSułkowska ZofiaSAMBA 10-11 F 6T
3Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa 10-11 F 6T
4Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA 10-11 F 6T
5Pacławski KamilZybinska ZofiaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
1Omachel ErykOmachel NataliaGRACJA 10-11 G 6T
1Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 10-11 G 6T
2Bajcer MikołajRawska MonikaSAMBA 10-11 G 6T
2Kaplita LiliannaDąbkowska WeronikaAKSEL 10-11 G 6T
3Wiercioch JakubWiercioch UrszulaAKSEL 10-11 G 6T
3Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
3Franków AdrianOlszańska OtyliaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
3Kędzierski MichałKielar AleksandraGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
1Danko KarolZagrobelna KamilaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Dul JakubSałata AnnaSAMBA 10-11 H 4T
1Iwaniec JanKubicka KalinaKLASA 10-11 H 4T
1Kosik JanOlszewska AnetaGASIEK 10-11 H 4T
1Kwiatkowski MaksymilianFurmaga MałgorzataKLASA 10-11 H 4T
1Lupa JanTracz GabrielaGASIEK 10-11 H 4T
1Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET 10-11 H 4T
1Staniec AdamWojtas WiktoriaKLASA 10-11 H 4T
2Kłak JakubOżga IzabelaTAKT 10-11 H 4T
2Poliniewicz MiłoszWalczak MajaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Radoń WojciechRatajczyk KarolinaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Stadnik KonradLaska WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA 10-11 H 4T
2Bereś BłażejCyranska WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Cieślik SebastianZiobrowska MariaTAKT 10-11 H 4T
2Ferenc TomaszJedynak GabrielaGASIEK 10-11 H 4T