!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:





















1Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 B LA
2Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE 16-18 B LA
3Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
4Ortyl DamianŁukaszek IzabelaGALA 16-18 B LA
5Będkowski DawidŁopata AnnaMARENGO 16-18 B LA
1Kudziełko PatrykNykiel WeronikaNOWY STYL 16-18 B ST
2Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE 16-18 B ST
3Srebro JakubKawa KlaudiaSzT eMiKa 16-18 B ST
4Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH 16-18 B ST
5Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
6Mandla PiotrGabryś KlaudiaNOWY STYL 16-18 B ST
7Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
8Kaleta MateuszKaleta AnnaKuźnia Tańca 16-18 B ST
9Będkowski DawidŁopata AnnaMARENGO 16-18 B ST
10Seweryn DanielLorencik Katarzyna MariaBAWINEK 16-18 B ST
1Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 C LA
2Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 C LA
3Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION 16-18 C LA
4Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C LA
5Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C LA
1Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 C ST
2Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 C ST
3Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaKuźnia Tańca 16-18 C ST
4Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C ST
5Szczepanek AleksanderDarowska KatarzynaFLAMENCO 16-18 C ST
6Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C ST
7Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C ST
8Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 C ST
9Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE 16-18 C ST
1Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE 16-18 D LA
2Kawecki MariuszMachaj JadwigaKuźnia Tańca 16-18 D LA
3Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 D LA
4Grabas PatrykDudek WiolettaELIDA 16-18 D LA
5Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca 16-18 D LA
6Piątkowski JakubMartyna Oliwia LuizaBAWINEK 16-18 D LA
7Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 D LA
8Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 D LA
9Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 D LA
10Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION 16-18 D LA
11Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 16-18 D LA
12Cybułka Grzegorz RomanRębisz KatarzynaBAWINEK 16-18 D LA
13Fryc MaksymilianŁukasiewicz EwaEVOLUTION 16-18 D LA
1Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
2Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
3Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca 16-18 D ST
4Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 16-18 D ST
5Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
6Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 D ST
7Fryc MaksymilianŁukasiewicz EwaEVOLUTION 16-18 D ST
8Cybułka Grzegorz RomanRębisz KatarzynaBAWINEK 16-18 D ST
8Chabros MateuszAbram AgnieszkaNARCYZ 16-18 D ST
10Kuźma MateuszPiela KatarzynaSKT AGH 16-18 D ST
1Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 E LA
2Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E LA
3Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 E LA
4Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 E LA
5Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK 16-18 E LA
6Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
7Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK 16-18 E LA
7Bysiak JakubHojka KarolinaSKT AGH 16-18 E LA
10Krużołek MichałBoryło AnetaKuźnia Tańca 16-18 E LA
1Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 E ST
2Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
3Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 E ST
4Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 E ST
5Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION 16-18 E ST
6Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 E ST
7Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK 16-18 E ST
8Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK 16-18 E ST
9Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E ST
9Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 E ST
11Bysiak JakubHojka KarolinaSKT AGH 16-18 E ST
12Krużołek MichałBoryło AnetaKuźnia Tańca 16-18 E ST
1Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca 16-18 F LA
2Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 F LA
3Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 F LA
4Grudzień TomaszZiółkowska ZuzannaKICK 16-18 F LA
5Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 F LA
6Merchel JulianMerchel AnnaST Linestudio 16-18 F LA
7Strózik ArturKuzior WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 F LA
8Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH 16-18 F LA
9Zieliński BartłomiejKuras JuliaTHOMAS DANCE 16-18 F LA
9Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 F LA
9Myśliwiec ŁukaszKizińska OlaSKT AGH 16-18 F LA
1Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 F ST
2Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca 16-18 F ST
3Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 F ST
4Strózik ArturKuzior WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 F ST
5Grudzień TomaszZiółkowska ZuzannaKICK 16-18 F ST
6Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 F ST
7Myśliwiec ŁukaszKizińska OlaSKT AGH 16-18 F ST
8Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 F ST
9Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH 16-18 F ST
10Zieliński BartłomiejKuras JuliaTHOMAS DANCE 16-18 F ST
1Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 D LA
2Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 14-15 D LA
3Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME 14-15 D LA
4Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D LA
5Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 14-15 D LA
6Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 D LA
7Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D LA
8Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance 14-15 D LA
9Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 14-15 D LA
10Gierdziewicz KrzysztofStefańska EmiliaEVOLUTION 14-15 D LA
1Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME 14-15 D ST
2Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 14-15 D ST
3Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME 14-15 D ST
4Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D ST
5Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 14-15 D ST
6Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
7Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS 14-15 D ST
8Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 D ST
9Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 D ST
10Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D ST
11Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance 14-15 D ST
12Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 14-15 D ST
13Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 14-15 D ST
14Gierdziewicz KrzysztofStefańska EmiliaEVOLUTION 14-15 D ST
1Korbut AleksanderZgłobicka JuliaFANTAZJA 14-15 E 8T
2Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 E 8T
3Smolarek MarcelŁyczko DariaRAGTIME 14-15 E 8T
4Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 14-15 E 8T
5Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaFANTAZJA 14-15 E 8T
6Wieczorek JakubJamborska GabrielaFANTAZJA 14-15 E 8T
7Fidler JakubMagdziarz NataliaKICK 14-15 E 8T
8Łabuda PiotrSerafin JuliaAXIS 14-15 E 8T
9Gwara JanBaranowska AnnaFANTAZJA 14-15 E 8T
10Ryz MichałZaręba KamilaEVOLUTION 14-15 E 8T
1Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 F 6T
2Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL 14-15 F 6T
3Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 14-15 F 6T
4Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 F 6T
5Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT 14-15 F 6T
6Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 F 6T
7Lozinszek ArturSzewczyk JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 F 6T
8Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS 14-15 F 6T
8Olchowy PawełGałęza MartynaSTUDIO CHILLOUT 14-15 F 6T
10Książkiewicz WiktorBogacz AleksandraK-STUDIO 14-15 F 6T
11Kantor DawidWasylewicz AnnaLATINO 14-15 F 6T
11Zyguła PiotrCiukaj KarolinaLATINO 14-15 F 6T
13Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 14-15 F 6T
13Gębuś GrzegorzWrona AnnaPLĄS 14-15 F 6T
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 D LA
2Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D LA
3Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D LA
4Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA 12-13 D LA
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 D ST
2Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D ST
3Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE 12-13 D ST
4Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D ST
5Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA 12-13 D ST
1Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 12-13 E 8T
2Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 12-13 E 8T
3Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 E 8T
4Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
5Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
6Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 E 8T
7Mida DominikMida PaulinaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
1Piętak JakubChudzik JuliaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
2Szczyrk MikołajKruczała MarcelinaRAGTIME 12-13 F 6T
3Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 F 6T
4Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM 12-13 F 6T
5Pudełko MikołajKliś AnetaRAGTIME 12-13 F 6T
6Kuras KarolKural AmeliaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
7Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 F 6T
7Malec KarolKrokosz AleksandraTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
9Madej MikołajGądek EdytaPLĄS 12-13 F 6T
10Korbut OskarKochan KamilaFANTAZJA 12-13 F 6T
11Dubel NikodemJakóbowska WaleriaRAGTIME 12-13 F 6T
12Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 12-13 F 6T
12Ząbkowski FilipKalinowska WiktoriaADEEM 12-13 F 6T
14Ślipko MichałObojska JuliaEVOLUTION 12-13 F 6T
15Kucharzyk JakubFeliksiak KornaliaTAKT 12-13 F 6T
1Puskarz KamilSkiba OliwiaLATINO 10-11 F 6T
2Muras SzymonOgiba MartynaGALA 10-11 F 6T
3Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa 10-11 F 6T
4Kumor KacperStawarz AleksandraEVOLUTION 10-11 F 6T
5Mika MiłoszPasterz OliwiaKLASA 10-11 F 6T
6Wątor KamilNiziurska JuliaEVOLUTION 10-11 F 6T
7Morawiec MichałPacześ IgaEVOLUTION 10-11 F 6T
8Respekta KamilKalinowska DominikaADEEM 10-11 F 6T
1Noga MateuszSaj KarolinaGALA 10-11 G 4T
1Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA 10-11 G 4T
2Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA 10-11 G 4T
2Madej MichałNędza OliwiaPLĄS 10-11 G 4T
2Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO 10-11 G 4T
3Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa 10-11 G 4T
3Harpula MichałGębala JuliaArtDance 10-11 G 4T
3Kijania SebastianDługosz HannaFANTAZJA 10-11 G 4T