!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna (PTT)
Żabno k/Tarnowa
Filtruj:
Kategorie:





























1Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
2Kopaczyński MichałKuźniar DariaAKSEL 16-18 B LA
3Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC 16-18 B LA
4Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 B LA
5Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 B LA
6Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
7Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 B LA
8Gryboś BartoszKudzielko ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
9Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
10Nowak PawełTenerowicz Monika EwelinaBAWINEK 16-18 B LA
11Banach AlanShmahara KhrystynaAKSEL 16-18 B LA
1Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 B ST
2Srebro JakubKawa KlaudiaSzT eMiKa 16-18 B ST
3Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 B ST
4Szlachtowski MichałFajkis JuliaNOWY STYL 16-18 B ST
5Kudziełko PatrykNykiel WeronikaNOWY STYL 16-18 B ST
6Misiak MateuszLampart SandraGALA 16-18 B ST
7Dobrowolski DominikUrman MonikaAKSEL 16-18 B ST
1Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C LA
2Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 C LA
3Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 C LA
4Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 C LA
5Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 C LA
6Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL 16-18 C LA
1Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C ST
2Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 C ST
3Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C ST
4Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 C ST
5Nowak PawełTenerowicz Monika EwelinaBAWINEK 16-18 C ST
6Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 C ST
7Halama PawełCieślik IwonaBAWINEK 16-18 C ST
1Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 16-18 D LA
2Piątkowski JakubMartyna Oliwia LuizaBAWINEK 16-18 D LA
3Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE 16-18 D LA
4Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D LA
5Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
6Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 D LA
7Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION 16-18 D LA
8Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK 16-18 D LA
9Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
1Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK 16-18 D ST
2Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D ST
3Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
4Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 D ST
5Bosak KamilKolisz DominikaGALA 16-18 D ST
6Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
7Kawecki MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 D ST
8Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 D ST
1Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 E LA
2Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 E LA
3Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ 16-18 E LA
4Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
5Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK 16-18 E LA
6Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 E LA
1Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
2Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 E ST
3Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 E ST
4Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION 16-18 E ST
5Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ 16-18 E ST
6Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK 16-18 E ST
1Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 F LA
2Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 F LA
3Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 F LA
4Bajorek ArturDruciak AngelikaShow DANCE 16-18 F LA
5Przybylski GrzegorzPrzybylska AgnieszkaShow DANCE 16-18 F LA
6Sarna JakubKowalska MajaAKSEL 16-18 F LA
7Wróżek KamilAugustowska KarolinaShow DANCE 16-18 F LA
8Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F LA
1Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 F ST
2Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 F ST
3Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 F ST
4Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 F ST
5Sarna JakubKowalska MajaAKSEL 16-18 F ST
6Bajorek ArturDruciak AngelikaShow DANCE 16-18 F ST
7Przybylski GrzegorzPrzybylska AgnieszkaShow DANCE 16-18 F ST
8Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F ST
1Boczar KacperKozłowska WiktoriaGASIEK 14-15 C LA
2Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C LA
3Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca 14-15 C LA
4Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C LA
5Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C LA
6Ogonowski JakubCzaja JuliaRESPECT DANCE 14-15 C LA
7Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C LA
1Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca 14-15 C ST
2Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C ST
3Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 14-15 C ST
4Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C ST
5Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 C ST
6Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
7Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C ST
8Ogonowski JakubCzaja JuliaRESPECT DANCE 14-15 C ST
1Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D LA
2Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 14-15 D LA
3Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D LA
4Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D LA
5Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 14-15 D LA
6Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL 14-15 D LA
7Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D LA
8Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D LA
1Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 14-15 D ST
2Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 D ST
3Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D ST
4Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 14-15 D ST
5Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 14-15 D ST
6Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D ST
7Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
8Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D ST
9Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D ST
10Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D ST
1Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA 14-15 E 8T
2Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 E 8T
3Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaFANTAZJA 14-15 E 8T
4Łabuda PiotrSerafin JuliaAXIS 14-15 E 8T
5Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
6Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 14-15 E 8T
7Rałowski MiłoszPawełek GabrielaGASIEK 14-15 E 8T
8Krupa PiotrMachała MajaELIDA 14-15 E 8T
8Ryz MichałZaręba KamilaEVOLUTION 14-15 E 8T
1Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 F 6T
2Książkiewicz WiktorBogacz AleksandraK-STUDIO 14-15 F 6T
3Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 F 6T
4Kantor DawidWasylewicz AnnaLATINO 14-15 F 6T
5Olchowy PawełGałęza MartynaSTUDIO CHILLOUT 14-15 F 6T
6Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 F 6T
7Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCreative Dance 14-15 F 6T
8Zyguła PiotrCiukaj KarolinaLATINO 14-15 F 6T
9Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT 14-15 F 6T
10Gibas DominikStasica WeronikaPLĄS 14-15 F 6T
11Jaworski NikodemLisowska OliwiaSTARDANCE 14-15 F 6T
1Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 D LA
2Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
3Mazur BartoszTotoń KamilaGALA 12-13 D LA
4Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D LA
5Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO 12-13 D LA
6Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
7Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D LA
8Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D LA
1Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO 12-13 D ST
2Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE 12-13 D ST
3Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D ST
4Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
5Mazur BartoszTotoń KamilaGALA 12-13 D ST
6Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D ST
7Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D ST
1Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
2Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 12-13 E 8T
3Wołczański MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 12-13 E 8T
4Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 E 8T
5Paradysz KorneliuszLasek AleksandraGRACJA 12-13 E 8T
6Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
7Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 12-13 E 8T
8Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK 12-13 E 8T
9Jaśkiewicz KrzysztofHabel AleksandraKLASA 12-13 E 8T
10Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 E 8T
11Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
12Mida DominikMida PaulinaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
13Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 12-13 E 8T
14Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
1Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 12-13 F 6T
2Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 F 6T
3Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 12-13 F 6T
4Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa 12-13 F 6T
5Skóra DawidWachta LiwiaELIDA 12-13 F 6T
6Malec KarolKrokosz AleksandraTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
7Madej MikołajGądek EdytaPLĄS 12-13 F 6T
8Ząbkowski FilipKalinowska WiktoriaADEEM 12-13 F 6T
9Michalski MaciejSłupek AleksandraLATINO 12-13 F 6T
1Guzik RadosławDrozd MariaGRACJA 12-13 G 4T
1Doroszuk OktawiuszKijanka OliwiaGOLDEN DANCE 12-13 G 4T
2Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA 12-13 G 4T
2Legutko WiktorSzymocha LilianaTHOMAS DANCE 12-13 G 4T
2Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 12-13 G 4T
3Fus FilipJanuszewska KorneliaDŻET 12-13 G 4T
3Pańko GabrielDudek DorotaGOLDEN DANCE 12-13 G 4T
3Szczepański MichałKapustka KarolinaLATINO 12-13 G 4T
3Łaba NikolasSawicka WeronikaSTUDIO CHILLOUT 12-13 G 4T
3Łosiowski ŁukaszKłosowska KorneliaLATINO 12-13 G 4T
1Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 12-13 H 4T
1Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA 12-13 H 4T
2Dytko DariaŻurawicz KlaudiaGRACJA 12-13 H 4T
2Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 12-13 H 4T
1Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 10-11 E 6T
2Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO 10-11 E 6T
3Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA 10-11 E 6T
4Puskarz KamilSkiba OliwiaLATINO 10-11 E 6T
1Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
2Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 10-11 F 6T
3Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION 10-11 F 6T
4Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa 10-11 F 6T
5Zmarzły OskarWięcek KingaSzT eMiKa 10-11 F 6T
6Kumor KacperStawarz AleksandraEVOLUTION 10-11 F 6T
7Wątor KamilNiziurska JuliaEVOLUTION 10-11 F 6T
1Kowal JakubKubal-Marzec JuliaAKSEL 10-11 G 4T
1Madej MichałNędza OliwiaPLĄS 10-11 G 4T
1Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO 10-11 G 4T
2Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa 10-11 G 4T
2Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa 10-11 G 4T
2Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA 10-11 G 4T
3Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO 10-11 G 4T
3Sadowski JanBorek ElizaEVOLUTION 10-11 G 4T
3Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 10-11 G 4T
3Marcinkowski KrystianStono GabrielaLATINO 10-11 G 4T
1Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 10-11 H 4T
1Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK 10-11 H 4T
1Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 10-11 H 4T
2Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE 10-11 H 4T
2Siudak PiotrMierzwa EmiliaSAMBA 10-11 H 4T
2Harla JakubJakubowska JuliaGALA 10-11 H 4T
2Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 10-11 H 4T
2Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK 8-9 G 4T
1Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 8-9 G 4T
2Aszklar KacperMola KajaGRACJA 8-9 G 4T
2Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO 8-9 G 4T
2Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 8-9 G 4T
3Kowal WojciechMadej KingaLATINO 8-9 G 4T
3Malik SzymonMalik EmiliaLATINO 8-9 G 4T
3Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 8-9 G 4T
1Krzekotowski MikołajFasula MarzenaSzT eMiKa 8-9 H 4T
1Kącik KacperŻółtek ZuzannaEVOLUTION 8-9 H 4T
1Sala MateuszLisak KatarzynaGALA 8-9 H 4T
2Marek PatrykKmieć EmiliaLATIN DANCE 8-9 H 4T
2Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO 8-9 H 4T