!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego (PTT)
Rędziny
Filtruj:
Kategorie:



















1Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 A LA
2Nabiałczyk BartoszPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
3Lizura JakubKołosowska JuliaMISTRAL 16-18 A LA
4Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-18 A LA
5Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 A LA
6Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL 16-18 A LA
1Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 A ST
1Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
2Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 B LA
3Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 B LA
4Zużałek SzymonKozioł LenaKuźnia Tańca 16-18 B LA
5Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 B LA
6Wiernicki AdamWiernicka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B LA
1Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B ST
2Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-18 B ST
3Ablewicz NikodemBorowska JuliaRYTM 16-18 B ST
4Wojaczek PiotrBreitkopf AgataIMPULS 16-18 B ST
5Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 B ST
6Bilski FilipBiesiekierska KarolinaKTT DUET 16-18 B ST
7Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 B ST
1Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 C ST
2Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 C ST
3Kühn TomaszOprzędkiewicz ElżbietaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
4Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 C ST
5Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 16-18 C ST
6Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 C ST
7Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 C ST
1Maliszczak ŁukaszWolanin MartynaSUKCES 16-18 D LA
2Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 16-18 D LA
3Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 16-18 D LA
4Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 16-18 D LA
5Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 16-18 D LA
6Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 D LA
7Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 D LA
8Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 D LA
1Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 16-18 D ST
2Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 16-18 D ST
3Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 D ST
1Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA 16-18 E LA
2Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 16-18 E LA
3Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 16-18 E LA
1Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA 16-18 E ST
2Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA 16-18 E ST
1Woźniak HubertBlady JuliaZORBA 14-15 D LA
2Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB 14-15 D LA
3Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 14-15 D LA
4Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
5Brol JakubKołomycew DariaZORBA 14-15 D LA
6Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D LA
1Woźniak HubertBlady JuliaZORBA 14-15 D ST
2Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 14-15 D ST
3Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 14-15 D ST
4Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
5Brol JakubKołomycew DariaZORBA 14-15 D ST
6Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB 14-15 D ST
1Lampart AlanRychlewska AgataALFA-ASTRA 14-15 E 8T
2Sławiński HektorSega LauraMISTRAL 14-15 E 8T
3Crepaldi PaoloKonieczek MajaZORBA 14-15 E 8T
4Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 E 8T
5Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA 14-15 E 8T
6Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 14-15 E 8T
7Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE 14-15 E 8T
8Nowek MateuszPiwko AnnaRESPECT DANCE 14-15 E 8T
1Grabowski FranciszekStojak MajaIMPULS 14-15 F 6T
2Piekiełko BłażejHorak MartynaST IMPRESJA Kęty 14-15 F 6T
3Sadziński PiotrBaryś RoksanaETIUDA 14-15 F 6T
4Suong FilipStruska MajaEVOLUTION 14-15 F 6T
5Trzciński DominikJuśkiewicz ZuzannaZORBA 14-15 F 6T
6Stęclik KasperFoina BarbaraST DOBROWOLSCY 14-15 F 6T
7Czechowski PatrykCzechowska AmeliaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 F 6T
8Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
1Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK 12-13 E 8T
2Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA 12-13 E 8T
3Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 12-13 E 8T
1Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice 12-13 F 6T
2Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
3Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 12-13 F 6T
4Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE 12-13 F 6T
5Panek MikołajMikołajczyk SaraZORBA 12-13 F 6T
6Psiuk DominikKołdon EmiliaZORBA 12-13 F 6T
1Lorek DawidŁaś JuliaMARENGO 12-13 G 6T
2Serwa OliwierSkalik EmiliaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
3Dymek KamilKrawczyk AleksandraKTT QUICK STEP - Miedźno 12-13 G 6T
1Miedziński FilipBaron EmiliaWDS - Katowice 10-11 G 6T
2Surgiel JakubZalewska KajaZORBA 10-11 G 6T
3Gawroński JakubZobek NataliaWDS - Katowice 10-11 G 6T
3Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO 10-11 G 6T
1Bilski JakubKrzak WiktoriaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 8-9 H 4T
1Czok DominikSzczypior OliwiaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
2Bełczewski SebastianCesak - Jędrzejczyk JuliaMARENGO 8-9 H 4T