!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF (PTT)
Łomianki
Filtruj:
Kategorie:






























1Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United 16-18 B LA
2Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 B LA
3Marcinkowski JanUrban PatrycjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
4Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B LA
5Rogozik JakubFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
6Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 B LA
1Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
2Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 B ST
3Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
4Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 16-18 B ST
5Gaj OskarRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
1Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 C LA
2Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United 16-18 C LA
3Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
4Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 C LA
5Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
6Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 16-18 C LA
7Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C LA
8Serkowski Mikołaj FilipMarciniak WiktoriaDancers United 16-18 C LA
8Filim MichałKarecka GabrielaKADRYL 16-18 C LA
1Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 C ST
2Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
3Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 16-18 C ST
4Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP 16-18 C ST
1Fabiański EmilKreczmańska NataliaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
2Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 16-18 D LA
3Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 16-18 D LA
4Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
5Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 16-18 D LA
6Kowalczyk KacperKrólikowska-Różycka KasjaDancers United 16-18 D LA
7Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP 16-18 D LA
1Pięcek AleksanderPięcek AnetaCLASSIC 16-18 D ST
2Serkowski Mikołaj FilipMarciniak WiktoriaDancers United 16-18 D ST
3Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
1Chmura ErykWawryło AleksandraS.T. Krystian Krzemiński 16-18 E LA
2Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 E LA
3Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 E LA
4Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 E LA
5Lizurej TomaszPiaścik KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
6Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 E LA
7Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 E LA
8D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM 16-18 E LA
1Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 E ST
2Lizurej TomaszPiaścik KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
3Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 E ST
4Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 E ST
5D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM 16-18 E ST
1Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM 16-18 F LA
2Flader StanisławDębniak MariaRS 16-18 F LA
1Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 F ST
2Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM 16-18 F ST
1Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 C LA
2Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 C LA
3Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 14-15 C LA
4Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 14-15 C LA
5Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C LA
6Ziółek WiktorSzustek AlicjaCLASSIC 14-15 C LA
1Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 14-15 C ST
2Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C ST
3Ziółek WiktorSzustek AlicjaCLASSIC 14-15 C ST
4Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 14-15 C ST
5Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 C ST
6Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 C ST
1Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA 14-15 D LA
2Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 14-15 D LA
3Herasym EnriKłos JowitaEMOTION 14-15 D LA
4Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC 14-15 D LA
5Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 D LA
6Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 D LA
7Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 D LA
8Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 D LA
8Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 14-15 D LA
10Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART 14-15 D LA
1Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 14-15 D ST
2Herasym EnriKłos JowitaEMOTION 14-15 D ST
3Poździak RafałKvet AnaCLASSIC 14-15 D ST
4Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 D ST
5Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 D ST
6Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 D ST
7Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA 14-15 D ST
8Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 14-15 D ST
8Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 D ST
8Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 D ST
11Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART 14-15 D ST
1Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 14-15 E 8T
2Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 E 8T
3Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 14-15 E 8T
4Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 E 8T
5Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 14-15 E 8T
6Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 E 8T
7Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY 14-15 E 8T
8Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 14-15 E 8T
9Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 14-15 E 8T
10Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
1Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
2Stradowski ErykGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO 14-15 F 6T
3Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 14-15 F 6T
4Sadowski SebastianSamek KamilaRYTM 14-15 F 6T
5Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński 14-15 F 6T
1Molęda WiktorNowak EmiliaKICK 14-15 G 6T
2Hurko MarcelKopiec OliwiaETIUDA 14-15 G 6T
2Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 14-15 G 6T
3Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY 14-15 G 6T
3Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 14-15 G 6T
1Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaAIR DANCE - Warszawa 12-13 D LA
2Kovryha RomanHomenda EmiliaKIEPURA - Wrocław 12-13 D LA
3Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE 12-13 D LA
4Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 12-13 D LA
5Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 12-13 D LA
6Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 12-13 D LA
7Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 D LA
8Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 D LA
1Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 12-13 D ST
2Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 12-13 D ST
3Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 D ST
4Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE 12-13 D ST
5Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 D ST
6Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaAIR DANCE - Warszawa 12-13 D ST
7Kovryha RomanHomenda EmiliaKIEPURA - Wrocław 12-13 D ST
1Wójcik MateuszSękowska MartynaCLASSIC 12-13 E 8T
2Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 12-13 E 8T
3Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE 12-13 E 8T
4Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 12-13 E 8T
5Peński DamianSabak JoannaRS 12-13 E 8T
6Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION 12-13 E 8T
7King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 12-13 E 8T
8Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART 12-13 E 8T
9Karasiak PiotrArinkina AnhelinaESKADRA 12-13 E 8T
1Szewczykowski JakubSzelerska Magdalena AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
2Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 12-13 F 6T
3Domański MarcelMarciniuk AleksandraISKRA 12-13 F 6T
4Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE 12-13 F 6T
5Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 12-13 F 6T
6Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION 12-13 F 6T
7Krakowiak MichałPopelyukh AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki 12-13 F 6T
8Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM 12-13 F 6T
1Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB 12-13 G 6T
1Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 12-13 G 6T
2Radwański HubertKopeć KalinaSTART 12-13 G 6T
2Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART 12-13 G 6T
3Bakalarz MateuszNalepa WeronikaTOP - ART 12-13 G 6T
3Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA 12-13 G 6T
3Leszczuk HubertNowik LauraART OVO - Międzyrzec Podlaski 12-13 G 6T
3Ryng HubertSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO 12-13 G 6T
1Piątek KrzysztofLiszecka AnnaEMOTION 12-13 H 4T
2Bieniek PrzemysławLewicka MałgorzataEMOTION 12-13 H 4T
1Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA 10-11 E 6T
3Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 10-11 E 6T
4Jarząb FilipMolęda WeronikaKICK 10-11 E 6T
1Augustyniak KrystianUjma MartaZAMEK 10-11 F 6T
2Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 10-11 F 6T
3Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA 10-11 F 6T
4Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP 10-11 F 6T
5Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART 10-11 F 6T
6Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 10-11 F 6T
7Woch PrzemysławSiekierda ZuzannaZAMEK 10-11 F 6T
8Furtak MaksymilianGałan GabrielaZAMEK 10-11 F 6T
8Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA 10-11 F 6T
1Szelugowski FilipŻakowska ElenaWIKA 10-11 G 6T
2Rogoziński IgnacyHerasym MelissaEMOTION 10-11 G 6T
2Wasilewski WojciechGórska MartaKORDASZEWSCY 10-11 G 6T
3Banaszek DawidUcińska KorneliaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
3Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 10-11 G 6T
3Siwiera FilipOkrojek AgnieszkaESKADRA 10-11 G 6T
1Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaCLASSIC 10-11 H 4T
1Lisiecki JakubLipińska JuliaESKADRA 10-11 H 4T
1Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 H 4T
1Schroeder JulianKaczuba NadiaJEDYNKA 10-11 H 4T
1Łukaski MikołajMatla LenaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
2Nakielski KrzysztofSerafin JuliaJEDYNKA 10-11 H 4T
2Woźniak BartoszJabłek MariaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
2Świerczyński BorysKocia DominikaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
2Dzienisiewicz WojciechKasza AmeliaWIKA 10-11 H 4T
2Kowalski-Klein TadeuszJanikowska JuliaEMOTION 10-11 H 4T
1Słomski MateuszCzarnocka EwaPOLISH CLUB 8-9 G 6T
2Szeliga AntoniStawowczyk WiktoriaWIKA 8-9 G 6T
3Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP 8-9 G 6T
1Bojarski WiktorOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński 8-9 H 4T
1Gałązka JanLoba NataliaSTEP DANCE 8-9 H 4T
1Mianowski AleksanderWójcicka DianaKORDASZEWSCY 8-9 H 4T
1Michalski Grzegorz StanisławBarchan AntoninaEMKA DANCE ACADEMY 8-9 H 4T
1Nakielski JakubSkowrońska GabrielaJEDYNKA 8-9 H 4T
1Pilujski HenrykPilujska IzabelaEMKA DANCE ACADEMY 8-9 H 4T
1Siewiaszczyk MaciejKowalczyk JuliettaESKADRA 8-9 H 4T
1Skorupski KacperSalwowska PolaWIKA 8-9 H 4T
2Bukowska MichalinaTiurmorezow KrzysztofWIKA 8-9 H 4T
2Kaczor PrzemysławKaniewska BlankaFAST-STEP 8-9 H 4T
2Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński 8-9 H 4T