!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 (PTT)
Koziegłowy
Filtruj:
Kategorie:

























1Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 A LA
2Karczewicz AdrianKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
3Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
4Nowak PawełSkrolecka AgataMISTRAL 16-18 A LA
5Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM 16-18 A LA
1Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET 16-18 A ST
2Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 A ST
3Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET 16-18 A ST
4Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 A ST
5Góra MateuszBaniusiewicz AnnaMARENGO 16-18 A ST
6Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES 16-18 A ST
7Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 A ST
8Przygoda JeremiSzalbot MagdaFORUM 16-18 A ST
1Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET 16-18 B LA
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
3Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B LA
4Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaIMPERIA 16-18 B LA
5Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA 16-18 B LA
6Szemiczek SzymonHanusek PaulinaMISTRAL 16-18 B LA
7Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM 16-18 B LA
8Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 B LA
9Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
10Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 B LA
1Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
2Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
3Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 B ST
4Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 B ST
5Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-18 B ST
6Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 16-18 B ST
7Kuś ArkadiuszKuś AnnaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
7Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
9Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 B ST
9Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B ST
11Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 B ST
12Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 B ST
12Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 B ST
1Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 C LA
2Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 C LA
3Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C LA
4Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 C LA
5Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 C LA
6Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM 16-18 C LA
7Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C LA
8Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 16-18 C LA
1Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 C ST
2Szozda MichałGoranczewska JuliaDANCE TEAM 16-18 C ST
3Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
4Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
5Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C ST
6Pikuła CezaryCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
7Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
8Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 C ST
9Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C ST
9Kubik MaciejSkotalczyk AmandaST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
11Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 C ST
12Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO 16-18 C ST
13Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 16-18 C ST
1Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 D LA
2Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE 16-18 D LA
3Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 D LA
4Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 16-18 D LA
5Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 D LA
6Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA 16-18 D LA
7Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
8Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D LA
8Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 D LA
10Morawa AleksanderSznajder AgnieszkaCUBANA 16-18 D LA
11Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 D LA
12Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 D LA
13Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH 16-18 D LA
1Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 D ST
2Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
3Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 D ST
4Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
5Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 D ST
6Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA 16-18 D ST
7Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE 16-18 D ST
7Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D ST
9Cnota JakubFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 D ST
10Morawa AleksanderSznajder AgnieszkaCUBANA 16-18 D ST
1Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
2Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 E LA
3Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA 16-18 E LA
4Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 E LA
5Michalew IgorGładka JuliaETIUDA 16-18 E LA
6Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
7Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 16-18 E LA
7Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E LA
9Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
1Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 E ST
2Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA 16-18 E ST
3Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E ST
4Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 E ST
5Kimla MaksymGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 E ST
6Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
7Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 16-18 E ST
8Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 14-15 C LA
2Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 C LA
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 14-15 C ST
2Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 C ST
1Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
2Pawelec WiktorSłaboń WeronikaRONDO 14-15 D LA
3Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 14-15 D LA
4Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 D LA
5Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 D LA
1Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 14-15 D ST
2Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
3Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 D ST
4Pawelec WiktorSłaboń WeronikaRONDO 14-15 D ST
5Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 D ST
6Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D ST
1Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 E 8T
2Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 E 8T
3Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 E 8T
4Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
5Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE 14-15 E 8T
6Otto AdamWolny JadwigaMAESTRO 14-15 E 8T
7Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 14-15 E 8T
8Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 14-15 E 8T
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
2Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 D LA
3Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
4Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 12-13 D LA
5Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 D LA
6Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM 12-13 D LA
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
2Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 D ST
3Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
4Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 D ST
5Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM 12-13 D ST
6Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 12-13 D ST
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Crepaldi PaoloPijet MajaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
3Lewandowski BartoszBlady JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
4Gubała AdamGuzowska ZuzannaKS M-TEAM 12-13 E 8T
5Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 12-13 E 8T
6Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
1Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
2Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
3Brol JakubKołomycew DariaZORBA 12-13 F 6T
4Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 12-13 F 6T
5Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 12-13 F 6T
6Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA 12-13 F 6T
7Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 12-13 F 6T
8Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE 12-13 F 6T
9Karwot DominikSkrzyp MarcelinaSZOK 12-13 F 6T
1Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 G 6T
1Żelazowski KamilSzmyl AgataSUKCES 12-13 G 6T
2Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 12-13 G 6T
2Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA 12-13 G 6T
3Kauffmann JakubCichocka EmiliaSZOK 12-13 G 6T
3Smyk KarolKotas LenaCARMEN 12-13 G 6T
3Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL 12-13 G 6T
1Sykosz MaksymilianJasińska AnastazjaMISTRAL 12-13 H 4T
1Wójcik WojciechLerche MartynaRÓŻA 12-13 H 4T
2Mirek FranciszekWłodarz IgaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
2Żak IgorJuśkiewicz ZuzannaZORBA 12-13 H 4T
1Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 10-11 F 6T
2Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
3Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 10-11 F 6T
4Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
5Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNAIGLICA 10-11 F 6T
6Kucza MakaryCzapla JuliaTEAM - Ornontowice 10-11 F 6T
1Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 10-11 G 6T
1Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE 10-11 G 6T
2Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 10-11 G 6T
2Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 10-11 G 6T
3Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 10-11 G 6T
3Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA 10-11 G 6T
3Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO 10-11 G 6T
1Grzyb-Górniakowski KarolGągała WiktoriaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
2Duda JakubGawlińska MajaMISTRAL 10-11 H 4T
2Błaszczyk WiktorDziurkowska LenaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
2Codogni BorysWłodarz ElizaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 H 4T