!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa (PTT)
Plac Mieszka I nr 22, Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie
Filtruj:
Kategorie:




























1Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA Senior II E LA
2Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA Senior II E LA
3Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior II E LA
4Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II E LA
5Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA Senior II E LA
6Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS Senior II E LA
1Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II E ST
2Olkowski JarosławOlkowska Olga4STEP Senior II E ST
3Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA Senior II E ST
4Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior II E ST
5Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA Senior II E ST
6Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS Senior II E ST
7Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II E ST
1Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA Senior I B LA
2Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior I B LA
3Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior I B LA
1Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA Senior I B ST
2Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior I B ST
3Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior I B ST
4Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior I B ST
1Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
2Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA 16-18 B LA
3Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B LA
4Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B LA
5Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
6Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB 16-18 B LA
7Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB 16-18 B LA
8Kucharski DamianSadowska MagdalenaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
8Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 B LA
1Olejnik BartoszJunak WeronikaMARENGO 16-18 B ST
2Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA 16-18 B ST
3Gajdera DawidZemełka JenniferRYTM 16-18 B ST
4Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B ST
5Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 B ST
6Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B ST
7Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B ST
7Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 B ST
9Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB 16-18 B ST
10Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B ST
1Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM 16-18 C LA
2Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 C LA
3Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
4Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 C LA
1Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C ST
2Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB 16-18 C ST
3Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 C ST
4Jędro JacekHaremska EmilianaFINEZJA 16-18 C ST
1Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 D LA
2Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 D LA
3Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 16-18 D LA
4Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 D LA
5Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D LA
1Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 D ST
2Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 16-18 D ST
3Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 D ST
4Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 D ST
5Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D ST
1Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 E LA
2Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 E LA
3Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 E LA
4Leśniak AndrzejTurowska KarolinaSETENTA 16-18 E LA
5Mosiejczuk HubertKalczyńska ZofiaASTRA 16-18 E LA
1Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 E ST
2Szymański FilipRakowska KatarzynaANIMA DANZA 16-18 E ST
3Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 E ST
4Mosiejczuk HubertKalczyńska ZofiaASTRA 16-18 E ST
5Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 E ST
6Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA 16-18 E ST
1Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 F LA
2Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 F LA
3Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA 16-18 F LA
4Dziuba MaksymilianKaźmierczak KatarzynaIGLICA 16-18 F LA
1Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 F ST
2Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 F ST
3Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 F ST
4Dziuba MaksymilianKaźmierczak KatarzynaIGLICA 16-18 F ST
1Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA 14-15 D LA
2Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 14-15 D LA
3Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 D LA
4Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA 14-15 D LA
5Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST 14-15 D LA
6Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA 14-15 D LA
7Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 D LA
8Gocoł JanRotko GabrielaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
1Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA 14-15 D ST
2Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA 14-15 D ST
3Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA 14-15 D ST
4Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 D ST
5Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 14-15 D ST
6Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 D ST
7Gocoł JanRotko GabrielaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
7Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE 14-15 D ST
1Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA 14-15 E 8T
2Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP 14-15 E 8T
3Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA 14-15 E 8T
4Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 E 8T
5Musiał JakubWojtun LenaANIMA DANZA 14-15 E 8T
1Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 D LA
2Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 D LA
3Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA 12-13 D LA
4Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 12-13 D LA
1Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 D ST
2Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 12-13 D ST
3Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA 12-13 D ST
1Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
2Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 E 8T
3Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE 12-13 E 8T
4Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 E 8T
5Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 12-13 E 8T
6Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA 12-13 E 8T
7Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA 12-13 E 8T
7Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA 12-13 E 8T
9Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA 12-13 E 8T
10Kaczmarek MichałKutrzeba ZuzannaESTERA 12-13 E 8T
11Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA 12-13 E 8T
12Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 12-13 E 8T
13Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
14Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO 12-13 E 8T
15Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 12-13 E 8T
16Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA 12-13 E 8T
17Tenenbaum NikodemSerocka EwelinaGRACJA 12-13 E 8T
1Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 12-13 G 6T
2Klepacki KrzysztofSzawarska AleksandraESTERA 12-13 G 6T
2Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 12-13 G 6T
3Aleksanderek BartoszJakubowska NikolMARGO 12-13 G 6T
3Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE 12-13 G 6T
3Cader SzymonMajer OliwiaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 G 6T
1Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 10-11 F 6T
2Izydorski SzymonSkrzek RóżaSKYDANCE 10-11 F 6T
3Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 10-11 F 6T
4Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 10-11 F 6T
5Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 10-11 F 6T
6Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK 10-11 F 6T
7Piechocki WojciechAndrzejewska MichalinaDREAM 10-11 F 6T
8Pych JanuszZasnarska JuliaTAKT 10-11 F 6T
9Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA 10-11 F 6T
10Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO 10-11 F 6T
11Ditmar DamianKryczka PartycjaST ALEKSANDRA URBAN 10-11 F 6T
1Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO Katarzyna Białek 10-11 G 6T
2Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS 10-11 G 6T
3Barczak KamilMedyńska MartynaST ALEKSANDRA URBAN 10-11 G 6T
1Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA 10-11 H 4T
1Wojciechowski AleksyStaruchowicz MartynaIGLICA 10-11 H 4T
2Zawada PrzemysławOlszowy NikolaIGLICA 10-11 H 4T
1Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK 8-9 F 6T
2Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA 8-9 F 6T
3Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 8-9 F 6T
1Prętki AleksanderRatuszniak AlinaNowotomyski Ośrodek Kultury 8-9 G 6T
2Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK 8-9 G 6T
3Obiora DamianMocek MajaMARGO 8-9 G 6T
1Nowak JakubJaniszewska EmiliaSKYDANCE 8-9 H 4T
2Kettner JakubPogodzik AmeliaIGLICA 8-9 H 4T