!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT (PTT)
HALINÓW
Filtruj:
Kategorie:

























1Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK 16-18 A ST
1Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 B LA
2Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM 16-18 B LA
3Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK 16-18 B LA
5Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 B LA
1Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 B ST
2Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
3Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 B ST
4Bilski FilipBiesiekierska KarolinaKTT DUET 16-18 B ST
1Krasiński SzymonBartczak JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 C LA
2Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 16-18 C LA
3Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 C LA
4Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE 16-18 C LA
5Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 C LA
6Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 C LA
7Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 C LA
7Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
9Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About - Szczecin 16-18 C LA
10Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 C LA
1Pieklak PawełFilipek AnnaZAMEK 16-18 C ST
2Grabowski MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS 16-18 C ST
3Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
4Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska 16-18 C ST
5Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 C ST
6Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About - Szczecin 16-18 C ST
7Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 C ST
8Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 C ST
9Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 C ST
9Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 C ST
11Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 C ST
1Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D LA
2Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 16-18 D LA
3Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D LA
4Szabat JakubChudy KarolinaJUMP 16-18 D LA
5Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY 16-18 D LA
6Rabenda MichałKot AdriannaPerfect Show Łódź 16-18 D LA
7Smuniewski SzymonWyszecka DobrosławaAll About - Szczecin 16-18 D LA
8Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska 16-18 D LA
9Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 D LA
10Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D LA
11Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 D LA
1Smuniewski SzymonWyszecka DobrosławaAll About - Szczecin 16-18 D ST
2Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D ST
3Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 16-18 D ST
4Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
5Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 D ST
6Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D ST
7Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D ST
8Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 D ST
8Łukasiewicz KarolGac MariaCLASSIC 16-18 D ST
10Szabat JakubChudy KarolinaJUMP 16-18 D ST
1Klimaszewski StanisławBarabasz MonikaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 F LA
2Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 16-18 F LA
3Łuczyk FilipWilkowska JoannaSTRETTO - RADZYMIN 16-18 F LA
4Rusinowicz MiłoszKowalska WiktoriaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F LA
5Kołodziejczyk MikołajŻmigrodzka ZofiaDCS BRWINÓW 16-18 F LA
6Szczepanik PiotrJabłek KatarzynaDCS BRWINÓW 16-18 F LA
1Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 16-18 F ST
2Klimaszewski StanisławBarabasz MonikaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 F ST
3Szczepanik PiotrJabłek KatarzynaDCS BRWINÓW 16-18 F ST
4Kołodziejczyk MikołajŻmigrodzka ZofiaDCS BRWINÓW 16-18 F ST
5Thai Thanh NguyenPham VanCENTRUM TAŃCA 16-18 F ST
6Łuczyk FilipWilkowska JoannaSTRETTO - RADZYMIN 16-18 F ST
1Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 14-15 D LA
2Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB 14-15 D LA
3Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 14-15 D LA
4Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 14-15 D LA
5Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 14-15 D LA
6King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 14-15 D LA
1Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 14-15 D ST
2Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB 14-15 D ST
3King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 14-15 D ST
1Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB 14-15 E 8T
2Świderski MateuszSzwed LenaBALLROOM 14-15 E 8T
3Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION 14-15 E 8T
4Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW 14-15 E 8T
5Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaCLASSIC 14-15 E 8T
1Krakowiak MichałPopelyukh AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki 14-15 F 6T
2Piątek KrzysztofGałęza JagodaEMOTION 14-15 F 6T
3Konarski MichałRogozińska AnnaEMOTION 14-15 F 6T
4Mularczyk FilipPaczyńska MariolaEMOTION 14-15 F 6T
5Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA 14-15 F 6T
6Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY 14-15 F 6T
7Rokita KacperNiegowska ElizaCLASSIC DANCESPORT 14-15 F 6T
8Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz KarinaBALLROOM 14-15 F 6T
9Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW 14-15 F 6T
1Leszczuk HubertNowik LauraDANCE POINT - Biała Podlaska 14-15 G 6T
1Zajdler KrzysztofDrabarek LenaJEDYNKA 14-15 G 6T
2Jakubczak KacperRadziszewska AnnaMAKO 14-15 G 6T
2Kucharski KarolOsuch JuliaMAKO 14-15 G 6T
3Andruszczak KonradSygocka MariaS.T. Krystian Krzemiński 14-15 G 6T
3Jakubowski FranekKsit HannaS.T. Krystian Krzemiński 14-15 G 6T
3Kowalewski JakubZiubińska ZuzannaS.T. Krystian Krzemiński 14-15 G 6T
3Słoń PatrykLesiewicz AleksandraCANTINERO 14-15 G 6T
1Augustyniak KrystianZielińska HannaZAMEK 12-13 D LA
2Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin 12-13 D LA
3Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK 12-13 D LA
4Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA 12-13 D LA
5Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 12-13 D LA
6Batóg OliwierZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 D LA
7Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 12-13 D LA
1Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin 12-13 D ST
2Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK 12-13 D ST
3Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 12-13 D ST
4Augustyniak KrystianZielińska HannaZAMEK 12-13 D ST
5Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA 12-13 D ST
6Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 12-13 D ST
1Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB 12-13 E 8T
2Broda KacperRudnicka IngaCLASSIC 12-13 E 8T
3Pogrebniak SzymonSzewc NataliaRYTM 12-13 E 8T
4Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 12-13 E 8T
5Wilczyński JakubKowalska LenaDRAGON'S DANCE Warszawa 12-13 E 8T
1Sobierski AdrianKowalska JagodaCANTINERO 12-13 F 6T
2Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER 12-13 F 6T
3Popielewicz MikołajKiryczuk MajaDANCE POINT - Biała Podlaska 12-13 F 6T
4Rozpotyński AleksanderDejneka JuliaDANCE POINT - Biała Podlaska 12-13 F 6T
5Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaCLASSIC 12-13 F 6T
6Płuziński SzymonHajdus LidiaFLASH - Grodzisk Mazowiecki 12-13 F 6T
7Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 F 6T
8Wasilewski WojciechSosnowska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY 12-13 F 6T
9Szelugowski FilipŻakowska ElenaWIKA 12-13 F 6T
1Bartosiewicz WiktorKotecka OliwiaSTEP DANCE 12-13 G 6T
1Rębacz JerzyMazurkiewicz AlicjaCLASSIC 12-13 G 6T
1Schroeder JulianKaczuba NadiaJEDYNKA 12-13 G 6T
2Banaszek DawidUcińska KorneliaDCS BRWINÓW 12-13 G 6T
2Jędrasik KacperJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 G 6T
2Nakielski KrzysztofSerafin JuliaJEDYNKA 12-13 G 6T
2Uramowski MarcelGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 G 6T
3Pawelec BłażejŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA 12-13 G 6T
3Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 G 6T
3Kaliszewski KacperPopiołkowska JuliaSTART 12-13 G 6T
3Kostecki MaksymilianChmura KingaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 G 6T
3Kowalski-Klein TadeuszJanikowska JuliaEMOTION 12-13 G 6T
3Napiórkowski JakubBielawska JagodaMAKO 12-13 G 6T
1Blyzniuk MaksymMykhailova ValeriaMEGAPOLISDANCE 12-13 H 4T
1Leszczyński TymoteuszCitko AleksandraMAKO 12-13 H 4T
1Sarleja PatrykRaczkowska MartynaCANTINERO 12-13 H 4T
2Zwierzchowski AlanOrlik AntoninaDCS BRWINÓW 12-13 H 4T
2Drzewiecki WiktorSkorzycka PaulinaCANTINERO 12-13 H 4T
2Kasperek FilipNowakowska OlgaJEDYNKA 12-13 H 4T
1Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaCENTRUM TAŃCA 10-11 E 6T
3Gwarecki AlanDorosz OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska 10-11 E 6T
1Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE 10-11 G 6T
1Pilarski BartoszStolarek MariaJEDYNKA 10-11 G 6T
2Gacek JakubRomanowska MatyldaDRAGON'S DANCE Warszawa 10-11 G 6T
2Nakielski JakubSkowrońska GabrielaJEDYNKA 10-11 G 6T
2Wirszewski FarnciszekKowalska PatrycjaCANTINERO 10-11 G 6T
3Kozioł JuliuszWyszkowska AntoninaMAKO 10-11 G 6T
3Majewski SzymonDrecka ZuzannaDRAGON'S DANCE Warszawa 10-11 G 6T
3Nitak AdamPysiak AnastazjaCENTRUM TAŃCA 10-11 G 6T
3Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 G 6T
1Barczak KonradWojciechowska WiktoriaJAREMI 10-11 H 4T
1Kamiński AleksanderKalwat BarbaraJAREMI 10-11 H 4T
1Kisiołek AdamRomanowska AmeliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki 10-11 H 4T
1Kulesza MikołajMerska AgataJAREMI 10-11 H 4T
1Pacuszka JakubCendrowicz OliwiaEMOTION 10-11 H 4T
1Pozdniakov YaroslavKovalenko PolinaMEGAPOLISDANCE 10-11 H 4T
2Bagiński MichałKuczyńska AnastazjaJAREMI 10-11 H 4T
2Gadomski AntoniGierkowska LenaSTART 10-11 H 4T
2Guzenda FabianWiktor HannaESKADRA 10-11 H 4T
2Mieszczanek OliwierMIszta NelaMAKO 10-11 H 4T
2Shreiber KrzysztofMolga NadiaCENTRUM TAŃCA 10-11 H 4T
2Żakowski KarolPierścińska AlicjaSTART 10-11 H 4T
1Pękala JanMontelatic NikolaCENTRUM TAŃCA 8-9 H 4T
2Kosior MikołajPoroch NadiaLIDER 8-9 H 4T