!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT O Puchar Burmistrza Grajewa Grajewo 30.11.2019 (FTS)
Grajewo
Filtruj:
Kategorie:
























1Chudziński CezaryZawadzka MagdalenaDWÓJKA 16-18 B LA
2Paterek KacperNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 B LA
3Kochut KamilBiesiekierska KarolinaClassic Dance Sport 16-18 B LA
4Szymanowski KonradCebeterewicz NataliaDWÓJKA 16-18 B LA
5Cikanavicius TadasNoreikaite UrteEFEKTAS 16-18 B LA
6Kaszuba PiotrDudar WeronikaPROMENADA 16-18 B LA
7Plona RafałFilipkowska LindaAKAT 16-18 B LA
9Ołdziej DawidGrabowska PaulinaUKS TWIST 16-18 B LA
10Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL 16-18 B LA
1Pilecki JakubPolakowska WeronikaPROMENADA 16-18 B ST
2Tomecki Oskar MaciejSztukowska PaulinaPROMENADA 16-18 B ST
3Plona RafałFilipkowska LindaAKAT 16-18 B ST
4Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 B ST
5Bujnowski AdrianUrbanowicz JuliaPROMENADA 16-18 B ST
6Chudziński CezaryZawadzka MagdalenaDWÓJKA 16-18 B ST
7Krejczman MarcinWasilewska Monika MariaPROMENADA 16-18 B ST
8Kochut KamilBiesiekierska KarolinaClassic Dance Sport 16-18 B ST
9Ołdziej DawidGrabowska PaulinaUKS TWIST 16-18 B ST
1Zaprzałka JakubStawowska KamilaKADRYL 16-18 C LA
2Nalbach ŁukaszPomichter JuliaPROMENADA 16-18 C LA
3Lipski DanielKomar AleksandraUKS TWIST 16-18 C LA
4Smith OliverSkowron NataliaTOP DANCE 16-18 C LA
5Chudziński JakubKopiczko PolaDWÓJKA 16-18 C LA
6Jóźwik MateuszSienkiewicz GabrielaPROMENADA 16-18 C LA
1Zaprzałka JakubStawowska KamilaKADRYL 16-18 C ST
2Chmielewski MichałTopczewska GabrielaKADRYL 16-18 C ST
3Cikanavicius TadasNoreikaite UrteEFEKTAS 16-18 C ST
4Szymanowski KonradCebeterewicz NataliaDWÓJKA 16-18 C ST
5Jóźwik MateuszSienkiewicz GabrielaPROMENADA 16-18 C ST
6Smith OliverSkowron NataliaTOP DANCE 16-18 C ST
7Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska AleksandraIMPET TEAM 16-18 C ST
8Konopka AndrzejDomańska AgataAKAT 16-18 C ST
9Lipski DanielKomar AleksandraUKS TWIST 16-18 C ST
10Chudziński JakubKopiczko PolaDWÓJKA 16-18 C ST
10Chudziński JakubKopiczko PolaKADRYL 16-18 C ST
1Zapolski Oskar MariuszRogińska AnielaDWÓJKA 16-18 D LA
2Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska AleksandraIMPET TEAM 16-18 D LA
3Białasz KonstantyCharzyńska AnnaCZAR PAR 16-18 D LA
4Krejczman MarcinWalicka IzabelaPROMENADA 16-18 D LA
5Kalbarczyk WojciechGołosko MagdaKADRYL 16-18 D LA
6Grabowski KornelKiryluk JuliaKADRYL 16-18 D LA
7Waluś WiktorWaluś JuliaPROMENADA 16-18 D LA
8Konopka AndrzejDomańska AgataAKAT 16-18 D LA
9Chomicki PiotrOkulińska AnnaUKS TWIST 16-18 D LA
10Bogdanowicz MichałKrukowska IzabelaPROMENADA 16-18 D LA
11Waśkowski JanSmaka MajaKADRYL 16-18 D LA
1Grabowski KornelKiryluk JuliaKADRYL 16-18 D ST
2Zapolski Oskar MariuszRogińska AnielaDWÓJKA 16-18 D ST
3Waluś WiktorWaluś JuliaPROMENADA 16-18 D ST
4Kalbarczyk WojciechGołosko MagdaKADRYL 16-18 D ST
5Białasz KonstantyCharzyńska AnnaCZAR PAR 16-18 D ST
6Bogdanowicz MichałKrukowska IzabelaPROMENADA 16-18 D ST
7Chomicki PiotrOkulińska AnnaUKS TWIST 16-18 D ST
8Waśkowski JanSmaka MajaKADRYL 16-18 D ST
1Gierałtowski MaciejUlikowska PatrycjaKADRYL 16-18 E 8T
2Fiećko DanielMarcinkowska Magdalena MariaFOCUS 16-18 E 8T
3Liniewski SzymonDudzińska KrystynaGCK 16-18 E 8T
4Szczepański MaksymilianGoryś JuliaUKS TWIST 16-18 E 8T
1Pukalskas RokasBarysaite UrteEFEKTAS 14-15 D LA
2Żebrowski OskarKiersztan Amelia MariaAKAT 14-15 D LA
3Piątek SewerynOlszańska MagdalenaTOP DANCE 14-15 D LA
4Kasperas AugustasJurkeviciute AkvileEFEKTAS-ROLO 14-15 D LA
5Szczepankowski KarolKarwowska ZuzannaGCK 14-15 D LA
6Gajewicz MaciejKielich WeronikaPROMENADA 14-15 D LA
7Kowalczyk AdamWojciechowska WiktoriaTOP DANCE 14-15 D LA
8Twarowski PatrykStefanowicz MagdalenaUKS TWIST 14-15 D LA
8Wyszyński RafałBarszczewska MilenaPROMENADA 14-15 D LA
10Iwanicki MaciejKulik NataliaCZAR PAR 14-15 D LA
10Sadowski WojciechLeszczyńska MartynaPROMENADA 14-15 D LA
12Modzolewski BartłomiejMalijonis AgataCZAR PAR 14-15 D LA
1Żebrowski OskarKiersztan Amelia MariaAKAT 14-15 D ST
2Kasperas AugustasJurkeviciute AkvileEFEKTAS-ROLO 14-15 D ST
3Kowalczyk AdamWojciechowska WiktoriaTOP DANCE 14-15 D ST
4Modzolewski BartłomiejMalijonis AgataCZAR PAR 14-15 D ST
5Wyszyński RafałBarszczewska MilenaPROMENADA 14-15 D ST
6Piątek SewerynOlszańska MagdalenaTOP DANCE 14-15 D ST
7Twarowski PatrykStefanowicz MagdalenaUKS TWIST 14-15 D ST
7Gajewicz MaciejKielich WeronikaPROMENADA 14-15 D ST
9Szczepankowski KarolKarwowska ZuzannaGCK 14-15 D ST
10Iwanicki MaciejKulik NataliaCZAR PAR 14-15 D ST
10Sadowski WojciechLeszczyńska MartynaPROMENADA 14-15 D ST
1Pukalskas RokasBarysaite UrteEFEKTAS 14-15 E 8T
2Gajewicz MaciejKielich WeronikaPROMENADA 14-15 E 8T
3Sadowski WojciechLeszczyńska MartynaPROMENADA 14-15 E 8T
4Konopka MateuszJurkowska JuliaKADRYL 14-15 E 8T
5Kodzis MichałDołęga NikolaAKAT 14-15 E 8T
6Janiszewicz Szymon MichałKrupińska MagdaGCK 14-15 E 8T
7Duchnowski MiłoszGrabowska OliwiaTKS TĘCZA 14-15 E 8T
1Wawrzyński AntoniSamsel GabrielaATRIA 12-13 D LA
2Konopka AdamMańko WiktoriaAKAT 12-13 D LA
3Zawistowski PatrykSztachelska MajaGCK 12-13 D LA
4Zawistowski FilipTarasewicz NataliaKADRYL 12-13 D LA
5Wydra AleksanderKorneluk MajaFOCUS 12-13 D LA
6Paluch PiotrPaluch AnnaCZAR PAR 12-13 D LA
7Grajauskas GvidasNoreikaite UlaEFEKTAS 12-13 D LA
8Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL 12-13 D LA
1Sobczyński ŁukaszSawko AleksandraAKAT 12-13 D ST
2Wawrzyński AntoniSamsel GabrielaATRIA 12-13 D ST
3Konopka AdamMańko WiktoriaAKAT 12-13 D ST
4Zawistowski FilipTarasewicz NataliaKADRYL 12-13 D ST
5Zawistowski PatrykSztachelska MajaGCK 12-13 D ST
6Paluch PiotrPaluch AnnaCZAR PAR 12-13 D ST
7Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL 12-13 D ST
8Wydra AleksanderKorneluk MajaFOCUS 12-13 D ST
1Kosiorek JulianPodhajska NataliaPROMENADA 12-13 E 8T
2Zawistowski PatrykSztachelska MajaGCK 12-13 E 8T
3Kozikowski SebastianJakacka AleksandraAKAT 12-13 E 8T
4Grajauskas GvidasNoreikaite UlaEFEKTAS 12-13 E 8T
5Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska AmeliaKADRYL 12-13 E 8T
6Chudziński JakubKozłowska KatarzynaKADRYL 12-13 E 8T
7Żebrowski MikołajKarolak ZuzannaAKAT 12-13 E 8T
8Kulik SzymonMajek NataliaCZAR PAR 12-13 E 8T
1Krutul DamianDomitrz Aleksandra GabrielaGCK 12-13 F 6T
2Marcinkowski Jan KazimierzSzymelfejnik MartaFOCUS 12-13 F 6T
3Moszczyński MateuszPawełkowska MartaGCK 12-13 F 6T
4Małaszewski PatrykDziedzia MartynaTKS TĘCZA 12-13 F 6T
4Cwalina AlanWiśniewska AleksandraAKAT 12-13 F 6T
4Baczewski HubertŻebrowska PaulinaAKAT 12-13 F 6T
5Bartoszewicz AntoniSadowska KingaPROMENADA 12-13 F 6T
5Bartoszewicz IgnacyBernatowicz MartynaPROMENADA 12-13 F 6T
6Buczyński MichałBarwiejuk AmeliaFeniks 12-13 F 6T
6Świderski DamianSamel GabrielaPROMENADA 12-13 F 6T
1Cesnowski MaciejDziewiątkowska MałgorzataTKS TĘCZA 12-13 G 5T
1German MichałPogorzelska AmeliaKADRYL 12-13 G 5T
1Kurzynowski PawełSudnik PolaCZAR PAR 12-13 G 5T
2Pochodaj MichałDyduch AleksandraCZAR PAR 12-13 G 5T
2Gorlo RafałTopolska RóżaPROMENADA 12-13 G 5T
2Kulenko PiotrBorawska WiktoriaDWÓJKA 12-13 G 5T
3Szczepański OskarMajder NikolaDWÓJKA 12-13 G 5T
3Bełbot PiotrZeman LenaCZAR PAR 12-13 G 5T
3Żukowski JakubStaszkun HannaDWÓJKA 12-13 G 5T
1Maciejewski OliwierLipska AleksandraGCK 12-13 H 4T
2Zabłocki DawidSzewczyk WeronikaAKAT 12-13 H 4T
2Śmiarowski DawidKarwowska NataliaGCK 12-13 H 4T
1Nosalik Jan JózefKosiorek BarbaraPROMENADA 10-11 E 6T
2Nurkiewicz OliwierMarsella AnnabelPROMENADA 10-11 E 6T
3Włodarczyk OskarBolesta EmiliaCorte Dance Progress 10-11 E 6T
4Sienica IgorSzymulewska JuliaPROMENADA 10-11 E 6T
5Cekała WiktorHoroszewska JoannaAKAT 10-11 E 6T
6Syguła AleksanderGastoł WiktoriaTOP DANCE 10-11 E 6T
7Kochanowski JanWysocka NataliaAKAT 10-11 E 6T
8Bartkowiak GabrielRękawek KalinaPROMENADA 10-11 E 6T
9Bujnowski BartoszKleczkowska ZofiaPROMENADA 10-11 E 6T
1Sokołowski SzymonJuchniewicz LauraPROMENADA 10-11 F 6T
2Cimochowski MateuszStefanowska IzabelaPROMENADA 10-11 F 6T
3Paszkiewicz OliwierOlechwierowicz NikolaPROMENADA 10-11 F 6T
4Świderski WiktorStawińska ZuzannaPROMENADA 10-11 F 6T
1Chwieduk StanisławDunda ElenaKADRYL 10-11 G 5T
1Indries AlexSnarska MalenaKADRYL 10-11 G 5T
1Kotowski PawełDawidowicz NataliaST ESKA 10-11 G 5T
1Krysiuk DominikChabasińska NikolaPROMENADA 10-11 G 5T
1Matejczuk HubertSokołowska JuliaKADRYL 10-11 G 5T
1Nadolny AleksanderDobkowska IgaFAN 10-11 G 5T
2Chmielewski MarcelMikielska MartynaPROMENADA 10-11 G 5T
2Iwaniuk DominikDobrowolska OliwiaKADRYL 10-11 G 5T
2Moszczyński JakubChlebus AngelikaGCK 10-11 G 5T
2Szymczuk PiotrSutuła PatrycjaUKS TWIST 10-11 G 5T
3Pielaszek KacperGrzymała MajaAKAT 10-11 G 5T
3Duszyński MateuszDąbowska AlicjaCreative Dance 10-11 G 5T
3Kawałko MichałWysocka ZofiaPROMENADA 10-11 G 5T
3Doroba DanielRymarowicz MajaDWÓJKA 10-11 G 5T
1Śmiarowski OktawianPieńkowska PaulinaGCK 10-11 H 4T
1Pawlak LeonUjma MartaZAMEK 8-9 F 6T
2Pikul SzymonMarsella AmberPROMENADA 8-9 F 6T
1Smokowski KamilŁęczycki LenaPROMENADA 8-9 H 4T
1Stawiński MichałZyskowska LilianaPROMENADA 8-9 H 4T
1Bukowski AdamKrysiuk KorneliaST ESKA 8-9 H 4T
1Gradkowski AdamMogielnicka WeronikaAKAT 8-9 H 4T
1Brzeziak PiotrChodorowska OlgaAKAT 8-9 H 4T
1Krejza TymoteuszDołżyńska KlaudiaKADRYL 8-9 H 4T
1Lemański KacperŻebrowska LenaAKAT 8-9 H 4T
1Lemański MikołajDomitrz LenaAKAT 8-9 H 4T
1Milewski BartoszStankiewicz GabrielaST ESKA 8-9 H 4T
1Myśliński BartoszKamińska MartynaKADRYL 8-9 H 4T
2Durys MichałDrozdowska AleksandraUKS TWIST 8-9 H 4T
2Chmielewski SzymonFiodorow ZuzannaPROMENADA 8-9 H 4T
2Kierzkowski JakubSutuła ZuzannaUKS TWIST 8-9 H 4T
2Szczepkowski AlvinSzczytkowska NadiaAKAT 8-9 H 4T
2Ciszewski AntoniŚleszyńska EmiliaST ESKA 8-9 H 4T
2Kacperski OskarKowalska LenaDWÓJKA 8-9 H 4T
2Randzio PiotrPopławska MartynaGCK 8-9 H 4T
2Torepko KarolGarlicka JulitaDWÓJKA 8-9 H 4T
1Bielawski TomaszSamocik HannaST ESKA Do 7 H 4T
1Wysocki MaciejKleszczewska AdaGCK Do 7 H 4T
1Chmielewski KrzysztofSiedlecka AleksandraST ESKA Do 7 H 4T
1Chwieduk AntoniAmbrożej MichalinaKADRYL Do 7 H 4T
1Filipow SzymonHaponik JuliaST ESKA Do 7 H 4T
1Jabłoński DawidMilanowska EmiliaST ESKA Do 7 H 4T
1Kawałko BartoszChmielewska GabrielaPROMENADA Do 7 H 4T
1Krukowski EmilLadzińska JuliaGCK Do 7 H 4T
1Kuzinas GabrielSulewska RozaliaGCK Do 7 H 4T
1Malesiński PiotrGiczewska AmeliaST ESKA Do 7 H 4T
1Rydzewski TomaszKoniecko JuliaGCK Do 7 H 4T
1Waszkiewicz OskarKarwowska MartynaGCK Do 7 H 4T