!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa (PTT)
Łańcut
Filtruj:
Kategorie:





















1Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 B LA
2Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
3Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 B LA
4Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B LA
5Kwaśny ArkadiuszKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
1Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK 16-18 B ST
2Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL 16-18 B ST
3Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL 16-18 B ST
4Kasza KonradSkiba Wiktoria SandraGALA 16-18 B ST
5Dobrowolski DominikUrman MonikaAKSEL 16-18 B ST
6Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B ST
7Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
1Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C ST
2Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 C ST
3Kawęcki BartłomiejChodoła AlicjaSAMBA 16-18 C ST
4Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C ST
1Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE 16-18 D LA
2Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK 16-18 D LA
3Hałaj SewerynParalusz RoksanaRYTM 16-18 D LA
4Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL 16-18 D LA
5Nikoniuk GerardZalewa AleksandraTAKT 16-18 D LA
6Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 16-18 D LA
7Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK 16-18 D LA
8Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
9Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM 16-18 D LA
10Wójcik MichałMichta WiktoriaSAMBA 16-18 D LA
11Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D LA
12Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA 16-18 D LA
1Nikoniuk GerardZalewa AleksandraTAKT 16-18 D ST
2Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 16-18 D ST
3Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM 16-18 D ST
4Wójcik MichałMichta WiktoriaSAMBA 16-18 D ST
5Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
6Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 D ST
7Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D ST
8Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
1Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 14-15 C LA
2Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 14-15 C LA
3Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C LA
4Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C LA
5Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C LA
6Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
7Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 14-15 C LA
8Kierkało MateuszKierkało WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 C LA
1Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 14-15 C ST
2Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C ST
3Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 C ST
4Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C ST
5Dziadosz KacperPelczar WeronikaK-STUDIO 14-15 C ST
6Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
7Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 14-15 C ST
8Kierkało MateuszKierkało WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 C ST
1Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 D LA
2Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 14-15 D LA
3Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 D LA
4Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D LA
5Dziadosz KacperPelczar WeronikaK-STUDIO 14-15 D LA
6Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT 14-15 D LA
7Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D LA
8Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D LA
9Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA 14-15 D LA
10Wyroślak DariuszCzerwińska AleksandraLIDER 14-15 D LA
11Chuchro WojciechŻymuła WeronikaGASIEK 14-15 D LA
1Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT 14-15 D ST
2Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D ST
3Wyroślak DariuszCzerwińska AleksandraLIDER 14-15 D ST
4Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 14-15 D ST
5Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
6Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL 14-15 D ST
7Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D ST
8Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA 14-15 D ST
9Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D ST
10Chuchro WojciechŻymuła WeronikaGASIEK 14-15 D ST
1Amano MarioSzpond KlaudiaAT MICZAŁOWSCY 14-15 E 8T
2Kozieja PiotrGosztyła MichalinaSAMBA 14-15 E 8T
3Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 14-15 E 8T
4Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
5Wołoszyn JakubŁukasik IzabelaJUMP 14-15 E 8T
6Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
7Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA 14-15 E 8T
8Mitał MiłoszPaściak KingaSIGNUM DANCE 14-15 E 8T
9Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 14-15 E 8T
1Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D LA
2Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 12-13 D LA
3Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 D LA
4Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 12-13 D LA
5Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
6Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 12-13 D LA
7Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
1Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 D ST
2Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D ST
3Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 12-13 D ST
4Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 12-13 D ST
5Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 12-13 D ST
6Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 12-13 D ST
7Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 12-13 D ST
8Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
9Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
1Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 12-13 E 8T
2Jaśkiewicz KrzysztofHabel AleksandraKLASA 12-13 E 8T
3Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 12-13 E 8T
4Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET 12-13 E 8T
5Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA 12-13 E 8T
6Musioł BartłomiejWoch KamilaTAKT 12-13 E 8T
7Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 E 8T
7Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 12-13 E 8T
9Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
10Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 12-13 E 8T
11Paradysz KorneliuszLasek AleksandraGRACJA 12-13 E 8T
11Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK 12-13 E 8T
13Wijas JakubPosłowska JagodaKICK 12-13 E 8T
14Bembenek DominikPluta MagdalenaSIGNUM DANCE 12-13 E 8T
15Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z 12-13 E 8T
1Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA 12-13 F 6T
2Szyjka IgorSikora NataliaSUKCES 12-13 F 6T
3Nowak TytusŻaba KarolinaSUKCES 12-13 F 6T
4Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL 12-13 F 6T
5Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 F 6T
6Wojnar KrystianSzetela EmiliaAKSEL 12-13 F 6T
7Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
8Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA 12-13 F 6T
9Złamaniec RafałHaba AgataAKSEL 12-13 F 6T
9Tomaszewski PatrykSułkowska JuliaSAMBA 12-13 F 6T
11Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 12-13 F 6T
12Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z 12-13 F 6T
13Garko KamilGrucela MajaAKSEL 12-13 F 6T
14Kłos PrzemysławOsmala NataliaSAMBA 12-13 F 6T
15Grącki ArturSitarz AleksandraAKSEL 12-13 F 6T
16Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 12-13 F 6T
17Zawierucha WiktorMrozowska GabrielaELIDA 12-13 F 6T
1Mazur PiotrKubas SandraGASIEK 10-11 E 6T
2Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO 10-11 E 6T
3Wołczański MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 10-11 E 6T
4Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 10-11 E 6T
5Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY 10-11 E 6T
6Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY 10-11 E 6T
7Babiak PawełKomorek AleksandraGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
1Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 F 6T
2Gędłek DawidKołodziej MartaSUKCES 10-11 F 6T
3Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 10-11 F 6T
4Puskarz KamilSkiba OliwiaLATINO 10-11 F 6T
5Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 10-11 F 6T
6Mida DominikMida PaulinaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
7Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 10-11 F 6T
7Płaza MaciejŚnieżek KingaGRACJA 10-11 F 6T
9Kozieja WojciechSzewc EmiliaSAMBA 10-11 F 6T
1Burghardt NorbertZielińska ZuzannaGALA 10-11 G 4T
1Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 10-11 G 4T
1Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA 10-11 G 4T
2Kowal JakubKubal-Marzec JuliaAKSEL 10-11 G 4T
2Skóra DawidWachta LiwiaELIDA 10-11 G 4T
2Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 10-11 G 4T
2Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 10-11 G 4T
3Michalecki MiłoszDzierżawin KlaudiaA-Z 10-11 G 4T
3Strzała MiłoszKozicka OliwiaDŻET 10-11 G 4T
3Baran SzymonSkubida WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 G 4T
3Stącel JakubOsypka GabrielaAKSEL 10-11 G 4T
3Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 10-11 G 4T
3Król KarolZawadzka DominikaA-Z 10-11 G 4T
3Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA 10-11 G 4T
1Fus DariaRogucka NinaTAKT 10-11 H 4T
1Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaTAKT 10-11 H 4T
1Gołąb BartoszPawełek PatrycjaTAKT 10-11 H 4T
1Guzik RadosławDrozd MariaGRACJA 10-11 H 4T
1Góźdź DawidWiącek MariaKICK 10-11 H 4T
1Niedźwiedź BartoszZagrobelna EmiliaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Noga MateuszSaj KarolinaGALA 10-11 H 4T
1Nowak FilipPara KlaudiaDŻET 10-11 H 4T
1Bórzyński StanisławPotoczny JoannaTAKT 10-11 H 4T
2Gniewek MateuszGoclik GabrielaAKSEL 10-11 H 4T
2Lalak AdamĆwik MartinaTAKT 10-11 H 4T
2Leniar SzymonKazak MartynaGASIEK 10-11 H 4T
2Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK 10-11 H 4T
2Pańko GabrielDudek DorotaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA 10-11 H 4T
2Dytko DariaŻurawicz KlaudiaGRACJA 10-11 H 4T
2Dziki WojciechKania AmeliaTAKT 10-11 H 4T
2Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 10-11 H 4T
1Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 8-9 G 4T
1Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA 8-9 G 4T
1Niedbała KacperMadej NadiaGALA 8-9 G 4T
2Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 8-9 G 4T
2Wójcik JakubKaszuba AleksandraAKSEL 8-9 G 4T
2Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 8-9 G 4T
2Kłusek WiktorOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 8-9 G 4T
3Babiak MiłoszBukowska MalwinaGOLDEN DANCE 8-9 G 4T
3Baran WiktorMola KajaGRACJA 8-9 G 4T
3Breński AntoniBiały JuliaSTARDANCE 8-9 G 4T
3Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE 8-9 G 4T
3Grata NikodemLato NataliaAKSEL 8-9 G 4T
3Głowacz MichałPogorzelec AmeliaGOLDEN DANCE 8-9 G 4T
3Krzanowski BartoszGórka ZofiaDŻET 8-9 G 4T
1Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL 8-9 H 4T
1Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA 8-9 H 4T
1Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA 8-9 H 4T
1Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 8-9 H 4T
1Latawiec MaciejSidor JuliaTAKT 8-9 H 4T
1Posłowski KonstantyBiernacka MartaKICK 8-9 H 4T
1Wais KamilZakrzewska AleksandraGRACJA 8-9 H 4T
1Ziomek AdrianPszeniczny EmiliaTAKT 8-9 H 4T
1Bauer PrzemysławLatawiec KatarzynaTAKT 8-9 H 4T
1Buczek KatarzynaKędzior WeronikaAKSEL 8-9 H 4T
2Haręza KasjanZubilewicz KarolinaA-Z 8-9 H 4T
2Madej MikołajPikor OliwiaGALA 8-9 H 4T
2Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z 8-9 H 4T
2Pacławski KamilJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Segiet IgorKaraś EmiliaTAKT 8-9 H 4T
2Woźniak PiotrKałamarz IzabelaSHOW DANCE 8-9 H 4T
2Cichoński KrzysztofSzelążek EmiliaA-Z 8-9 H 4T
2Ciszkiewicz IgorPusz ZofiaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 8-9 H 4T