!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji (PTT)
Wieluń
Filtruj:
Kategorie:
























1Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN 10T (GPP)
2Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA Dorośli OPEN 10T (GPP)
3Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL Dorośli OPEN 10T (GPP)
4Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN 10T (GPP)
5Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET Dorośli OPEN 10T (GPP)
6Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY Dorośli OPEN 10T (GPP)
7Maślanka MateuszWenerska ZuzannaDANCE TEAM Dorośli OPEN 10T (GPP)
8Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA Dorośli OPEN 10T (GPP)
1Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
2Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 B LA
3Łabiński WojciechZielazek AnnaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
4Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA 16-18 B LA
5Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER 16-18 B LA
6Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 16-18 B LA
7Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B LA
8Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B LA
9Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
1Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL 16-18 B ST
2Grzywaczewski WiktorJerzyk KlaudiaSUKCES 16-18 B ST
3Szlachtowski MichałFajkis JuliaNOWY STYL 16-18 B ST
4Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 B ST
5Śliwa PawełKuźma AgataNOWY STYL 16-18 B ST
6Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 B ST
7Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B ST
8Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B ST
9Jagoda MaciejJaworska WiktoriaAKTAN 16-18 B ST
10Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B ST
10Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 16-18 B ST
12Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL 16-18 B ST
1Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C LA
2Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM 16-18 C LA
3Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 C LA
4Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO 16-18 C LA
5Październik MateuszBernardi PatrycjaARTS STUDIO 16-18 C LA
6Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 C LA
7Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 C LA
8Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C LA
8Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 C LA
10Sobania AndreasBartosiewicz KingaNOVOMEX 16-18 C LA
1Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 C ST
2Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 C ST
3Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 C ST
4Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C ST
5Szczepanek AleksanderDarowska KatarzynaFLAMENCO 16-18 C ST
6Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
7Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 C ST
8Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
9Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C ST
10Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO 16-18 C ST
1Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 16-18 D LA
2Kowalik DamianGwiazdowicz OlgaST DOBROWOLSCY 16-18 D LA
3Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 16-18 D LA
4Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES 16-18 D LA
5Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 D LA
6Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA 16-18 D LA
7Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 D LA
8Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D LA
9Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS 16-18 D LA
10Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST 16-18 D LA
11Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 D LA
12Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S 16-18 D LA
13Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER 16-18 D LA
1Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA 16-18 D ST
2Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 D ST
3Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS 16-18 D ST
4Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 16-18 D ST
5Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST 16-18 D ST
6Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S 16-18 D ST
7Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES 16-18 D ST
8Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER 16-18 D ST
1Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 OPEN 10T (GPP)
2Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 OPEN 10T (GPP)
3Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 OPEN 10T (GPP)
4Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 OPEN 10T (GPP)
5Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 OPEN 10T (GPP)
6Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA 16-18 OPEN 10T (GPP)
7Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 OPEN 10T (GPP)
8Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 OPEN 10T (GPP)
9Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN 10T (GPP)
10Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA 16-18 OPEN 10T (GPP)
11Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 OPEN 10T (GPP)
12Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 16-18 OPEN 10T (GPP)
13Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 OPEN 10T (GPP)
14Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 OPEN 10T (GPP)
15Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 OPEN 10T (GPP)
16Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL 16-18 OPEN 10T (GPP)
17Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 OPEN 10T (GPP)
1Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 14-15 C LA
2Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 C LA
3Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
4Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 C LA
5Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 14-15 C LA
6Kowalewski ŁukaszSitko EwaLORDANCE 14-15 C LA
1Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 14-15 C ST
2Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 14-15 C ST
3Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 14-15 C ST
4Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 14-15 C ST
5Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM 14-15 C ST
6Kowalewski ŁukaszSitko EwaLORDANCE 14-15 C ST
7Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 C ST
8Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 14-15 C ST
1Goły FilipSłocińska IgaZORBA 14-15 D LA
2Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 14-15 D LA
3Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 14-15 D LA
4Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
5Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 14-15 D LA
6Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 14-15 D LA
7Owczarek MateuszAndruszkiewicz KamilaZORBA 14-15 D LA
8Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA 14-15 D LA
9Wróblewski MarekKornalewicz MałgorzataIGLICA 14-15 D LA
1Goły FilipSłocińska IgaZORBA 14-15 D ST
2Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 14-15 D ST
3Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA 14-15 D ST
4Owczarek MateuszAndruszkiewicz KamilaZORBA 14-15 D ST
5Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 14-15 D ST
6Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 14-15 D ST
7Wróblewski MarekKornalewicz MałgorzataIGLICA 14-15 D ST
1Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 E 8T
2Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 14-15 E 8T
3Pietras KornelMotyka ZuzannaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
4Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 14-15 E 8T
5Fidler JakubMagdziarz NataliaKICK 14-15 E 8T
6Dąbrówka SzymonKowalczyk OliwiaDANCE CENTER 14-15 E 8T
7Reng KacperReng KlementynaBALLARE 14-15 E 8T
8Karwacki TymoteuszWaliszewska KlaudiaRETRO 14-15 E 8T
1Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 OPEN 10T (GPP)
2Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN 10T (GPP)
3Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 14-15 OPEN 10T (GPP)
4Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN 10T (GPP)
5Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 14-15 OPEN 10T (GPP)
6Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN 10T (GPP)
7Olejnik BartoszMatusiak MarcelinaISKRA 14-15 OPEN 10T (GPP)
8Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 14-15 OPEN 10T (GPP)
1Rzeszut IgnacyKowalska DariaSKYDANCE 12-13 E 8T
2Samorek NatanielKaroń IgaZORBA 12-13 E 8T
3Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 12-13 E 8T
4Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM 12-13 E 8T
5Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA 12-13 E 8T
6Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 E 8T
1Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 G 4T
1Gaik AntoniDutkiewicz RoksanaDANCE CENTER 12-13 G 4T
2Pszenica AntoniMożdżeń MajaZORBA 12-13 G 4T
2Bugaryn WojciechTabaczuk NataliaAKCENT 12-13 G 4T
3Gąszczak FilipLamek AleksandraBARANOWSKIE ST 12-13 G 4T
3Jakubiak JanJanczyk AntoninaRETRO 12-13 G 4T
3Ostrowski MarcelŚwiatły NataliaDANCE CENTER 12-13 G 4T
1Fiecek HubertMaroszek WiktoriaDANCE CENTER 12-13 H 4T
1Sobczyk OktawiuszJanosz AleksandraSUKCES 12-13 H 4T
1Spodymek StanisławJaśko MajaDANCE CENTER 12-13 H 4T
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 12-13 H 4T
1Wilhelm GrzegorzAntosik TamaraISKRA 12-13 H 4T
1Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM 12-13 H 4T
7Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT 12-13 H 4T
8Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero 12-13 H 4T
9Szczot ArkadiuszHeidt AleksandraBolero 12-13 H 4T
10Idasiak DawidSyguła MartynaDANCE CENTER 12-13 H 4T
10Rosiak KacperŚredniak KingaDANCE CENTER 12-13 H 4T
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN 10T (GPP)
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN 10T (GPP)
3Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN 10T (GPP)
4Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN 12-13 OPEN 10T (GPP)
5Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 12-13 OPEN 10T (GPP)
6Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN 10T (GPP)
7Ligus NorbertBrol MajaZORBA 12-13 OPEN 10T (GPP)
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
2Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO 10-11 E 6T
3Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY 10-11 E 6T
4Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY 10-11 E 6T
5Soból SzymonTrojak MartaCIEŚLAK 10-11 E 6T
1Godlewski MichałStaniewicz MajaSKYDANCE 10-11 G 4T
1Sobczyk WiktorNocoń MajaSUKCES 10-11 G 4T
2Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 G 4T
2Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 10-11 G 4T
2Urbański KrzysztofMielus MartynaETIUDA 10-11 G 4T
3Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY 10-11 G 4T
3Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA 10-11 G 4T
3Tkacz JanBytnar OliwiaCT WYPYCH 10-11 G 4T
3Banasiak JakubKrakowczyk Pola4STEP 10-11 G 4T
3Okulicz-Kozaryn ArturKorszeń KarolinaIMPRESSIONANTE 10-11 G 4T
1Gońda KarolGoraj OliwiaAKCENT 10-11 H 4T
1Grobelny BartoszKwoka ZofiaSKYDANCE 10-11 H 4T
1Heidt OskarMatusiak JuliaBolero 10-11 H 4T
1Konewski AdamPatoła MagdalenaST Linestudio 10-11 H 4T
1Placek FranciszekCzarnuch JustynaDANCE CENTER 10-11 H 4T
1Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 10-11 H 4T
1Walaszczyk PiotrLeszczyk AleksandraDANCE CENTER 10-11 H 4T
1Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Kujawa PatrykGarbowska KingaDANCE CENTER 10-11 H 4T
2Mosiężny OskarRychter MajaRETRO 10-11 H 4T
2Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO 10-11 H 4T
2Siwik MikołajGłowienkowska JoannaDANCE CENTER 10-11 H 4T
2Bęben PawełCieśla AleksandraDANCE CENTER 10-11 H 4T
2Krupa MateuszWandzel JolantaARTS STUDIO 10-11 H 4T
1Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 OPEN 8T (GPP)
1Idasiak PatrykJabłońska MariaDANCE CENTER 8-9 H 4T
1Kamyk BartoszJaneczek WiktoriaDANCE CENTER 8-9 H 4T
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK 8-9 H 4T
1Tomaszny MichałMurawska MartaLORDANCE 8-9 H 4T
2Krzak DominikMatys MałgorzataDANCE CENTER 8-9 H 4T
2Pajor MikołajPryt MajaDANCE CENTER 8-9 H 4T
2Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 8-9 H 4T
2Stobiecki AdamOlejnik WiktoriaDANCE CENTER 8-9 H 4T
2Ćwikliński JakubMargas Maria4STEP 8-9 H 4T