!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. (PTT)
Siennica Różana k. Krasnegostawu
Filtruj:
Kategorie:































1Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO Senior II OPEN LA
2Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior II OPEN LA
3Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior II OPEN LA
4Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior II OPEN LA
1Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior II OPEN ST
2Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior II OPEN ST
3Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior II OPEN ST
1Jeleń ErnestFaber AgataLIDER Dorośli OPEN LA
2Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
3Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA Dorośli OPEN LA
4Izzo LorenzoLubaszewska MagdalenaLIDER Dorośli OPEN LA
5Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN LA
6Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE Dorośli OPEN LA
7Duda MaciejLopushynska IrynaIDEA Dorośli OPEN LA
8Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK Dorośli OPEN LA
8Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL Dorośli OPEN LA
1Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER Dorośli OPEN ST
2Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA Dorośli OPEN ST
3Lozinszek AleksanderLozinszek BarbaraSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST
4Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN ST
5Rydz RafałRubacha AnnaLIDER Dorośli OPEN ST
1Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA 16-20 OPEN LA
2Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-20 OPEN LA
3Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-20 OPEN LA
1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-20 OPEN ST
2Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA 16-20 OPEN ST
3Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-20 OPEN ST
4Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-20 OPEN ST
1Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 16-18 B LA
2Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
3Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
4Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 B LA
1Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C LA
2Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM 16-18 C LA
3Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
4Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 C LA
5Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 16-18 C LA
6Urbański RobertNeska Zuzanna MariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C ST
2Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
3Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
1Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 D LA
2Michałowski SzymonGłowacka WeronikaA-Z 16-18 D LA
3Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
4Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D LA
5Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP 16-18 D LA
1Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 D ST
2Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 D ST
3Michałowski SzymonGłowacka WeronikaA-Z 16-18 D ST
4Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D ST
1Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK 16-18 F LA
2Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 F LA
3Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 F LA
4Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 F LA
5D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM 16-18 F LA
6Starzycki KrzysztofWierzbicka AleksandraFAST-STEP 16-18 F LA
1Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 F ST
2Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 F ST
3Starzycki KrzysztofWierzbicka AleksandraFAST-STEP 16-18 F ST
4D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM 16-18 F ST
1Kotkowski KewinLipowska OlgaSUKCES 16-18 OPEN LA
2Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 16-18 OPEN LA
3Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 OPEN LA
4Gędłek JakubJaworek MariaIMPERIA 16-18 OPEN LA
5Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 OPEN LA
6Sobala MarekTyjewska Julia MagdalenaPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA
7Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 OPEN LA
8Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 OPEN LA
9Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 OPEN LA
9Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 OPEN LA
11Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 16-18 OPEN LA
1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-18 OPEN ST
2Gędłek JakubJaworek MariaIMPERIA 16-18 OPEN ST
3Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 OPEN ST
4Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 OPEN ST
5Markevych MaksymPolivanova ViktoriiaWinner Club Kijów(Ukraina) 16-18 OPEN ST
6Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 OPEN ST
1Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D LA
2Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D LA
3Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 D LA
4Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 D LA
5Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 14-15 D LA
6Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 14-15 D LA
7Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 14-15 D LA
8Markevych MaksymPolivanova ViktoriiaWinner Club Kijów(Ukraina) 14-15 D LA
1Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 14-15 D ST
2Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D ST
3Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D ST
4Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 14-15 D ST
5Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 D ST
6Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 14-15 D ST
7Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 D ST
1Mazurek JanSutryk IgaRYTM 14-15 F 6T
2Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 14-15 F 6T
3Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 14-15 F 6T
4Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK 14-15 F 6T
5Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 14-15 F 6T
6Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM 14-15 F 6T
7Więcek SamuelWięcek MauraMYKA 14-15 F 6T
8Mazurek SzymonJoachimowicz PatrycjaRYTM 14-15 F 6T
9Berdak SzymonSytek WiktoriaMYKA 14-15 F 6T
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 OPEN LA
2Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 OPEN LA
3Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 OPEN LA
4Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 14-15 OPEN LA
5Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 OPEN LA
6Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 OPEN LA
7Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 OPEN LA
8Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 OPEN LA
1Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 14-15 OPEN ST
2Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 OPEN ST
3Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 OPEN ST
4Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 OPEN ST
5Markevych MaksymPolivanova ViktoriiaWinner Club Kijów(Ukraina) 14-15 OPEN ST
6Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 OPEN ST
7Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 OPEN ST
7Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 14-15 OPEN ST
9Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 OPEN ST
1Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA 12-13 D LA
2Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D LA
3Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D LA
4Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA 12-13 D LA
5Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK 12-13 D LA
1Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D ST
2Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA 12-13 D ST
3Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK 12-13 D ST
1Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA 12-13 E 8T
2Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
3Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 12-13 E 8T
4Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 E 8T
5Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 E 8T
6Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK 12-13 E 8T
7Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 12-13 E 8T
7Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 12-13 E 8T
9Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT 12-13 E 8T
10Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 12-13 E 8T
1Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 12-13 F 6T
2Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 12-13 F 6T
3Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK 12-13 F 6T
4Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE 12-13 F 6T
5Mróz RafałGzik HannaJUMP 12-13 F 6T
6Olszewski MateuszWiącek AnnaISKRA 12-13 F 6T
7Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY 12-13 F 6T
8Olbrot PawełBrzozowska AlicjaZAMEK 12-13 F 6T
9Szabat JakubJargiło JuliaJUMP 12-13 F 6T
10Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 12-13 F 6T
11Łabuś WojciechGałaś OliwiaTAKT 12-13 F 6T
11Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 12-13 F 6T
13Chajkowski AdamKowalewska EmiliaZAMEK 12-13 F 6T
1Sadowski SebastianSamek KamilaRYTM 12-13 G 6T
2Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART 12-13 G 6T
3Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM 12-13 G 6T
1Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA 12-13 OPEN LA
2Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA 12-13 OPEN LA
3Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 OPEN LA
4Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 OPEN LA
5Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 OPEN LA
1Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA 12-13 OPEN ST
2Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 OPEN ST
3Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA 12-13 OPEN ST
4Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 OPEN ST
5Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA 12-13 OPEN ST
6Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 OPEN ST
7Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 12-13 OPEN ST
1Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART 10-11 F 6T
2Wójcik MateuszŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 F 6T
3Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 10-11 F 6T
4King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 10-11 F 6T
5Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 10-11 F 6T
6Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION 10-11 F 6T
7Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA 10-11 F 6T
1Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 OPEN 8T
2Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T
3Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 10-11 OPEN 8T
4Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 10-11 OPEN 8T
1Pawlak LeonUjma MartaZAMEK 8-9 OPEN 6T
2Tomaszewski JanLachowska WeronikaTAKT 8-9 OPEN 6T
3Kudrel JonathanCzajkowska PaulinaZAMEK 8-9 OPEN 6T
4Antos MiłoszFilipiuk NataliaMYKA 8-9 OPEN 6T