!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Puchar Klas F, E i D (PTT)
Żabno
Filtruj:
Kategorie:







1Mikulski KamilDębniak AnnaROYAL DANCE 16-18 D LA
2Mirek StanisławRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
3Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 16-18 D LA
4Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST Linestudio 16-18 D LA
5Sroka MaciejSzylar JoannaBAWINEK 16-18 D LA
6Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 D LA
7Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
8Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 16-18 D LA
9Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 D LA
10Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 D LA
11Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 16-18 D LA
11Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 D LA
13Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
14Gębuś GrzegorzSobków AmeliaIMPERIA 16-18 D LA
15Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 16-18 D LA
16Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D LA
16Pasiut SzymonFigiel MariaKuźnia Tańca 16-18 D LA
18Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
18Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D LA
18Słota KarolCzajka AleksandraDANCECLUB 16-18 D LA
21Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 16-18 D LA
22Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 D LA
23Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 D LA
24Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 D LA
25Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D LA
26Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
27Flisak WojciechJacek MartynaDŻET 16-18 D LA
27Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 D LA
29Krupa PiotrMachała MajaELIDA 16-18 D LA
30Burnagiel FilipDutka RoksanaAXIS 16-18 D LA
30Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 D LA
32Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 16-18 D LA
33Kamień MateuszStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
34Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 D LA
1Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 D ST
2Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 16-18 D ST
3Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 16-18 D ST
4Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 16-18 D ST
5Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 D ST
6Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE - Przemyśl 16-18 D ST
7Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 16-18 D ST
8Gębuś GrzegorzSobków AmeliaIMPERIA 16-18 D ST
8Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST Linestudio 16-18 D ST
8Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 16-18 D ST
11Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 D ST
11Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D ST
13Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
14Lozinszek ArturJaromin AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
14Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin 16-18 D ST
16Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 16-18 D ST
17Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa 16-18 D ST
17Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D ST
19Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 D ST
20Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D ST
20Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
22Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 16-18 D ST
23Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D ST
24Kamień MateuszStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
25Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 16-18 D ST
26Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 D ST
27Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 D ST
28Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 D ST
29Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
1Płatek MateuszKleszcz IgaMARENGO 16-18 E LA
2Butryn GrzegorzWach AleksandraJUST DANCE 16-18 E LA
3Kamusiński JanKapusta MariaKuźnia Tańca 16-18 E LA
4Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 E LA
5Jasiński MichałPodfigurna KalinaASTRA 16-18 E LA
6Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 16-18 E LA
7Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 16-18 E LA
8Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE 16-18 E LA
9Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 E LA
10Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 E LA
10Michalski PiotrNadbrzeska Martyna4STEP 16-18 E LA
10Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty 16-18 E LA
13Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 E LA
14Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 E LA
15Frańczak KarolPara KlaudiaDŻET 16-18 E LA
16Płaczek KarolKoczan Zofia4STEP 16-18 E LA
16Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 16-18 E LA
18Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 E LA
19Flader StanisławDębniak MariaRS 16-18 E LA
19Wojas DanielDudek ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 E LA
21Charchut MaksymilianGrucela MajaAKSEL 16-18 E LA
21Grata BartłomiejKowalska MajaAKSEL 16-18 E LA
23Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
23Wasiak MateuszBielak MarlenaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA 16-18 E LA
25Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO 16-18 E LA
25Trybus OskarPłatek AleksandraSKT AGH 16-18 E LA
27Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E LA
27Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaMDANCE - Przemyśl 16-18 E LA
1Jasiński MichałPodfigurna KalinaASTRA 16-18 E ST
2Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 E ST
3Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty 16-18 E ST
4Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 16-18 E ST
5Butryn GrzegorzWach AleksandraJUST DANCE 16-18 E ST
6Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 E ST
7Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 16-18 E ST
8Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA 16-18 E ST
8Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 E ST
10Frańczak KarolPara KlaudiaDŻET 16-18 E ST
11Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 E ST
12Michalski PiotrNadbrzeska Martyna4STEP 16-18 E ST
13Charchut MaksymilianGrucela MajaAKSEL 16-18 E ST
13Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 E ST
15Krawczyk TomaszLelek MariaBAWINEK 16-18 E ST
16Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaMDANCE - Przemyśl 16-18 E ST
17Grata BartłomiejKowalska MajaAKSEL 16-18 E ST
18Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 E ST
18Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE 16-18 E ST
20Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E ST
21Słodownik MaksymilianGrelka MariettaPROJEKT NM 16-18 E ST
1Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA 16-18 F LA
2Nowak Bartłomiej KacperZymuła Anna MariaBAWINEK 16-18 F LA
3Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM 16-18 F LA
4Piotrowski MaciejZbylut LauraSWING 16-18 F LA
5Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaBALANS 16-18 F LA
6Nowak MateuszKupiec FabianaJUST DANCE 16-18 F LA
7Owczarek JakubRóżańska WeronikaETIUDA 16-18 F LA
8Sikorski JakubPawełek PatrycjaTAKT 16-18 F LA
8Słodownik MaksymilianGrelka MariettaPROJEKT NM 16-18 F LA
10Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM 16-18 F LA
11Wajda FilipBąk OliwiaLATINO 16-18 F LA
12Rudzki KacperBilińska AlicjaBALLROOM 16-18 F LA
1Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM 16-18 F ST
2Dobosz BartłomiejTompalska DominikaBAWINEK 16-18 F ST
3Nowak Bartłomiej KacperZymuła Anna MariaBAWINEK 16-18 F ST
4Piotrowski MaciejZbylut LauraSWING 16-18 F ST
5Wajda FilipBąk OliwiaLATINO 16-18 F ST
6Nowak MateuszKupiec FabianaJUST DANCE 16-18 F ST
7Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE 16-18 F ST
8Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO 16-18 F ST
9Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaBALANS 16-18 F ST
10Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM 16-18 F ST
11Sikorski JakubPawełek PatrycjaTAKT 16-18 F ST
11Rudzki KacperBilińska AlicjaBALLROOM 16-18 F ST