!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 (PTT)
Przecław
Filtruj:
Kategorie:



















1Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 B LA
2Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 B LA
3Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
4Ortyl DamianŁukaszek IzabelaGALA 16-18 B LA
1Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D LA
2Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D LA
3Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D LA
4Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
1Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D ST
2Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
3Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D ST
1Boczar KacperMeń JuliaKLASA 14-15 C LA
2Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 14-15 C LA
3Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 C LA
4Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C LA
5Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C LA
6Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C LA
7Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 C LA
8Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C LA
9Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C LA
1Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 C ST
2Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C ST
3Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C ST
4Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C ST
5Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
6Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C ST
7Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 14-15 C ST
8Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C ST
1Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 D LA
2Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D LA
3Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA 14-15 D LA
4Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 D LA
5Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D LA
6Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 14-15 D LA
7Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D LA
8Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D LA
1Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D ST
2Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D ST
3Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D ST
4Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 D ST
5Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D ST
6Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA 14-15 D ST
7Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D ST
8Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D ST
1Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 E 8T
2Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 14-15 E 8T
3Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
4Fidler JakubPosłowska JagodaKICK 14-15 E 8T
5Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 E 8T
6Krupa PiotrMachała MajaELIDA 14-15 E 8T
7Książkiewicz WiktorBogacz AleksandraK-STUDIO 14-15 E 8T
8Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 E 8T
9Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
1Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 14-15 F 6T
2Zyguła PiotrCiukaj KarolinaLATINO 14-15 F 6T
3Lozinszek ArturSzewczyk JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 F 6T
4Łobos DominikKaczmarzyk HannaSHOW DANCE 14-15 F 6T
1Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D LA
2Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 D LA
3Mazur BartoszTotoń KamilaGALA 12-13 D LA
4Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL 12-13 D LA
5Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 D LA
6Kłoda KacperBara OliwiaGALA 12-13 D LA
7Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D LA
8Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 D LA
9Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D LA
1Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D ST
2Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL 12-13 D ST
3Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D ST
4Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 D ST
5Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
6Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 D ST
7Kłoda KacperBara OliwiaGALA 12-13 D ST
8Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D ST
9Mazur BartoszTotoń KamilaGALA 12-13 D ST
10Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 D ST
1Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
2Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 E 8T
3Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA 12-13 E 8T
4Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT 12-13 E 8T
5Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 E 8T
6Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 12-13 E 8T
7Gętkowski MateuszFranus EmiliaSzT eMiKa 12-13 E 8T
8Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 E 8T
9Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 E 8T
10Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z 12-13 E 8T
11Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA 12-13 E 8T
1Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 12-13 F 6T
2Garko KamilGrucela MajaAKSEL 12-13 F 6T
3Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 12-13 F 6T
4Skóra DawidWachta LiwiaELIDA 12-13 F 6T
5Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE 12-13 F 6T
6Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 12-13 F 6T
7Burghardt NorbertZielińska ZuzannaGALA 12-13 F 6T
8Bienia JakubGałuszka NataliaGRACJA 12-13 F 6T
1Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 10-11 F 6T
2Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 10-11 F 6T
3Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa 10-11 F 6T
4Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 10-11 F 6T
5Noga MateuszSaj KarolinaGALA 10-11 F 6T
6Rybka JakubBździkot NinaGALA 10-11 F 6T
7Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaGALA 10-11 F 6T
7Lebida OskarDudek AnnaGALA 10-11 F 6T
9Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO 10-11 F 6T
1Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK 10-11 G 6T
1Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 10-11 G 6T
2Latawiec MaciejSidor JuliaGALA 10-11 G 6T
2Ziomek AdrianPszeniczny EmiliaGALA 10-11 G 6T
3Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA 10-11 G 6T
3Bauer PrzemysławLatawiec KatarzynaGALA 10-11 G 6T
3Harla JakubJakubowska JuliaGALA 10-11 G 6T
1Witek PiotrJer WeronikaELIDA 10-11 H 4T
1Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Krasoń Karol KamilWiater IzabelaZŁOTA PARA 10-11 H 4T
1Majewski OskarBorek ZofiaELIDA 10-11 H 4T
1Myjak AdamMieszkowicz AnnaGALA 10-11 H 4T
2Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA 10-11 H 4T
2Maziarz DominikZduńska MajaELIDA 10-11 H 4T
2Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE 10-11 H 4T
2Samuś MikołajZiółkowska MajaELIDA 10-11 H 4T
1Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK 8-9 G 6T
1Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 8-9 G 6T
2Aszklar KacperMola KajaGRACJA 8-9 G 6T
2Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 8-9 G 6T
3Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 8-9 G 6T
3Rokita FranciszekLewandowska WeronikaGALA 8-9 G 6T
3Sala MateuszLisak KatarzynaGALA 8-9 G 6T
3Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 8-9 G 6T
1Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA 8-9 H 4T
1Wilk WiktorAlbrycht MajaGRACJA 8-9 H 4T
2Kardyś FeliksHodur JoannaELIDA 8-9 H 4T