!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów (PTT)
Tuchów
Filtruj:
Kategorie:


















1Srebro JakubKawa Klaudia--- 16-18 B LA
2Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
3Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE 16-18 B LA
4Wojtas JanBaran PaulinaAXIS 16-18 B LA
1Srebro JakubKawa Klaudia--- 16-18 B ST
2Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA 16-18 B ST
3Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 B ST
4Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME 16-18 B ST
5Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE 16-18 B ST
6Wojtas JanBaran PaulinaAXIS 16-18 B ST
7Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
8Brej AdrianMitoraj KarolinaPODKARPACIE 16-18 B ST
1Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA 16-18 C LA
2Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 C LA
3Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 C LA
4Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C LA
5Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C LA
6Brej AdrianMitoraj KarolinaPODKARPACIE 16-18 C LA
1Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 C ST
2Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA 16-18 C ST
3Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 C ST
4Wiewiórka KrzysztofLipowska OlgaRAGTIME 16-18 C ST
5Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL 16-18 C ST
6Datoń JakubBieda GabrielaTHOMAS DANCE 16-18 C ST
7Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C ST
8Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C ST
1Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 D LA
2Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
3Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
4Schultz MichałOlejnik SaraA+S 16-18 D LA
5Sebzda SławomirMadera HelenaSIGNUM DANCE 16-18 D LA
6Chorzępa WiktorBać AnnaGASIEK 16-18 D LA
7Jungiewicz MichałMurat MartaSTTS 16-18 D LA
8Skrzypek GabrielKras SylwiaKLASA 16-18 D LA
9Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
1Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
2Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 D ST
3Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
4Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME 16-18 D ST
5Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
6Chorzępa WiktorBać AnnaGASIEK 16-18 D ST
7Schultz MichałOlejnik SaraA+S 16-18 D ST
7Sebzda SławomirMadera HelenaSIGNUM DANCE 16-18 D ST
9Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH 16-18 D ST
10Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
11Kopieniak KrystianWokulska NataliaSEMPRE 16-18 D ST
12Skrzypek GabrielKras SylwiaKLASA 16-18 D ST
13Jungiewicz MichałMurat MartaSTTS 16-18 D ST
1Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 D LA
2Ciura MaciejTomalska MajaA+S 14-15 D LA
3Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 14-15 D LA
4Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA 14-15 D LA
5Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 14-15 D LA
6Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA 14-15 D LA
7Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA 14-15 D LA
8Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 D LA
9Krempa PawełNiziołek NataliaTAKT 14-15 D LA
10Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA 14-15 D LA
11Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D LA
11Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D LA
13Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET 14-15 D LA
14Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D LA
1Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA 14-15 D ST
2Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 14-15 D ST
3Ciura MaciejTomalska MajaA+S 14-15 D ST
4Chuchro WojciechŻymuła WeronikaZŁOTA PARA 14-15 D ST
5Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA 14-15 D ST
6Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 14-15 D ST
7Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 14-15 D ST
8Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 D ST
9Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D ST
10Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET 14-15 D ST
10Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D ST
12Krempa PawełNiziołek NataliaTAKT 14-15 D ST
12Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D ST
1Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 14-15 E 8T
2Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 14-15 E 8T
3Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL 14-15 E 8T
4Bosak KamilKolisz DominikaGALA 14-15 E 8T
5Różanka IgorPanek AleksandraKLASA 14-15 E 8T
6Baczyński DawidBaczyńska DariaAXIS 14-15 E 8T
7Gorla PiotrChłopek Gabriela--- 14-15 E 8T
8Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 E 8T
1Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 D LA
2Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS 12-13 D LA
3Jarosz JanHudzik HannaGRACJA 12-13 D LA
4Rybka KonradSosińska JuliaTAKT 12-13 D LA
5Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 12-13 D LA
6Gętkowski MateuszŻaba Weronika--- 12-13 D LA
7Jasiński KarolKulpa DomninikaADEEM 12-13 D LA
8Buszek AleksanderBuszek AnnaZŁOTA PARA 12-13 D LA
8Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 12-13 D LA
8Mytych SzymonDec EwelinaDŻET 12-13 D LA
11Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D LA
1Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 D ST
2Muller MichałKubica KatarzynaKIEPURA 12-13 D ST
3Rybka KonradSosińska JuliaTAKT 12-13 D ST
4Buszek AleksanderBuszek AnnaZŁOTA PARA 12-13 D ST
5Mytych SzymonDec EwelinaDŻET 12-13 D ST
6Jarosz JanHudzik HannaGRACJA 12-13 D ST
7Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS 12-13 D ST
8Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D ST
9Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 12-13 D ST
10Gętkowski MateuszŻaba Weronika--- 12-13 D ST
11Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 12-13 D ST
11Jasiński KarolKulpa DomninikaADEEM 12-13 D ST
1Kłoda KacperBara OliwiaTAKT 12-13 E 8T
2Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK 12-13 E 8T
3Mazur BartoszTotoń KamilaTAKT 12-13 E 8T
4Spyra DominikWojciuch LauraSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 E 8T
5Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 E 8T
6Socha AdamDudek WiktoriaGRACJA 12-13 E 8T
7Janczy KacperŚlęp EmiliaSAMBA 12-13 E 8T
1Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 12-13 F 6T
2Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
3Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 12-13 F 6T
4Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
5Król WojciechSiemaszko Gabriela--- 12-13 F 6T
6Wijas JakubPosłowska JagodaKICK 12-13 F 6T
7Złamaniec RafałŚwierk WiktoriaAKSEL 12-13 F 6T
8Put MaciejTobjasz WiktoriaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
8Łabuda PiotrSerafin JuliaAXIS 12-13 F 6T
10Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA 12-13 F 6T
11Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA 12-13 F 6T
12Tomaszewski PatrykSułkowska JuliaSAMBA 12-13 F 6T
13Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS 12-13 F 6T
14Mida DawidMida PaulinaAXIS 12-13 F 6T
1Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
2Wróbel WiktorBrzegowy ZofiaKLASA 10-11 F 6T
3Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA 10-11 F 6T
4Chruściel MateuszBatko MartynaKLASA 10-11 F 6T
5Mruk ArkadiuszSzczerba AnielaSTARDANCE 10-11 F 6T
6Idzior SebastianStojowska JustynaKLASA 10-11 F 6T
7Skóra DawidMachała MajaELIDA 10-11 F 6T
8Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA 10-11 F 6T
9Mida DominikFranus EmiliaAXIS 10-11 F 6T
10Stącel JakubJemioła Antonina MiraAKSEL 10-11 F 6T
11Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 10-11 F 6T
1Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 G 4T
1Sitarz KarolPopiel MartynaGRACJA 10-11 G 4T
1Gędłek DawidKołodziej MartaSUKCES 10-11 G 4T
1Miłkoś BartłomiejBarszcz ŁucjaKLASA 10-11 G 4T
2Klimek MaksymilianPłachta AnielaTHOMAS DANCE 10-11 G 4T
2Kuźniar IgorGaweł ZuzannaGASIEK 10-11 G 4T
2Tofilski MarcinMichałek JuliaSTARDANCE 10-11 G 4T
2Zmarzły OskarWięcek Kinga--- 10-11 G 4T
3Mróz OliwierJacher Oliwia--- 10-11 G 4T
3Niedbała KacperPiskor AleksandraTAKT 10-11 G 4T
3Bazylak MikołajKrempa NataliaTAKT 10-11 G 4T
3Bukowski MichałGuzek NataliaGRACJA 10-11 G 4T
3Lebida OskarDudek AnnaTAKT 10-11 G 4T
3Malec BartoszNiewola Wiktoria--- 10-11 G 4T
1Kula GabrielRajchel JuliaZŁOTA PARA 10-11 H 4T
1Muras SzymonOgiba MartynaGALA 10-11 H 4T
1Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA 10-11 H 4T
1Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 10-11 H 4T
1Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE 10-11 H 4T
1Kowal JakubKubal-Marzec JuliaAKSEL 10-11 H 4T
2Fluda KacperUjda GabrielaAKSEL 10-11 H 4T
2Jezo JakubDrozd MariaGRACJA 10-11 H 4T
2Krasoń Karol KamilPiróg OliwiaZŁOTA PARA 10-11 H 4T
2Stanisz DomincKluz EmilyPODKARPACIE 10-11 H 4T
2Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA 10-11 H 4T
1Grata NikodemPelc NikolaAKSEL 8-9 H 4T
1Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 8-9 H 4T
1Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA 8-9 H 4T
1Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA 8-9 H 4T
1Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 8-9 H 4T
2Aszklar KacperMleczak AnnaGRACJA 8-9 H 4T
2Baran WiktorMola KajaGRACJA 8-9 H 4T
2Myjak AdamHeske NikolaGALA 8-9 H 4T
2Ochab Gracjan PiotrCieniek AleksandraAKSEL 8-9 H 4T
2Wais KamilZakrzewska AleksandraGRACJA 8-9 H 4T