!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA (PTT)
Będzin
Filtruj:
Kategorie:




























1Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Senior III F LA
2Pyrzyk AndrzejPyrzyk MałgorzataPERFECT Senior III F LA
1Pyrzyk AndrzejPyrzyk MałgorzataPERFECT Senior III F ST
2Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Senior III F ST
1Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 A LA
2Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE 16-18 A LA
3Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
4Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA 16-18 A LA
1Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
2Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B LA
3Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 B LA
4Zyglarski PiotrRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
5Kot SzymonKudzielko ZuzannaIMPULS 16-18 B LA
6Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B LA
7Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA 16-18 B LA
7Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 B LA
9Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
10Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM 16-18 B LA
11Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 B LA
12Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
13Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 B LA
14Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO 16-18 B LA
15Mohana AdamKowalczyk JuliaETIUDA 16-18 B LA
15Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM 16-18 B LA
1Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 B ST
2Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-18 B ST
3Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 B ST
3Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 B ST
4Zyglarski PiotrRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
5Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
6Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 16-18 B ST
7Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
8Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
9Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
10Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA 16-18 B ST
11Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 B ST
1Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C LA
2Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
3Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C LA
4Górski PiotrGatner NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
5Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 C LA
6Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 C LA
7Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C LA
7Bąk DominikIlczak AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
7Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C LA
9Październik MateuszStanowska JoannaARTS STUDIO 16-18 C LA
10Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 C LA
11Sobania AndreasBartosiewicz KingaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
11Sobania AndreasBartosiewicz KingaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
12Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
13Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C LA
1Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 16-18 C ST
2Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 C ST
3Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
4Małecki DawidCwalina SaraRYTM 16-18 C ST
5Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C ST
6Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 C ST
7Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
8Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 C ST
1Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 16-18 D LA
2Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D LA
3Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
4Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
5Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 D LA
5Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA 16-18 D LA
6Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 D LA
7Tokarski MieszkoKilnar Anna3ARTE 16-18 D LA
8Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D LA
9Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
1Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES 16-18 D ST
2Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca 16-18 D ST
3Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 16-18 D ST
4Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST 16-18 D ST
5Pustelnik PrzemysławDytko PaulinaATHINA 16-18 D ST
6Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
7Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 D ST
7Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA 16-18 D ST
8Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA 16-18 D ST
9Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 D ST
10Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D ST
11Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
11Tokarski MieszkoKilnar Anna3ARTE 16-18 D ST
13Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE 16-18 D ST
14Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D ST
14Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 D ST
16Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA 16-18 D ST
17Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D ST
1Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE 16-18 E LA
2Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
3Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E LA
4Halama PawełRobak NataliaBAWINEK 16-18 E LA
5Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK 16-18 E LA
6Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E LA
7Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
8Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE 16-18 E LA
9Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA 16-18 E LA
9Lasocki SebastianGawlik JuliaRONDO 16-18 E LA
11Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E LA
11Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 E LA
13Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE 16-18 E LA
14Kurzelowski PawełSzpor MariaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
15Borczyk DamianMaks KarolinaETIUDA 16-18 E LA
15Kowalczyk RafałRajda WiktoriaFORUM 16-18 E LA
15Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 E LA
15Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
19Pałac JakubGizińska JuliaSTART 16-18 E LA
1Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
2Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK 16-18 E ST
3Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E ST
4Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 E ST
5Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E ST
6Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE 16-18 E ST
7Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E ST
8Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE 16-18 E ST
9Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E ST
10Kowalczyk RafałRajda WiktoriaFORUM 16-18 E ST
11Pałac JakubGizińska JuliaSTART 16-18 E ST
12Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
13Kurzelowski PawełSzpor MariaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
1Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
2Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT 14-15 C LA
3Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 C LA
4Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
5Ryznar MarcinHudzik HannaK-STUDIO 14-15 C LA
6Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 C LA
6Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 C LA
1Ryznar MarcinHudzik HannaK-STUDIO 14-15 C ST
2Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 C ST
1Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D LA
2Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 14-15 D LA
3Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
3Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
1Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
2Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS 14-15 D ST
3Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
3Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
4Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D ST
5Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 14-15 D ST
6Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
6Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
1Boś JanCzarnocka AlicjaELITE DANCE 14-15 E 8T
2Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 14-15 E 8T
3Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
4Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 E 8T
5Suszek WitoldSuszek NataliaKIEPURA 14-15 E 8T
6Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 E 8T
7Zglinicki DawidFurman DariaFORUM 14-15 E 8T
8Skutnik IgorRadziewska HannaFORUM 14-15 E 8T
9Lozinszek ArturSzewczyk JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 E 8T
1Nagel AdamPitry MichalinaKTT REWIA 14-15 G 6T
2Konopka RobertKasprzyk MarlenaBALLARE 14-15 G 6T
2Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA 14-15 G 6T
3Kolenda DominikKolenda AgnieszkaDANCELOOK 14-15 G 6T
3Kryczka IgorGądek KatarzynaPERFECT 14-15 G 6T
1Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 12-13 D LA
2Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA 12-13 D LA
3Fehr MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 12-13 D LA
4Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 D LA
5Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D LA
6Makowski MikołajChołuj AnnaFAST-STEP 12-13 D LA
7Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 D LA
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 12-13 D ST
2Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 12-13 D ST
3Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 D ST
4Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 D ST
5Makowski MikołajChołuj AnnaFAST-STEP 12-13 D ST
6Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D ST
7Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA 12-13 D ST
8Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 D ST
9Fehr MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 12-13 D ST
1Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 E 8T
2Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 12-13 E 8T
3Wołczański MichałLasek AleksandraK-STUDIO 12-13 E 8T
4Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 E 8T
5Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL 12-13 E 8T
1Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 12-13 F 6T
2Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
3Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 12-13 F 6T
4Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 F 6T
4Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 F 6T
5Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM 12-13 F 6T
6Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN 12-13 F 6T
7Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM 12-13 F 6T
1Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 12-13 G 6T
2Szaleniec JakubMargiel KamilaPERFECT 12-13 G 6T
3Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT 12-13 G 6T
3Trześniowski DawidUlbrich KlaudiaDANCELOOK 12-13 G 6T
1Reng MikołajKałużko IdaBALLARE 12-13 H 4T
1Solny GrzegorzBrauner LillyIMPULS 12-13 H 4T
1Adrianowicz AdrianGawrońska AnnaA+S 12-13 H 4T
1Hurko MarcelGrygiel KarolinaETIUDA 12-13 H 4T
1Jaworski JakubSkiba JuliaIMPULS 12-13 H 4T
1Jeziorny KrzysztofBogdan WiktoriaETIUDA 12-13 H 4T
1Kin ZofiaPawelec WiktorRONDO 12-13 H 4T
1Kwarta KacperKopiec OliwiaETIUDA 12-13 H 4T
2Czerniec KamilProksa HannaST Linestudio 12-13 H 4T
2Holewik KrzysztofSternik OliwiaSZOK 12-13 H 4T
2Jeżak AleksanderKoczar BognaRYTM 12-13 H 4T
2Czerniec KamilProksa HannaST Linestudio 12-13 H 4T
1Szołtysik PiotrMusiał AnnaIMPULS 10-11 F 6T
2Klar MikołajKalynowycz DariaJEDYNKA 10-11 F 6T
3Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaDANCELOOK 10-11 F 6T
4Czechowski PatrykCzechowska AmeliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 F 6T
5Skowronek KrzysztofMisz OliwiaLORDANCE 10-11 F 6T
1Kacuga OskarWilkosz JuliaPERFECT 10-11 G 6T
2Merzlykin ArtemCiapała AnielaFLAMENCO 10-11 G 6T
1Brol JakubKołomycew DariaZORBA 10-11 H 4T
1Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT 10-11 H 4T
1Grobelak BartoszKsiężnik KingaZORBA 10-11 H 4T
1Ściborski JakubGrzybek LeonieKTT REWIA 10-11 H 4T
2Flak DominikKorpak WiktoriaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Kurtycz RobertBachur AleksandraSZOK 10-11 H 4T
2Rygasiewicz PolaSzczepaniak PawełRONDO 10-11 H 4T
2Salamon ŁukaszKoczan Zofia4STEP 10-11 H 4T
1Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaPERFECT 8-9 H 4T
2Różalski MiłoszKuś EmiliaPERFECT 8-9 H 4T