!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach Senior (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:


































1Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA Senior IV OPEN LA
2Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK Senior IV OPEN LA
1Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA Senior IV OPEN ST
2Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK Senior IV OPEN ST
2Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior III B ST
3Prus PiotrBorisovich IrinaBLACK DANCE - Gdańsk Senior III B ST
1Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra Senior III C LA
2Pawlik RobertPawlik BarbaraKIEPURA - Wrocław Senior III C LA
3Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior III C LA
4Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III C LA
1Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior III C ST
2Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior III C ST
3Prus PiotrBorisovich IrinaBLACK DANCE - Gdańsk Senior III C ST
1Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III D ST
2Furman SylwesterGanecka MałgorzataGRACJA Senior III D ST
1Furman SylwesterGanecka MałgorzataGRACJA Senior III E ST
2Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III E ST
3Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK Senior III E ST
1Łuczko MarekŁuczko DorotaBALANS Senior III F ST
2Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW Senior III F ST
3Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F ST
4Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW Senior III F ST
1Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II C LA
2Pawlik RobertPawlik BarbaraKIEPURA - Wrocław Senior II C LA
3Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II C LA
1Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II C ST
2Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM Senior II C ST
3Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II C ST
4Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS Senior II C ST
1Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II D LA
2Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior II D LA
3Szelezin MarcinSzelezin AleksandraKuźnia Tańca Senior II D LA
4Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II D LA
5Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II D LA
6Popławski DariuszPopławska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior II D LA
7Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE Senior II D LA
1Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior II D ST
2Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II D ST
3Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II D ST
4Stawiński JanPawełczyk MagdalenaJEDYNKA Senior II D ST
5Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II D ST
6Popławski DariuszPopławska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior II D ST
7Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II D ST
1Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II E LA
2Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK Senior II E LA
3Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL Senior II E LA
4Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior II E LA
5Grabka JanuszGrabka JoannaST Linestudio Senior II E LA
6Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA Senior II E LA
1Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA Senior II E ST
2Bartuś WojciechPawlik-Bartuś AgnieszkaSEMPRE Senior II E ST
3Szelezin MarcinSzelezin AleksandraKuźnia Tańca Senior II E ST
4Stawiński JanPawełczyk MagdalenaJEDYNKA Senior II E ST
5Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK Senior II E ST
6Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior II E ST
7Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II E ST
8Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II E ST
9Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL Senior II E ST
1Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK Senior II F LA
2Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK Senior II F LA
3Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II F LA
4Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior II F LA
5Łuczko MarekŁuczko DorotaBALANS Senior II F LA
6Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F LA
1Galas JanuszLaskowska GabrielaMARENGO Senior II F ST
2Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK Senior II F ST
3Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW Senior II F ST
4Cechowicz RadosławCechowicz MartaMAGIC-DANCE Senior II F ST
5Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F ST
6Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior II F ST
2Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA
3Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II OPEN LA
4Pawlik RobertPawlik BarbaraKIEPURA - Wrocław Senior II OPEN LA
1Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II OPEN ST
2Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II OPEN ST
3Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS Senior II OPEN ST
4Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II OPEN ST
1Solarz TomaszBorkowska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I A LA
2Urman MichałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL Senior I A LA
3Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT Senior I A LA
4Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC Senior I A LA
5Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I A LA
1Baran MichałDyk EwaESENS Senior I A ST
2Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I A ST
1Wieczorek GrzegorzMoroń MartaAKADEMIA TAŃCA Senior I C LA
2Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT Senior I C LA
3Baranov MykhailoMatskevych ValeriiaMechta(Ukraina) Senior I C LA
4Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA Senior I C LA
1Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I C ST
2Liszka PiotrZajda DorotaBAWINEK Senior I C ST
3Baranov MykhailoMatskevych ValeriiaMechta(Ukraina) Senior I C ST
4Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO Senior I C ST
5Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I C ST
1Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO Senior I D LA
2Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I D LA
4Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I D LA
5Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT Senior I D LA
1Liszka PiotrZajda DorotaBAWINEK Senior I D ST
2Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO Senior I D ST
3Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I D ST
4Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I D ST
1Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin Senior I E LA
2Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO Senior I E LA
4Kniaziev YevhenChrzanowska PatrycjaPOEZJA Senior I E LA
5Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior I E LA
1Koterba KamilKwiatkowska BogumiłaDREAM Senior I E ST
2Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO Senior I E ST
3Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaSMOOTH DANCE - Wrocław Senior I E ST
4Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior I E ST
5Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior I E ST
6Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria MagdalenaCONZUA - Poznań Senior I E ST
2Grzegorzek KrzysztofGrzegorzek MonikaSWING Senior I F LA
4Majdak MateuszTurczak MagdalenaSWING Senior I F LA
5Myszak SławomirZawojska-Sobaszek MarzenaJUMP Senior I F LA
1Kniaziev YevhenChrzanowska PatrycjaPOEZJA Senior I F ST
2Galas JanuszLaskowska GabrielaMARENGO Senior I F ST
5Myszak SławomirZawojska-Sobaszek MarzenaJUMP Senior I F ST
6Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria MagdalenaCONZUA - Poznań Senior I F ST
1Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCentrum Trójmiasto Senior I OPEN LA
2Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków Senior I OPEN LA
3Baran MichałDyk EwaESENS Senior I OPEN LA
4Urman MichałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL Senior I OPEN LA
5Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT Senior I OPEN LA
6Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC Senior I OPEN LA
7Baranov MykhailoMatskevych ValeriiaMechta(Ukraina) Senior I OPEN LA
1Baran MichałDyk EwaESENS Senior I OPEN ST
2Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I OPEN ST
3Baranov MykhailoMatskevych ValeriiaMechta(Ukraina) Senior I OPEN ST
4Liszka PiotrZajda DorotaBAWINEK Senior I OPEN ST
1Wieczorek GrzegorzMoroń MartaAKADEMIA TAŃCA Dorośli C LA
2Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Dorośli C LA
3Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA Dorośli C LA
4Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Dorośli C LA
1Baran BogusławZiemiańska MagdalenaSEMPRE Dorośli E ST
1Ganin YegorJasińska AlicjaSEMPRE Dorośli E ST
3Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaSMOOTH DANCE - Wrocław Dorośli E ST
1Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków Dorośli OPEN LA
2Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN LA