!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego (PTT)
Kędzierzyn Koźle
Filtruj:
Kategorie:







































1Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK Senior IV C ST
2Małek AndrzejMałek SylwiaSkrzydła Pabianice Senior IV C ST
3Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior IV C ST
1Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior IV D LA
2Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior IV D LA
1Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior IV D ST
2Klimas RomanKlimas MariaTOP DANCE STUDIO - Poznań Senior IV D ST
3Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior IV D ST
4Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior IV D ST
1Dziuganowski TomaszDziuganowska UrszulaKICK Senior IV F LA
2Koterba HieronimKoterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F LA
1Dziuganowski TomaszDziuganowska UrszulaKICK Senior IV F ST
2Paruzel MirosławBąkowska BożenaMARENGO Senior IV F ST
1Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW Senior III C LA
2Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior III C LA
3Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III C LA
1Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA Senior III D ST
2Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA Senior III D ST
3Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin Senior III D ST
4Klimas RomanKlimas MariaTOP DANCE STUDIO - Poznań Senior III D ST
1Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin Senior III E ST
2Ziółkowski PrzemysławZiółkowska DorotaPOLISH CLUB Senior III E ST
3Krupka PiotrPawlak WiesławaART DANCE Poznań Senior III E ST
1Kąkol BartłomiejJankowska MonikaDCS BRWINÓW Senior III F LA
2Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaTABOR Senior III F LA
3Drozdowski KrzysztofDrozdowska DanutaAkademia Tańca Kobierzyce Senior III F LA
4Koterba HieronimKoterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F LA
1Lawera LeszekLawera KatarzynaDCS BRWINÓW Senior III F ST
2Chrukin MarekChrukin HalinaRONDO Senior III F ST
3Kąkol BartłomiejJankowska MonikaDCS BRWINÓW Senior III F ST
4Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaTABOR Senior III F ST
5Drozdowski KrzysztofDrozdowska DanutaAkademia Tańca Kobierzyce Senior III F ST
1Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior II C LA
2Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW Senior II C LA
3Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II C LA
4Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków Senior II C LA
1Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków Senior II C ST
2Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II C ST
3Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA Senior II C ST
4Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II C ST
5Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior II C ST
6Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK Senior II C ST
1Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP Senior II D LA
2Wącław SzczepanWącław AnnaZAWIROWANI - Mysłowice Senior II D LA
3Tołoczko ArkadiuszTołoczko IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II D LA
4Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków Senior II D LA
5Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA Senior II D LA
6Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK Senior II D LA
7Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER Senior II D LA
1Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP Senior II D ST
2Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE Senior II D ST
3Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior II D ST
4Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA Senior II D ST
5Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior II D ST
1Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaTABOR Senior II E LA
2Chrukin MarekChrukin HalinaRONDO Senior II E LA
3Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW Senior II E LA
4Manna PrzemysławLinkiewicz-Manna ElizaELITE DANCE Senior II E LA
5Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin Senior II E LA
6Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior II E LA
7Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW Senior II E LA
1Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS Senior II E ST
2Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaTABOR Senior II E ST
1Nowicki JanuszNowicka IlonaAkademia Tańca Kobierzyce Senior II F LA
2Gaworski DamianGałkiewicz AngelikaAkademia Tańca Kobierzyce Senior II F LA
3Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS Senior II F LA
4Walkosz WojciechWalkosz KatarzynaCUBANA Senior II F LA
5Ilnicki AndrzejIlnicka AnetaAkademia Tańca Kobierzyce Senior II F LA
6Kąkol BartłomiejJankowska MonikaDCS BRWINÓW Senior II F LA
1Nowicki JanuszNowicka IlonaAkademia Tańca Kobierzyce Senior II F ST
2Manna PrzemysławLinkiewicz-Manna ElizaELITE DANCE Senior II F ST
3Walkosz WojciechWalkosz KatarzynaCUBANA Senior II F ST
4Gaworski DamianGałkiewicz AngelikaAkademia Tańca Kobierzyce Senior II F ST
5Ilnicki AndrzejIlnicka AnetaAkademia Tańca Kobierzyce Senior II F ST
6Lawera LeszekLawera KatarzynaDCS BRWINÓW Senior II F ST
7Jurak ArturJurak MagdalenaDCS BRWINÓW Senior II F ST
8Pietruk ŁukaszPietruk RomaCREATIVE DANCE - Warszawa Senior II F ST
9Kramarski RomanKramarska MałgorzataDIAMENT Senior II F ST
10Kąkol BartłomiejJankowska MonikaDCS BRWINÓW Senior II F ST
10Michniewicz JanuszKarcz ElżbietaMARENGO Senior II F ST
12Marciniak ArkadiuszMarciniak BeataCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F ST
1Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz Senior I A LA
2Kopczyński DawidPopek-Kopczyńska MałgorzataDCS BRWINÓW Senior I A LA
3Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia Senior I A LA
1Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior I C LA
2Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior I C LA
3Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków Senior I C LA
1Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków Senior I C ST
2Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków Senior I C ST
3Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior I C ST
4Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia Senior I C ST
5Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA Senior I C ST
1Zaborowski MarekTokłowicz ElizaDANCE CENTER Senior I D LA
2Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP Senior I D LA
3Jaszczak SzymonJaszczak AnnaSŁOŃCE Senior I D LA
4Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA Senior I D LA
5Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER Senior I D LA
6Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków Senior I D LA
1Jaszczak SzymonJaszczak AnnaSŁOŃCE Senior I D ST
2Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior I D ST
3Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE Senior I D ST
1Morawiec JanuszRacławska AnnaDANCE CENTER Senior I E LA
2Piekarz MaciejPiekarz NataliaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków Senior I E LA
3Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW Senior I E LA
4Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW Senior I E LA
1Bocian CezaryŻochowska-Bocian KatarzynaST Iluzja Trzebinia Senior I F LA
2Soluch DariuszKerner MartaDIAMENT Senior I F LA
1Lebed SerhiiBigaj MagdalenaART DANCE Poznań Senior I F ST
2Jurak ArturJurak MagdalenaDCS BRWINÓW Senior I F ST
3Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria MagdalenaCONZUA - Poznań Senior I F ST
4Bocian CezaryŻochowska-Bocian KatarzynaST Iluzja Trzebinia Senior I F ST
1Szpyt RafałBień-Szpyt EwaTOP - ART Dorośli A LA
2Kopczyński DawidPopek-Kopczyńska MałgorzataDCS BRWINÓW Dorośli A LA
3Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia Dorośli A LA
1Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań Dorośli C LA
2Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków Dorośli C LA
1Martusewicz MichałSzmigulan Karolina4STEP Dorośli E LA
2Piekarz MaciejPiekarz NataliaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków Dorośli E LA
1Martusewicz MichałSzmigulan Karolina4STEP Dorośli E ST
2Lubczyński StanisławCeglarska MartaESENS Dorośli E ST
1Lubczyński StanisławCeglarska MartaESENS Dorośli F ST
2Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria MagdalenaCONZUA - Poznań Dorośli F ST
1Włodarz JakubOwczarek AnnaINES 16-18 E LA
2Martusewicz MichałSzmigulan Karolina4STEP 16-18 E LA
3Piguła PiotrPabian WiktoriaFORUM 16-18 E LA
4Bodył JakubPindur AleksandraFORUM 16-18 E LA
1Czechowski PatrykCzechowska AmeliaZAWIROWANI - Mysłowice 16-18 E ST
2Bodył JakubPindur AleksandraFORUM 16-18 E ST
3Martusewicz MichałSzmigulan Karolina4STEP 16-18 E ST
1Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL 14-15 D LA
2Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 14-15 D LA
3Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL 14-15 D LA
4Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA 14-15 D LA
5Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 14-15 D LA
1Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL 14-15 D ST
2Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA 14-15 D ST
3Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 14-15 D ST
4Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL 14-15 D ST
5Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 14-15 D ST
1Błędowski TobiaszCzajka PaulinaLORDANCE 14-15 E 8T
2Pilot OskarPradela LenaMISTRAL 14-15 E 8T
1Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA 12-13 E 8T
2Dróżdż WitoldSiroshtan AlisaIGLICA 12-13 E 8T
1Parasyn IgnacyDąbrowska MajaNOWY STYL 12-13 H 4T
1Pańtuła KarolMazurek NadiaZORBA 12-13 H 4T
2Gach KacperBuzała NinaPassion Dance Krapkowice 12-13 H 4T
2Siudak OlivierSeniszyn ZuzannaPassion Dance Krapkowice 12-13 H 4T