!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia (PTT)
JELCZ-LASKOWICE K.WROCŁAWIA
Filtruj:
Kategorie:




























1Wilczyński Igor HubertGrishina IrinaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN LA (WDC)
2Kazakov DenysKowalczyk JuliaCANTINERO Dorośli OPEN LA (WDC)
3Dziedzic OskarTarnowska MagdalenaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
4Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
5Viacheslav KotovJedwabna WeronikaArena Dance Club - Evgeny Smagin i Polina Kazachenko(Rosja) Dorośli OPEN LA (WDC)
6Jeleń ErnestFaber AgataLIDER Dorośli OPEN LA (WDC)
7Giraldi SimoneFabrizi AliceItaly Dorośli OPEN LA (WDC)
8Masłowski MieszkoPasek MonikaMISTRAL Dorośli OPEN LA (WDC)
9Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN LA (WDC)
10Goryshev BorisKovalevskaya KristinaGolden Step(Rosja) Dorośli OPEN LA (WDC)
11Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
12Sobala MateuszKopiec HannaTHE BEST Dorośli OPEN LA (WDC)
13Konopiński DawidSzyc KlaudiaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN LA (WDC)
14Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN LA (WDC)
15Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
16Telpukhovskiy DanilaPszczoła NataliaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
16Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA (WDC)
18Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
18Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (WDC)
18Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
21Chmiel JakubIchnovska SimonaMarendi Dorośli OPEN LA (WDC)
21Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA Dorośli OPEN LA (WDC)
23Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (WDC)
24Duraj MaksymilianChwastowska JoannaSKT STYL Dorośli OPEN LA (WDC)
25Izzo LorenzoLubaszewska MagdalenaLIDER Dorośli OPEN LA (WDC)
25Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA Dorośli OPEN LA (WDC)
27Mandlík PavelJohanessova SarahMarendi Dorośli OPEN LA (WDC)
28Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
29Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE Dorośli OPEN LA (WDC)
30Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA Dorośli OPEN LA (WDC)
31Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK Dorośli OPEN LA (WDC)
1Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA 16-20 OPEN LA (WDC)
2Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN LA (WDC)
3Goryshev BorisKovalevskaya KristinaGolden Step(Rosja) 16-20 OPEN LA (WDC)
4Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-20 OPEN LA (WDC)
5Ujczak PawełKorpak EwaIGLICA 16-20 OPEN LA (WDC)
6Mandlík PavelJohanessova SarahMarendi 16-20 OPEN LA (WDC)
7Faracik SzymonKwietniowska OliwiaIGLICA 16-20 OPEN LA (WDC)
8CHEPURIN ANDRIIHRYHORENKO YULIIAIMAGE-DANCE(Ukraina) 16-20 OPEN LA (WDC)
1Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM 16-18 A LA
2Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA 16-18 A LA
3Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
4Nowak PawełSkrolecka AgataMISTRAL 16-18 A LA
5Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE 16-18 A LA
6Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM 16-18 A LA
7Alencynowicz BłażejMasłowska KlaudiaASTRA 16-18 A LA
8Piechota DominikŻółkiewska KatarzynaDANCE TEAM 16-18 A LA
1Tasarz FilipStelmach NataliaSUKCES 16-18 B LA
2Kotkowski KewinLipowska OlgaSUKCES 16-18 B LA
3Grzywaczewski WiktorKazimierczak JuliaSUKCES 16-18 B LA
4ORLOV DENYSKUTSENKO ALISAIMAGE-DANCE(Ukraina) 16-18 B LA
5Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 16-18 B LA
6Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B LA
7Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 B LA
7POTSELUIKO YEVGENIIYURIEVA ANZHELIKAIMAGE-DANCE(Ukraina) 16-18 B LA
9Kucharski DamianSadowska MagdalenaIGLICA 16-18 B LA
10Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE 16-18 B LA
10Kubicz JakubBaryliszyn MariaMAESTRO 16-18 B LA
12CHEPURIN ANDRIIHRYHORENKO YULIIAIMAGE-DANCE(Ukraina) 16-18 B LA
13Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
14Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON 16-18 B LA
1Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE 16-18 B ST
2Tasarz FilipStelmach NataliaSUKCES 16-18 B ST
3Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 16-18 B ST
4Gorczak GabrielZborowska ZuzannaASTRA 16-18 B ST
5Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON 16-18 B ST
6Majak JakubNieczyszczak KlaudynaIGLICA 16-18 B ST
7Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B ST
8Starski KacperSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA 16-18 B ST
9Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 B ST
10Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM 16-18 B ST
1Artemov DenysShulha YuliiaDancers United 16-18 C LA
2Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 C LA
3Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 C LA
4Gorczak GabrielZborowska ZuzannaASTRA 16-18 C LA
5Starski KacperSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA 16-18 C LA
6Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
7Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 C LA
8Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA 16-18 C LA
1Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C ST
2Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA 16-18 C ST
3Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH 16-18 C ST
4Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA 16-18 C ST
5Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaIGLICA 16-18 C ST
6Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C ST
7Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA 16-18 C ST
1Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON 16-18 D LA
2Jarosz MichałŚnieżek JuliaINES 16-18 D LA
3Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH 16-18 D LA
4Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 D LA
5Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 D LA
6Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 D LA
7Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 D LA
8Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D LA
1Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 D ST
2Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON 16-18 D ST
3Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D ST
4Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 D ST
5Ćwiek WiktorZejmowicz JustynaDancers United 16-18 D ST
6Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA 16-18 D ST
7Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 D ST
1Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN LA (WDC)
2Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 OPEN LA (WDC)
3Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN LA (WDC)
4Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA (WDC)
5Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN LA (WDC)
6Mielczarek AdrianMartyniec AnastazjaSUKCES 16-18 OPEN LA (WDC)
7Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (WDC)
8Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 16-18 OPEN LA (WDC)
9Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN LA (WDC)
10Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 16-18 OPEN LA (WDC)
11Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN LA (WDC)
12ORLOV DENYSKUTSENKO ALISAIMAGE-DANCE(Ukraina) 16-18 OPEN LA (WDC)
13POTSELUIKO YEVGENIIYURIEVA ANZHELIKAIMAGE-DANCE(Ukraina) 16-18 OPEN LA (WDC)
14Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE 16-18 OPEN LA (WDC)
15CHEPURIN ANDRIIHRYHORENKO YULIIAIMAGE-DANCE(Ukraina) 16-18 OPEN LA (WDC)
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 C LA
2Rozenberg SheinYakoboshvili MichalGrazia(Izrael) 14-15 C LA
3Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 C LA
4Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 C ST
2Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 14-15 C ST
3Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 C ST
4Dziereń KamilHoppe AmeliaSUKCES 14-15 C ST
1Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 14-15 D LA
2Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 14-15 D LA
3Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 14-15 D LA
1Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 D ST
2Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 14-15 D ST
3Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 14-15 D ST
4Rozenberg SheinYakoboshvili MichalGrazia(Izrael) 14-15 D ST
5Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 14-15 D ST
1Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 E 8T
2Woźniak MaciejCapar HannaASTRA 14-15 E 8T
3Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA 14-15 E 8T
4Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST 14-15 E 8T
5Wysocki JakubOsowska EmiliaIMPRESS 14-15 E 8T
6Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaASTRA 14-15 E 8T
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN LA (WDC)
2Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA (WDC)
3Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 OPEN LA (WDC)
4Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 OPEN LA (WDC)
5Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA (WDC)
6Medunytsya ZakharGordiyenko KateryinaM-Studio(Ukraina) 14-15 OPEN LA (WDC)
7ORLOV DENYSKUTSENKO ALISAIMAGE-DANCE(Ukraina) 14-15 OPEN LA (WDC)
7Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN LA (WDC)
9Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 OPEN LA (WDC)
10Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 OPEN LA (WDC)
11POTSELUIKO YEVGENIIYURIEVA ANZHELIKAIMAGE-DANCE(Ukraina) 14-15 OPEN LA (WDC)
12Rozenberg SheinYakoboshvili MichalGrazia(Izrael) 14-15 OPEN LA (WDC)
13Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 14-15 OPEN LA (WDC)
14Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA (WDC)
15Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 OPEN LA (WDC)
1Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
2Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO 12-13 D LA
3Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 D LA
4Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 D LA
5Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 D LA
1Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
2Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 D ST
3Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES 12-13 D ST
4Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 D ST
5Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 D ST
6Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO 12-13 D ST
1Hass BartoszBilińska NikolaDANCE TEAM 12-13 E 8T
2Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM 12-13 E 8T
3CHERNYAVETS ANDRIIPOPADYNETS ANHELINAM-Studio(Ukraina) 12-13 E 8T
4Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK 12-13 E 8T
5Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 12-13 E 8T
6Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 E 8T
7Smuniewski SzymonKorzeniewicz StellaASTRA 12-13 E 8T
1CHERNYAVETS ANDRIIPOPADYNETS ANHELINAM-Studio(Ukraina) 12-13 F 6T
2Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 F 6T
3Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 12-13 F 6T
4Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA 12-13 F 6T
5Kovryha RomanCieśla AleksandraMARGO 12-13 F 6T
6Iwanowski KacperNawrot WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
7Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 12-13 F 6T
1Fiedler AleksanderNowara LenaMAESTRO 12-13 H 4T
1Jeż KornelBatkowska WiktoriaIGLICA 12-13 H 4T
1Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 12-13 H 4T
1Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 12-13 H 4T
2Albekier GabrielDereń BlankaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 H 4T
2Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 H 4T
2Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 12-13 H 4T
2Sowa DominikKociok EmiliaDANCE TEAM 12-13 H 4T
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaSKT STYL 12-13 OPEN LA (WDC)
2Shevtsov AlexKiyko PolinaUkrDanceTeam(Ukraina) 12-13 OPEN LA (WDC)
3Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN LA (WDC)
4Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 12-13 OPEN LA (WDC)
5Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN LA (WDC)
6Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA 12-13 OPEN LA (WDC)
7Hass BartoszBilińska NikolaDANCE TEAM 12-13 OPEN LA (WDC)
8Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN LA (WDC)
9Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN LA (WDC)
10Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 12-13 OPEN LA (WDC)
11Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 12-13 OPEN LA (WDC)
12Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 OPEN LA (WDC)
13Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 OPEN LA (WDC)
14Woźniak MaciejCapar HannaASTRA 12-13 OPEN LA (WDC)
15Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 OPEN LA (WDC)
1Poluliashenko SemenMedunytsia NikaM-Studio(Ukraina) 10-11 E 6T
2Fraiberg MaxAmsalem LeyaGrazia(Izrael) 10-11 E 6T
1Poluliashenko SemenMedunytsia NikaM-Studio(Ukraina) 10-11 F 6T
2Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 10-11 F 6T
3Banaszak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK 10-11 F 6T
4Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
5Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK 10-11 F 6T
6Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 10-11 F 6T
1Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 10-11 G 6T
2Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN 10-11 G 6T
2Salamon ŁukaszKoczan Zofia4STEP 10-11 G 6T
3Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS 10-11 G 6T
3Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 10-11 G 6T
1Atamańczyk-Carrillo NathanielNAJDEK WIKTORIAIGLICA 10-11 H 4T
1Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS 10-11 H 4T
1Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaSKYDANCE 10-11 H 4T
1Skrzyszewski SzymonJędrychowska MariaMAESTRO 10-11 H 4T
2Pajor MikołajPryt MajaStowarzyszenie TALENT 10-11 H 4T
2Pietruch FranciszekKrężel HannaIGLICA 10-11 H 4T
2Leśniak HubertLeśniak Lena4STEP 10-11 H 4T
2Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM 10-11 H 4T
1Górecki JanTalaga ViktoriaCIEŚLAK 8-9 H 4T
1Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK 8-9 H 4T
1Szczygieł MateuszBromblik MariaCIEŚLAK 8-9 H 4T
1Talash ArsenLIS ZUZANNAIGLICA 8-9 H 4T
2Bartczak BartoszKuryś AleksandraCIEŚLAK 8-9 H 4T
2Gawęcki OliwierShuka ElizaIGLICA 8-9 H 4T
2Kettner JakubPogodzik AmeliaIGLICA 8-9 H 4T
2Obiora DamianMocek MajaMARGO 8-9 H 4T