!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 (PTT)
Janów Podlaski Zamek Biskupi
Filtruj:
Kategorie:


















1Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II F LA
2Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior II F LA
3Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS Senior II F LA
1Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior II F ST
2Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II F ST
3Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS Senior II F ST
1Kadłubowski JakubMaj AlicjaZAMEK 16-18 D LA
2Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
3Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
1Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
2Kadłubowski JakubMaj AlicjaZAMEK 16-18 D ST
3Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
4Kędzierawski JanPietrykowska MagdalenaTAKT 16-18 D ST
5Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
1Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 D LA
2Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
3Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D LA
4Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 D LA
5Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 14-15 D LA
6Pawluczuk BartoszChaniewicz WeronikaZAMEK 14-15 D LA
1Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
2Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D ST
3Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 D ST
4Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 14-15 D ST
5Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 D ST
6Pawluczuk BartoszChaniewicz WeronikaZAMEK 14-15 D ST
1Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 14-15 E 8T
2Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
3Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 14-15 E 8T
1Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 14-15 F 6T
2Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 F 6T
3Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK 14-15 F 6T
4Mazurek JanSutryk IgaRYTM 14-15 F 6T
5Tymoszuk RobertCeniuk OliwiiaIskra Międzyrzec Podlaski(Ukraina) 14-15 F 6T
6Piasecki Tomasz FranciszekKłos JowitaEMOTION 14-15 F 6T
1Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D LA
2Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 D LA
3Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
4Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D LA
5Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 12-13 D LA
1Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
2Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D ST
3Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 D ST
4Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D ST
5Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 12-13 D ST
1Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 12-13 E 8T
2Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK 12-13 E 8T
3Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK 12-13 E 8T
4Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 E 8T
5Wolski PiotrBanaszek AlicjaZAMEK 12-13 E 8T
6Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK 12-13 E 8T
7Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
8Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 12-13 E 8T
1Wolski PiotrBanaszek AlicjaZAMEK 12-13 F 6T
2Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 F 6T
3Olszewski MateuszPanasiuk AmeliaZAMEK 12-13 F 6T
4Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 12-13 F 6T
5Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK 12-13 F 6T
6Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT 12-13 F 6T
7Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 F 6T
8Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 12-13 F 6T
9Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY 12-13 F 6T
10Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 12-13 F 6T
11Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 12-13 F 6T
12Olbrot PawełBrzozowska AlicjaZAMEK 12-13 F 6T
13Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK 12-13 F 6T
14Chajkowski AdamKowalewska EmiliaZAMEK 12-13 F 6T
15Luchowski KacperTatara MariaTAKT 12-13 F 6T
1Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 12-13 G 6T
2Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
3Matusiak PiotrJałocha OliwiaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
1Skutnik KarolToczydłowska PatrycjaPRESTIGE 12-13 H 4T
2German Michał AaronPogorzelska AmeliaPRESTIGE 12-13 H 4T
1Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 F 6T
2Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 10-11 F 6T
3Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 10-11 F 6T
4Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 10-11 F 6T
5Kiwiński KajetanChyła MajaTAKT 10-11 F 6T
1Wójcik MateuszGłaz MariaPOLISH CLUB 10-11 H 4T
2Chrol BartoszBierć AleksandraPRESTIGE 10-11 H 4T
1Powichrowski MichałSawczyńska MariaPRESTIGE 8-9 H 4T
1Łabanowski JakubJabłońska JuliaPRESTIGE 8-9 H 4T
2Łojewski ŁukaszSznajder ZuzannaPRESTIGE 8-9 H 4T