!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” (PTT)
Siemianowice Śl.
Filtruj:
Kategorie:





















1Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B LA
2Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B LA
3Kot SzymonKudzielko ZuzannaIMPULS 16-18 B LA
4Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 B LA
5Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL 16-18 B LA
6Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
7Czarnik KamilKawa JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
8Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B LA
9Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO 16-18 B LA
10Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
1Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
2Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
3Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES 16-18 B ST
4Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
5Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 B ST
6Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 B ST
7Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 B ST
8Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
8Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
10Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 B ST
11Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaArtDance 16-18 B ST
1Zużałek SzymonLenarczyk OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
2Kubicz JakubBaryliszyn MariaMAESTRO 16-18 C LA
3Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA 16-18 C LA
4Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 C LA
5Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
6Piotrowski WojciechRasz NataliaCHAMPION TEAM 16-18 C LA
7Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 C LA
8Andruszko JacekMadaj KlaudiaSKT PASJA 16-18 C LA
8Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 C LA
10Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C LA
10Maciejczyk JanSuder AnnaEUFORIA Dance Kraków 16-18 C LA
12Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaArtDance 16-18 C LA
13Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C LA
1Piotrowski WojciechRasz NataliaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
2Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C ST
3Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
4Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 C ST
5Kawecki MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 C ST
1Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 D LA
2Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK 16-18 D LA
3Biela ErnestFalfasińska AleksandraBAWINEK 16-18 D LA
4Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
5Jendrusiak AndrzejSwiniarska WeronikaESKADRA 16-18 D LA
6Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE 16-18 D LA
1Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 D ST
2Biela ErnestFalfasińska AleksandraBAWINEK 16-18 D ST
3Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 D ST
4Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 D ST
5Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
6Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 D ST
7Andruszko JacekMadaj KlaudiaSKT PASJA 16-18 D ST
8Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 D ST
1Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH 16-18 E LA
2Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
3Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
4Sroka MaciejSzopa AleksandraBAWINEK 16-18 E LA
5Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
6Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 E LA
7Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 E LA
8Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E LA
8Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 E LA
10Grabowski MariuszDul SylwiaBAWINEK 16-18 E LA
11Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 E LA
12Data MarcinMuszalska NataliaSEMPRE 16-18 E LA
1Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
2Grabowski MariuszDul SylwiaBAWINEK 16-18 E ST
3Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 E ST
4Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 E ST
5Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK 16-18 E ST
6Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E ST
7Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 E ST
8Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
9Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE 16-18 E ST
10Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 E ST
1Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 14-15 C ST
2Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 14-15 C ST
3Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 14-15 C ST
1Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 E 8T
2Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaDANCELOOK 14-15 E 8T
3Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 E 8T
4Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 E 8T
5Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 14-15 E 8T
6Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 E 8T
7Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 14-15 E 8T
1Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST Linestudio 14-15 F 6T
2Starowicz HubertTochowicz AlicjaArtDance 14-15 F 6T
3Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA 14-15 F 6T
4Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 14-15 F 6T
5Mienkina AdamPodoręcka ZuzannaMARENGO 14-15 F 6T
6Adamus GrzegorzWiącek AleksandraKICK 14-15 F 6T
7Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN 14-15 F 6T
8Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA 14-15 F 6T
1Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA 14-15 G 6T
2Piasecki Tomasz FranciszekKłos JowitaEMOTION 14-15 G 6T
2Powroźnik KacperCabaj HelenaKTT REWIA 14-15 G 6T
3Labak IgorŚroda KatarzynaCIEŚLAK 14-15 G 6T
3Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN 14-15 G 6T
1Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 12-13 E 8T
3Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 12-13 E 8T
4Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL 12-13 E 8T
1Góźdź DawidWiącek MariaKICK 12-13 F 6T
2Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 12-13 F 6T
3Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
4Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT 12-13 F 6T
5Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 12-13 F 6T
6Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 12-13 F 6T
7Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S 12-13 F 6T
8Nagel AdamPason AnnaKTT REWIA 12-13 F 6T
9Kijania SebastianTochowicz OliwiaFANTAZJA 12-13 F 6T
1Iwanowski KacperNawrot WiktoriaCHAMPION TEAM 12-13 G 6T
1Markuszewski MateuszWolny JadwigaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 G 6T
1Tomaszewski AlanBąk MajaBANS 12-13 G 6T
1Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 G 6T
2Kimla MaksymBorecka KorneliaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
2Lupa MichałMarciniak MilenaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
2Rowiński RafałPrzewoźny NataliaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
3Kościelniak WojciechRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
3Kwarta KacperKopiec OliwiaETIUDA 12-13 G 6T
3Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
3Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 12-13 G 6T
3Mirek StanisławWichłacz SandraMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
3Dudek MarcinKohut NataliaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
3Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 12-13 G 6T
1Kawa KacperBiałecka AnnaETIUDA 12-13 H 4T
2Bogajewski MiłoszKowol AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
1Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 10-11 F 6T
2Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaDANCELOOK 10-11 F 6T
3Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA 10-11 F 6T
4Melski AlanSkowron HannaTAKT 10-11 F 6T
5Kacuga OskarRudek AnetaPERFECT 10-11 F 6T
6Merzlykin ArtemWilkosz JuliaFLAMENCO 10-11 F 6T
7Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY 10-11 F 6T
1Crepaldi PaoloSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
1Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA 10-11 G 6T
1Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Brol JakubKołomycew DariaZORBA 10-11 G 6T
2Stwora SzymonGliwa AmeliaRAGTIME 10-11 G 6T
2Tarasin JuliuszRzepa JuliaPERFECT 10-11 G 6T
3Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA 10-11 G 6T
3Wywiał ErykOrdon OliwiaZORBA 10-11 G 6T
3Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT 10-11 G 6T
3Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Trześniowski DawidKlejnot VivienDANCELOOK 10-11 G 6T
1Latosiewicz SzymonZawieja HannaJEDYNKA 10-11 H 4T
1Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 10-11 H 4T
1Marcinek MateuszSkrzyszowska RoksanaKTT REWIA 10-11 H 4T
1Patoła WiktorGorki ZuzannaST Linestudio 10-11 H 4T
1Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE 10-11 H 4T
1Flak DominikChachurska AnnaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Kauffmann JakubCichocka EmiliaSZOK 10-11 H 4T
2Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA 10-11 H 4T
2Bąk KacperRoszczyńska HannaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 H 4T
2Janus TobiaszShapoval IwannaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 H 4T
2Karwot DominikSkrzyp MarcelinaSZOK 10-11 H 4T
2Miadziołko WiktorCiszewska LiliannaFLAMENCO 10-11 H 4T
2Migacz FilipMigacz EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 H 4T
1Chrobok AdrianFijoł EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 H 4T
1Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska MagdalenaEVOLUTION 8-9 H 4T
1Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaDANCELOOK 8-9 H 4T
1Pławszewska HannaKołt JustynaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T
2Chmielarski DominikWojtasik DominikaSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 H 4T
2Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION 8-9 H 4T
2Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION 8-9 H 4T