!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015 (PTT)
Chorzelów 316
Filtruj:
Kategorie:






















1Siry KrzysztofSiry MałgorzataTAKT Senior I OPEN LA
2Gawryś KrzysztofGawryś JolantaGALA Senior I OPEN LA
3Styczeń KazimierzStyczeń ElżbietaTAKT Senior I OPEN LA
1Siry KrzysztofSiry MałgorzataTAKT Senior I OPEN ST
2Gawryś KrzysztofGawryś JolantaGALA Senior I OPEN ST
3Styczeń KazimierzStyczeń ElżbietaTAKT Senior I OPEN ST
1Kmita SebastianRej PatrycjaSKT STYL 16-18 B LA
2Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL 16-18 B LA
3Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B LA
4Chwajta BartłomiejPreisner JagienkaGASIEK 16-18 B LA
5Kasza KonradSkiba Wiktoria SandraGALA 16-18 B LA
6Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE 16-18 B LA
1Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL 16-18 B ST
2Chwajta BartłomiejPreisner JagienkaGASIEK 16-18 B ST
3Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B ST
4Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE 16-18 B ST
5Jachyra DawidOczkowska JuliaSAMBA 16-18 B ST
1Pasierb AdamZygmunt AnnaSAMBA 16-18 D LA
2Szota MateuszZinin JustynaCHA CHA 16-18 D LA
3Bebło KacperŚlusarz SylwiaSAMBA 16-18 D LA
4Malinowski MikołajBrzezińska AleksandraGALA 16-18 D LA
1Pasierb AdamZygmunt AnnaSAMBA 16-18 D ST
2Szota MateuszZinin JustynaCHA CHA 16-18 D ST
3Bebło KacperŚlusarz SylwiaSAMBA 16-18 D ST
4Malinowski MikołajBrzezińska AleksandraGALA 16-18 D ST
1Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 14-15 D LA
2Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 D LA
3Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL 14-15 D LA
4Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION 14-15 D LA
5Kaczmarski KamilSzkutnik NataliaSAMBA 14-15 D LA
6Cacała RadosławHodor WiktoriaZŁOTA PARA 14-15 D LA
1Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL 14-15 D ST
2Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 D ST
3Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 14-15 D ST
4Bała JakubMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D ST
5Chuchro WojciechŻymuła WeronikaZŁOTA PARA 14-15 D ST
6Kaczmarski KamilSzkutnik NataliaSAMBA 14-15 D ST
7Cacała RadosławHodor WiktoriaZŁOTA PARA 14-15 D ST
8Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION 14-15 D ST
1Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 14-15 E 8T
2Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL 14-15 E 8T
3Bosak KamilKolisz DominikaGALA 14-15 E 8T
1Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 14-15 F 6T
2Nosal PrzemysławRobak Wiktoria--- 14-15 F 6T
3Chrzuszcz FilipSołtys BarbaraSAMBA 14-15 F 6T
4Cisiński-Nguyen KrystianSurdel EwaELIDA 14-15 F 6T
5Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 14-15 F 6T
6Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 14-15 F 6T
1Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA 12-13 D LA
2Łyszczarz BartoszCwynar WiktoriaDŻET 12-13 D LA
3Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 12-13 D LA
4Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA 12-13 D LA
5Płaneta JakubDziędzioł MagdalenaSAMBA 12-13 D LA
6Rybka KonradSosińska JuliaTAKT 12-13 D LA
7Krempa PawełNiziołek NataliaTAKT 12-13 D LA
7Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 12-13 D LA
9Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 12-13 D LA
10Mytych SzymonDec EwelinaDŻET 12-13 D LA
10Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA 12-13 D LA
1Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 12-13 D ST
2Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA 12-13 D ST
3Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA 12-13 D ST
4Krempa PawełNiziołek NataliaTAKT 12-13 D ST
5Rybka KonradSosińska JuliaTAKT 12-13 D ST
6Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 12-13 D ST
7Łyszczarz BartoszCwynar WiktoriaDŻET 12-13 D ST
8Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA 12-13 D ST
8Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 12-13 D ST
10Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 12-13 D ST
10Mytych SzymonDec EwelinaDŻET 12-13 D ST
12Płaneta JakubDziędzioł MagdalenaSAMBA 12-13 D ST
1Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 12-13 E 8T
2Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 12-13 E 8T
3Smaroń KonradRytych ZuzannaKIEPURA 12-13 E 8T
4Różanka IgorPanek AleksandraKLASA 12-13 E 8T
5Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK 12-13 E 8T
6Kotul HubertRojek JuliaSTARDANCE 12-13 E 8T
7Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK 12-13 E 8T
8Nowak BartoszLis KarinaLATINO 12-13 E 8T
9Amano MarioSzpond KlaudiaAT MICZAŁOWSCY 12-13 E 8T
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 12-13 F 6T
2Sierzchała MarcinChmiel MartynaAKSEL 12-13 F 6T
3Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 12-13 F 6T
4Wijas JakubPosłowska JagodaKICK 12-13 F 6T
5Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA 12-13 F 6T
6Fidler JakubTrepka MichalinaKICK 12-13 F 6T
7Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA 12-13 F 6T
8Wołoszyn JakubŁukasik Izabela--- 12-13 F 6T
9Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 12-13 F 6T
10Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA 12-13 F 6T
11Wojnar KrystianHaba AgataAKSEL 12-13 F 6T
12Tomczyk RafałAndreasik ElizaSAMBA 12-13 F 6T
13Krupa PiotrRżany AleksandraELIDA 12-13 F 6T
14Łabuda PiotrSerafin JuliaADEEM 12-13 F 6T
15Bator Damian SylwesterRębosz Julia AlicjaCHA CHA 12-13 F 6T
15Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE 12-13 F 6T
17Mida DawidMida PaulinaAXIS 12-13 F 6T
1Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 10-11 E 6T
2Hałun DominikHałun GabrielaKLASA 10-11 E 6T
3Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 10-11 E 6T
4Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 10-11 E 6T
5Kłoda KacperBara OliwiaTAKT 10-11 E 6T
6Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA 10-11 E 6T
7Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
8Mazur BartoszTotoń KamilaTAKT 10-11 E 6T
9Janczy KacperŚlęp EmiliaSAMBA 10-11 E 6T
1Kolisz RobertGalek NataliaTAKT 10-11 G 4T
2Grącki ArturWnuk-Janusz NikolaAKSEL 10-11 G 4T
3Sitarz KarolPopiel MartynaGRACJA 10-11 G 4T
1Burghardt NorbertJaworska JuliaGALA 10-11 H 4T
1Miga SebastianWachta LiwiaELIDA 10-11 H 4T
2Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA 10-11 H 4T
2Kula GabrielRajchel JuliaZŁOTA PARA 10-11 H 4T
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 8-9 F 6T
2Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP 8-9 F 6T
3Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP 8-9 F 6T
4Mazur PiotrKubas SandraGASIEK 8-9 F 6T
5Stącel JakubJemioła Antonina MiraAKSEL 8-9 F 6T
6Ciscoń JakubGadocha MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 8-9 F 6T
7Wiercioch KonradSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 8-9 F 6T
8Mika MiłoszPasterz OliwiaKLASA 8-9 F 6T
1Tofilski MarcinMichałek JuliaSTARDANCE 8-9 G 4T
1Bazylak MikołajKrempa NataliaTAKT 8-9 G 4T
1Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA 8-9 G 4T
2Niedbała KacperPiskor AleksandraTAKT 8-9 G 4T
2Paduch MarcinMadej NadiaGALA 8-9 G 4T
3Lebida OskarDudek AnnaTAKT 8-9 G 4T
3Rybka JakubBździkot NinaTAKT 8-9 G 4T
1Jezo JakubDrozd MariaGRACJA 8-9 H 4T
1Kowal JakubTokarska MajaAKSEL 8-9 H 4T
1Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 8-9 H 4T
1Grata NikodemOstromęcka AleksandraAKSEL 8-9 H 4T
1Marcićkiewicz PatrykZielińska ZuzannaGALA 8-9 H 4T
1Muras SzymonOgiba MartynaGALA 8-9 H 4T
1Ochab Gracjan PiotrOsypka GabrielaAKSEL 8-9 H 4T
1Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 8-9 H 4T
2Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaTAKT 8-9 H 4T
2Gniewek MateuszJerzykiewicz KarolinaAKSEL 8-9 H 4T
2Kijowski KarolKijowska MajaGRACJA 8-9 H 4T
2Maziarz DominikŁakomy NataliaTAKT 8-9 H 4T
2Wais KamilZakrzewska AleksandraGRACJA 8-9 H 4T
2Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA 8-9 H 4T
2Wójcik JakubCzarnik AleksandraAKSEL 8-9 H 4T
2Fluda KacperKędzior WeronikaAKSEL 8-9 H 4T
1Aszklar KacperMleczak AnnaGRACJA Do 7 H 4T
1Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL Do 7 H 4T
1Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA Do 7 H 4T
2Baran WiktorMola KajaGRACJA Do 7 H 4T
2Jasiewicz JakubŻelaznowska JuliaAKSEL Do 7 H 4T