!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu (PTT)
N. Sącz
Filtruj:
Kategorie:

















1Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 B LA
2Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 B LA
3Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 16-18 B LA
4Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 B LA
5Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 B LA
6Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaPERFECT STYL - Kraków 16-18 B LA
7Paradysz KryspinKrupa KatarzynaKuźnia Tańca 16-18 B LA
1Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 B ST
2Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 B ST
3Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 B ST
1Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA 16-18 C LA
2Nowosiad TomaszMartyna Oliwia LuizaIMPERIA 16-18 C LA
3Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C LA
4Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C LA
5Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C LA
1Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA 16-18 C ST
2Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C ST
1Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL 16-18 D LA
2Olchowy PawełPobidyńska MartynaSTUDIO CHILLOUT 16-18 D LA
3Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH 16-18 D LA
4Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga KatarzynaIMPERIA 16-18 D LA
5Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 D LA
1Chabros MateuszWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
2Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 D ST
3Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków 16-18 D ST
4Olchowy PawełPobidyńska MartynaSTUDIO CHILLOUT 16-18 D ST
5Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 16-18 D ST
6Kuźma MateuszŁukasiewicz EwaKuźnia Tańca 16-18 D ST
1Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA
2Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKuźnia Tańca 16-18 OPEN LA
3Chmiel JakubIchnovska SimonaMarendi 16-18 OPEN LA
4Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa 16-18 OPEN LA
5Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL 16-18 OPEN LA
6Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 OPEN LA
1Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D LA
2Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D LA
3Pyrek KarolBała IzabelaKLASA 14-15 D LA
1Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D ST
2Doroszuk OktawiuszĆwierz AnnaKuźnia Tańca 14-15 D ST
3Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D ST
4Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa 14-15 D ST
1Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES 14-15 E 8T
2Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 14-15 E 8T
3Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 14-15 E 8T
4Mruk ArkadiuszJacher OliwiaSzT eMiKa 14-15 E 8T
5Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE 14-15 E 8T
6Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 14-15 E 8T
1Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 14-15 G 6T
2Janik JakubOratowska MartynaAXIS 14-15 G 6T
2Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO 14-15 G 6T
3Majda MikołajGryboś KamilaShow DANCE 14-15 G 6T
3Pociecha KamilWszołek JuliaShow DANCE 14-15 G 6T
3Wszołek KamilStanula KorneliaShow DANCE 14-15 G 6T
1Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 E 8T
2Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
3Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 12-13 E 8T
4Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 12-13 E 8T
5Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa 12-13 E 8T
6Folta KarolKielawa JuliaKLASA 12-13 E 8T
7Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA 12-13 E 8T
8Crepaldi PaoloSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
9Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 E 8T
1Breński AntoniHabel AnnaKLASA 12-13 F 6T
2Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba AmeliaAXIS 12-13 F 6T
3Pępek JanMach JuliaGASIEK 12-13 F 6T
1Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 12-13 G 6T
2Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 12-13 G 6T
1Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Kwiatkowski MaksymilianFurmaga MałgorzataKLASA 10-11 H 4T
1Staniec AdamWojtas WiktoriaKLASA 10-11 H 4T
2Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA 10-11 H 4T
2Iwaniec JanKubicka KalinaKLASA 10-11 H 4T
2Padoł MiłoszBorowska ZofiaKLASA 10-11 H 4T
1Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 8-9 G 6T
2Gołąb MateuszKielusiak MariaAXIS 8-9 G 6T
3Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE 8-9 G 6T
3Zalas DominikPrenkiewicz EwaKuźnia Tańca 8-9 G 6T