!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 (PTT)
Pleśna k/ Tarnowa
Filtruj:
Kategorie:


























1Stański MateuszKrupa KatarzynaDŻET 16-18 B LA
2Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 B LA
3Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 B LA
4Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
5Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
6Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT 16-18 B LA
7Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
8Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B LA
9Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
10Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 B LA
11Kosal KamilStruk NataliaAXIS 16-18 B LA
1Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
2Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
3Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B ST
4Zawora MarcinCierpich KarolinaKLASA 16-18 B ST
5Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
6Kosal KamilStruk NataliaAXIS 16-18 B ST
1Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 C LA
2Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C LA
3Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C LA
4Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 16-18 C LA
5Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C LA
6Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
7Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C LA
7Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 C LA
9Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
10Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
11Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C LA
12Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C LA
1Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C ST
2Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C ST
3Łądka WiktorKolińska JuliaRYTM 16-18 C ST
4Grobecki PrzemysławCzaja WeronikaSTARDANCE 16-18 C ST
5Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 C ST
6Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
7Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 C ST
8Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C ST
9Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
10Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
11Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C ST
11Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
13Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL 16-18 C ST
13Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 C ST
15Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 C ST
1Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance 16-18 D LA
2Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT 16-18 D LA
3Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
4Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 16-18 D LA
5Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
6Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
7Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 16-18 D LA
8Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE 16-18 D LA
8Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
10Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D LA
11Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
12Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 16-18 D LA
13Nocek MichałWiklańska KatarzynaKLASA 16-18 D LA
1Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 16-18 D ST
2Kawecki MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 D ST
3Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA 16-18 D ST
4Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 16-18 D ST
5Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D ST
1Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 E LA
2Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 E LA
3Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca 16-18 E LA
4Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH 16-18 E LA
5Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E LA
6Flisak WojciechJacek MartynaSIGNUM DANCE 16-18 E LA
7Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 E LA
8Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E LA
9Lasocki SebastianGawlik JuliaRONDO 16-18 E LA
10Kędzierawski JanPietrykowska MagdalenaTAKT 16-18 E LA
11Książkiewicz WiktorŻurawicz KlaudiaK-STUDIO 16-18 E LA
12Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 E LA
13Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E LA
1Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 E ST
2Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA 16-18 E ST
3Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E ST
4Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E ST
5Kędzierawski JanPietrykowska MagdalenaTAKT 16-18 E ST
6Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 E ST
7Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 E ST
8Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E ST
8Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE 16-18 E ST
10Dydo AdamCzechura GabrielaBAWINEK 16-18 E ST
11Książkiewicz WiktorŻurawicz KlaudiaK-STUDIO 16-18 E ST
11Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH 16-18 E ST
11Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E ST
1Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 14-15 C LA
2Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C LA
3Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
4Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 C LA
5Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 14-15 C LA
6Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 C LA
7Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 14-15 C LA
8Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE 14-15 C LA
9Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS 14-15 C LA
10Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 C LA
1Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C ST
2Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 14-15 C ST
3Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C ST
4Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 14-15 C ST
5Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE 14-15 C ST
6Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 14-15 C ST
7Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 C ST
1Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 14-15 D LA
2Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 14-15 D LA
3Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D LA
4Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 14-15 D LA
5Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 D LA
6Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 D LA
7Kłoda KacperBara OliwiaGALA 14-15 D LA
7Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D LA
9Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 14-15 D LA
10Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D LA
11Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D LA
12Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
12Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
14Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
1Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 14-15 D ST
2Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 14-15 D ST
3Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D ST
4Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 D ST
5Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D ST
6Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 D ST
7Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 14-15 D ST
7Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D ST
9Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS 14-15 D ST
10Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
10Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
12Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 D ST
13Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
14Kłoda KacperBara OliwiaGALA 14-15 D ST
1Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 14-15 E 8T
2Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 E 8T
3Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
4Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 E 8T
5Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA 14-15 E 8T
6Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE 14-15 E 8T
7Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 14-15 E 8T
8Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA 14-15 E 8T
9Wojnar KrystianSzetela EmiliaAKSEL 14-15 E 8T
10Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA 14-15 E 8T
11Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 E 8T
12Olchowy PawełGałęza MartynaSTUDIO CHILLOUT 14-15 E 8T
13Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 14-15 E 8T
1Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 F 6T
2Czarnota AdrianSanetra GabrielaSWING 14-15 F 6T
3Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 14-15 F 6T
4Pieprzyk MateuszMazur KingaZAMEK 14-15 F 6T
5Drogosz SzymonDulewicz NinaRESPECT DANCE 14-15 F 6T
6Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE 14-15 F 6T
7Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 14-15 F 6T
8Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 14-15 F 6T
8Migiel ŁukaszKołodziej BarbaraCUBANA 14-15 F 6T
10Jakubowski DominikPieprzyk WeronikaZAMEK 14-15 F 6T
11Wójtowicz IgnacyMichałowska PaulinaTAKT 14-15 F 6T
12Bienia JakubGałuszka NataliaGRACJA 14-15 F 6T
13Mostowiec AdrianŻywicka PaulinaZAMEK 14-15 F 6T
14Chruściel MateuszKłosowska KorneliaKLASA 14-15 F 6T
14Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT 14-15 F 6T
14Mienkina AdamCzajka ZuzannaMARENGO 14-15 F 6T
17Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 14-15 F 6T
18Siwik MateuszNiewadzi MałgorzataJUST DANCE 14-15 F 6T
19Gębuś GrzegorzWrona AnnaPLĄS 14-15 F 6T
1Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 14-15 G 6T
2Adamus GrzegorzWiącek AleksandraKICK 14-15 G 6T
3Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE 14-15 G 6T
3Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE 14-15 G 6T
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 D LA
2Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 D LA
3Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 D LA
4Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D LA
5Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 12-13 D LA
6Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 D LA
7Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
8Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK 12-13 D LA
9Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 12-13 D LA
10Makowski MikołajChołuj AnnaFAST-STEP 12-13 D LA
10Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 D LA
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 D ST
2Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 D ST
3Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 12-13 D ST
4Makowski MikołajChołuj AnnaFAST-STEP 12-13 D ST
5Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK 12-13 D ST
6Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D ST
7Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 D ST
7Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
7Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 D ST
10Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D ST
11Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 12-13 D ST
1Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 12-13 E 8T
2Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA 12-13 E 8T
3Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 12-13 E 8T
4Wołczański MichałLasek AleksandraK-STUDIO 12-13 E 8T
5Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 12-13 E 8T
6Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 12-13 E 8T
7Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 E 8T
8Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA 12-13 E 8T
9Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY 12-13 E 8T
10Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY 12-13 E 8T
11Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 12-13 E 8T
12Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 12-13 E 8T
13Biały MichałGaweł KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
14Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 E 8T
15Franczak PatrykSerafin JuliaAXIS 12-13 E 8T
1Borej JakubJędrzejczyk MartaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
2Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 12-13 F 6T
3Noga MateuszSaj KarolinaGALA 12-13 F 6T
4Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 F 6T
5Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA 12-13 F 6T
6Madej MichałNędza OliwiaPLĄS 12-13 F 6T
7Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 12-13 F 6T
7Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA 12-13 F 6T
9Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA 12-13 F 6T
10Lebida OskarDudek AnnaGALA 12-13 F 6T
10Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 12-13 F 6T
12Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 12-13 F 6T
13Partyka PiotrMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
14Buchowicz MichałBochenek AdriannaAXIS 12-13 F 6T
14Gołąb BartoszPawełek PatrycjaTAKT 12-13 F 6T
16Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 12-13 F 6T
17Nowak MateuszSieńko NikolaJUST DANCE 12-13 F 6T
18Raus Konrad JanDalle Mulle Laura MariaCHA CHA 12-13 F 6T
1Jaróg RobertSięka IgaCUBANA 12-13 G 6T
1Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA 12-13 G 6T
1Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA 12-13 G 6T
2Góźdź DawidWiącek MariaKICK 12-13 G 6T
2Krasoń Karol KamilWiater IzabelaZŁOTA PARA 12-13 G 6T
2Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 12-13 G 6T
2Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO 12-13 G 6T
3Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE 12-13 G 6T
3Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba AmeliaAXIS 12-13 G 6T
3Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 12-13 G 6T
3Trojan KrystianTrojan GabrielaAXIS 12-13 G 6T
3Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 12-13 G 6T
3Chara OskarMarynowska OliwiaSAMBA 12-13 G 6T
3Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 12-13 G 6T
1Antkiewicz OskarKielawa JuliaKLASA 12-13 H 4T
1Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA 12-13 H 4T
1Glenc RafałFibic EmiliaLORDANCE 12-13 H 4T
1Gniewek MateuszCieniek AleksandraAKSEL 12-13 H 4T
1Łabno WojciechŁabno AleksandraKLASA 12-13 H 4T
2Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY 12-13 H 4T
2Jędrzejczyk MateuszCudak PatrycjaLATIN DANCE 12-13 H 4T
2Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE 12-13 H 4T
2Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE 12-13 H 4T
2Dziurdzia BartoszGurba AleksandraDANCE POINT 12-13 H 4T
1Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA 10-11 F 6T
2Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 10-11 F 6T
3Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 10-11 F 6T
4Kłusek WiktorOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
5Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA 10-11 F 6T
6Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 10-11 F 6T
7Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO 10-11 F 6T
7Sala MateuszLisak KatarzynaGALA 10-11 F 6T
9Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA 10-11 F 6T
10Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 10-11 F 6T
11Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA 10-11 F 6T
11Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO 10-11 F 6T
13Ziomek AdrianPszeniczny EmiliaGALA 10-11 F 6T
14Ciuła MiłoszSwałtek WeronikaAXIS 10-11 F 6T
1Latawiec MaciejSidor JuliaGALA 10-11 G 6T
1Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA 10-11 G 6T
1Rokita FranciszekMieszkowicz AnnaGALA 10-11 G 6T
2Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE 10-11 G 6T
2Marcinkowski KrystianStono GabrielaLATINO 10-11 G 6T
2Siudak PiotrMagda KamilaSAMBA 10-11 G 6T
3Folta KarolSosin KamilaKLASA 10-11 G 6T
3Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA 10-11 G 6T
3Kowal WojciechMadej KingaLATINO 10-11 G 6T
3Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z 10-11 G 6T
3Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 10-11 G 6T
3Buchowicz BartoszStruk WeronikaAXIS 10-11 G 6T
1Głowacz MichałDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA 10-11 H 4T
1Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 10-11 H 4T
1Pacławski KamilJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Rzeźnik DawidCzyrny ZuzannaGALA 10-11 H 4T
1Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY 10-11 H 4T
1Sznajder WojciechPajor LenaCUBANA 10-11 H 4T
1Babula KacperMinorczyk EritaGALA 10-11 H 4T
2Kowalski KubaWilk AleksandraGALA 10-11 H 4T
2Rybak KajetanSosin PatrycjaKLASA 10-11 H 4T
2Rybak MaksymilianPajewska EmiliaKLASA 10-11 H 4T
2Ziółkowski JakubCielecka JuliaSAMBA 10-11 H 4T
2Łeptuch BartłomiejPasieka JoannaSAMBA 10-11 H 4T
2Dul JakubRawska MonikaSAMBA 10-11 H 4T
2Emeto AdamKrupa JuliaSTARDANCE 10-11 H 4T
2Gawron AdamHabel AnnaKLASA 10-11 H 4T
1Mieszkowicz MikołajJeż MilenaGALA 8-9 H 4T
1Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 8-9 H 4T
1Marnik PiotrTyksińska IgaGALA 8-9 H 4T
2Maziarz MaciejMałek AdriannaGALA 8-9 H 4T
2Ropers KevinŁyczakowska HelenaDANCE POINT 8-9 H 4T