!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:




























1Kruczała MichałFatyga JustynaPERFECT STYL - Kraków 16-18 B LA
2Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 B LA
3Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM 16-18 B LA
4Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
5Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
6Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
7Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 16-18 B LA
8Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA 16-18 B LA
9Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaPERFECT STYL - Kraków 16-18 B LA
10Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 B LA
1Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 B ST
2Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B ST
3Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 B ST
4Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
5Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 B ST
6Pobidyński WiktorMatlęga KarolinaIMPERIA 16-18 B ST
1Nowosiad TomaszMartyna Oliwia LuizaIMPERIA 16-18 C LA
2Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
3Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA 16-18 C LA
4Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA 16-18 C LA
5Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 C LA
6Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
7Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
8Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK 16-18 C LA
9Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 C LA
10Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C LA
11Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 C LA
12Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 16-18 C LA
13Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 C LA
14Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C LA
15Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C LA
15Kondratiev KostiantynSiwek AleksandraEUFORIA Dance Kraków 16-18 C LA
17Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 C LA
1Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C ST
2Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 16-18 C ST
3Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 C ST
4Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA 16-18 C ST
5Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
6Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C ST
7Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C ST
7Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 C ST
9Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C ST
10Kondratiev KostiantynSiwek AleksandraEUFORIA Dance Kraków 16-18 C ST
1Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 D LA
2Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 D LA
3Szendera JulianGrabska SylwiaNOWY STYL 16-18 D LA
4Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA 16-18 D LA
5Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 D LA
6Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 D LA
7Michałowski SzymonGłowacka WeronikaA-Z 16-18 D LA
8Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
9Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 16-18 D LA
10Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga KatarzynaIMPERIA 16-18 D LA
10Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 D LA
12Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKuźnia Tańca 16-18 D LA
1Michałowski SzymonGłowacka WeronikaA-Z 16-18 D ST
2Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 D ST
3Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 D ST
4Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 D ST
5Kuźma MateuszŁukasiewicz EwaKuźnia Tańca 16-18 D ST
6Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA 16-18 D ST
7Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 D ST
8Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 16-18 D ST
9Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków 16-18 D ST
9Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D ST
11Chabros MateuszWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
12Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
1Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 E LA
2Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK 16-18 E LA
3Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z 16-18 E LA
4Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA 16-18 E LA
5Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 E LA
6Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT 16-18 E LA
7Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków 16-18 E LA
8Mroczek MichałZygmunt WeronikaKuźnia Tańca 16-18 E LA
9Liszka PiotrNiedzielska-Pitera Anastazja MariaBAWINEK 16-18 E LA
1Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 E ST
2Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z 16-18 E ST
3Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 E ST
4Ordowski MaciejZajda DorotaBAWINEK 16-18 E ST
5Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK 16-18 E ST
6Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT 16-18 E ST
7Liszka PiotrNiedzielska-Pitera Anastazja MariaBAWINEK 16-18 E ST
1Grabowski MariuszKultys AleksandraBAWINEK 16-18 F LA
2Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 F LA
3Stala MateuszOrel LiubovSEMPRE 16-18 F LA
4Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 F LA
5Borowski TymoteuszKaszuba JuliaLORDANCE 16-18 F LA
6Pasiut SzymonFigiel MariaSKT AGH 16-18 F LA
7Hohol JanBać NinaDANCE POINT 16-18 F LA
8Kręt JakubJodłowska JoannaBAWINEK 16-18 F LA
1Stala MateuszOrel LiubovSEMPRE 16-18 F ST
2Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA 16-18 F ST
3Krawczyk TomaszLelek MariaBAWINEK 16-18 F ST
4Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 F ST
5Borowski TymoteuszKaszuba JuliaLORDANCE 16-18 F ST
6Hohol JanBać NinaDANCE POINT 16-18 F ST
1Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C LA
2Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 14-15 C LA
3Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 C LA
4Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 C LA
5Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 14-15 C LA
1Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C ST
2Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 14-15 C ST
3Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 C ST
4Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 C ST
5Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 14-15 C ST
1Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 D LA
2Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 14-15 D LA
3Pyrek KarolBała IzabelaKLASA 14-15 D LA
4Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 14-15 D LA
5Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D LA
6Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D LA
7Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D LA
1Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM - Ornontowice 14-15 D ST
2Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 D ST
3Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 14-15 D ST
4Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D ST
5Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 D ST
6Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D ST
1Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES 14-15 E 8T
2Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL 14-15 E 8T
3Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 14-15 E 8T
4Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE 14-15 E 8T
5Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 14-15 E 8T
6Mruk ArkadiuszJacher OliwiaSzT eMiKa 14-15 E 8T
1Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
2Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 14-15 F 6T
3Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
4Płoński TadeuszOgonowska WeronikaRONDO 14-15 F 6T
5Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
6Polcyn KamilSzczyrbak GabrielaEVOLUTION 14-15 F 6T
1Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE 14-15 G 6T
2Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO 14-15 G 6T
2Kłak KarolKłak DagmaraTAKT 14-15 G 6T
3Cierlicki BartoszGajny PaulinaMONSUN MDK 14-15 G 6T
3Masternak DawidSklorz EwaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 G 6T
3Pecyna PawełKarwat WiktoriaMONSUN MDK 14-15 G 6T
1Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D LA
2Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 12-13 D LA
1Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D ST
2Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 12-13 D ST
1Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 E 8T
2Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 E 8T
3Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 12-13 E 8T
4Jaróg RobertSięka IgaCUBANA 12-13 E 8T
5Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 E 8T
6Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION 12-13 E 8T
7Sadowski JanBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 E 8T
8Tomczyk AntoniBatko MartynaMCT 12-13 E 8T
1Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 12-13 F 6T
2Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 12-13 F 6T
3Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 12-13 F 6T
4Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 12-13 F 6T
5Sawicki WojciechPawlikowska AnnaSOKÓŁ 12-13 F 6T
6Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba AmeliaAXIS 12-13 F 6T
1Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 12-13 G 6T
2Sznajder WojciechPajor LenaCUBANA 12-13 G 6T
3Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION 12-13 G 6T
3Bieniek StanisławDąbek GabrielaJUST DANCE 12-13 G 6T
1Suong FilipKitzberger KatarzynaEVOLUTION 12-13 H 4T
2Drąg JakubGajny AleksandraMONSUN MDK 12-13 H 4T
1Olejarz KacperWiewiórka MartaRAGTIME 10-11 F 6T
2Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 10-11 F 6T
3Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA 10-11 F 6T
4Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE 10-11 F 6T
5Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 10-11 F 6T
6Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA 10-11 F 6T
7Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION 10-11 F 6T
8Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 10-11 F 6T
1Putaj MateuszKuźma MartaPLĄS 10-11 G 6T
1Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS 10-11 G 6T
1Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 10-11 G 6T
2Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 10-11 G 6T
2Rychel PawełFijoł EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 G 6T
2Drąg FilipPopadiuk OlgaMONSUN MDK 10-11 G 6T
2Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Bednarz KacperPrzeklasa LenaKLASA 10-11 G 6T
3Chmielarski DominikWojtasik DominikaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 G 6T
3Kurczab KamilKieć RoksanaKLASA 10-11 G 6T
3Tochowicz KsaweryGóral GabrielaIMPERIA 10-11 G 6T
1Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 8-9 G 6T
2Świątek NikodemŁapa JoannaGALA 8-9 G 6T
3Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION 8-9 G 6T
1Gawlas KacperMisiarz ZuzannaEVOLUTION 8-9 H 4T
1Przybysz BorysGawełczyk EwaSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 H 4T
2Fijałkowski FranciszekDziurzyńska WiktoriaEVOLUTION 8-9 H 4T
2Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION 8-9 H 4T