!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Mielca (PTT)
Mielec
Filtruj:
Kategorie:
























1Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
2Ortyl DamianŁukaszek IzabelaGALA 16-18 B LA
3Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 B LA
4Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC 16-18 B LA
5Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 B LA
6Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 B LA
7Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B LA
8Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 B LA
9Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 B LA
10Cinal KacperBaszczowska AnnaSzT eMiKa 16-18 B LA
11Ciszek KarolCzarnik WeronikaCLASSIC 16-18 B LA
12Węgrzyn KamilLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
1Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 B ST
2Micał KamilPitera GabrielaK-STUDIO 16-18 B ST
3Misiak MateuszLampart SandraGALA 16-18 B ST
4Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 B ST
5Kasza KonradSkiba Wiktoria SandraGALA 16-18 B ST
6Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
7Cinal KacperBaszczowska AnnaRAGTIME 16-18 B ST
8Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 16-18 B ST
8Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B ST
10Węgrzyn KamilLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B ST
1Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE 16-18 D LA
2Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca 16-18 D LA
3Kaczmarski KamilGronczewska MiraSAMBA 16-18 D LA
4Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
5Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
6Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK 16-18 D LA
7Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 16-18 D LA
8Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 16-18 D LA
8Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D LA
10Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK 16-18 D LA
11Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 D LA
12Bosak KamilKolisz DominikaGALA 16-18 D LA
13Chuchro WojciechŻymuła WeronikaGASIEK 16-18 D LA
14Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
15Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA 16-18 D LA
1Kaczmarski KamilGronczewska MiraSAMBA 16-18 D ST
2Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK 16-18 D ST
3Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
4Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
5Chuchro WojciechŻymuła WeronikaGASIEK 16-18 D ST
6Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 16-18 D ST
7Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
7Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 16-18 D ST
9Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA 16-18 D ST
10Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca 16-18 D ST
11Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
11Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D ST
13Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 D ST
14Bosak KamilKolisz DominikaGALA 16-18 D ST
1Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 E LA
2Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 E LA
3Goral MaciejOleszczak AnnaJUMP 16-18 E LA
4Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 E LA
5Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E LA
6Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca 16-18 E LA
7Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 E LA
8Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E LA
9Grudzień TomaszZiółkowska ZuzannaKICK 16-18 E LA
9Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK 16-18 E LA
11Nocek MichałRolak KamilaPODKARPACIE 16-18 E LA
12Krużołek MichałBoryło AnetaKuźnia Tańca 16-18 E LA
13Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 16-18 E LA
14Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E LA
15Onak DawidKiełbasa JuliaSTARDANCE 16-18 E LA
1Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 E ST
2Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 E ST
3Grudzień TomaszZiółkowska ZuzannaKICK 16-18 E ST
4Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E ST
5Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E ST
6Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca 16-18 E ST
7Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK 16-18 E ST
8Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E ST
8Krużołek MichałBoryło AnetaKuźnia Tańca 16-18 E ST
10Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 16-18 E ST
11Nocek MichałRolak KamilaPODKARPACIE 16-18 E ST
12Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 E ST
13Onak DawidKiełbasa JuliaSTARDANCE 16-18 E ST
1Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 C LA
2Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C LA
3Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C LA
4Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C LA
5Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 14-15 C LA
6Bałys SzymonKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 14-15 C LA
7Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA 14-15 C LA
1Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 C ST
2Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 C ST
3Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C ST
4Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 C ST
5Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
6Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C ST
7Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA 14-15 C ST
1Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 D LA
2Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D LA
3Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 D LA
4Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 14-15 D LA
5Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 D LA
6Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D LA
7Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D LA
7Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 D LA
9Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D LA
10Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D LA
10Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
12Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance 14-15 D LA
1Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D ST
2Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 D ST
3Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL 14-15 D ST
4Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 14-15 D ST
5Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 D ST
6Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 D ST
7Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D ST
8Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
9Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 D ST
10Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 14-15 D ST
11Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D ST
12Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D ST
13Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
14Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance 14-15 D ST
15Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D ST
1Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA 14-15 E 8T
2Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 E 8T
3Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA 14-15 E 8T
4Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 14-15 E 8T
5Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 E 8T
6Łabuda PiotrSerafin JuliaAXIS 14-15 E 8T
7Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 E 8T
8Wołoszyn JakubŁukasik IzabelaJUMP 14-15 E 8T
9Amano MarioSzpond KlaudiaAT MICZAŁOWSCY 14-15 E 8T
9Książkiewicz WiktorBogacz AleksandraK-STUDIO 14-15 E 8T
11Krupa PiotrMachała MajaELIDA 14-15 E 8T
11Wołoszyn KamilJaworska AleksandraJUMP 14-15 E 8T
13Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 E 8T
14Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA 14-15 E 8T
15Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
1Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
2Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO 12-13 D LA
3Mazur BartoszTotoń KamilaGALA 12-13 D LA
4Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 D LA
5Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D LA
6Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET 12-13 D LA
7Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D LA
1Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO 12-13 D ST
2Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
3Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 D ST
4Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE 12-13 D ST
5Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET 12-13 D ST
6Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D ST
7Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
8Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D ST
9Mazur BartoszTotoń KamilaGALA 12-13 D ST
1Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 E 8T
2Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
3Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 E 8T
4Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 E 8T
5Wołczański MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 12-13 E 8T
6Paradysz KorneliuszLasek AleksandraGRACJA 12-13 E 8T
7Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 12-13 E 8T
8Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA 12-13 E 8T
9Jaśkiewicz KrzysztofHabel AleksandraKLASA 12-13 E 8T
10Kłoda KacperBara OliwiaGALA 12-13 E 8T
11Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 E 8T
11Mida DominikMida PaulinaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
13Chruściel MateuszBatko MartynaKLASA 12-13 E 8T
1Garko KamilGrucela MajaAKSEL 12-13 F 6T
2Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 F 6T
3Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z 12-13 F 6T
4Skóra DawidWachta LiwiaELIDA 12-13 F 6T
5Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa 12-13 F 6T
6Makowski MikołajRaszkowska DominikaFAST-STEP 12-13 F 6T
7Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE 12-13 F 6T
8Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 12-13 F 6T
8Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE 12-13 F 6T
10Kłos PrzemysławOsmala NataliaSAMBA 12-13 F 6T
10Płodzień AdrianSaja OliwiaSAMBA 12-13 F 6T
12Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE 12-13 F 6T
13Zawierucha WiktorMrozowska GabrielaELIDA 12-13 F 6T
1Fus FilipJanuszewska KorneliaDŻET 12-13 G 4T
1Guzik RadosławDrozd MariaGRACJA 12-13 G 4T
1Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA 12-13 G 4T
1Legutko WiktorSzymocha LilianaTHOMAS DANCE 12-13 G 4T
1Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 12-13 G 4T
1Burghardt NorbertZielińska ZuzannaGALA 12-13 G 4T
1Doroszuk OktawiuszKijanka OliwiaGOLDEN DANCE 12-13 G 4T
2Gołąb BartoszPawełek PatrycjaTAKT 12-13 G 4T
2Kolisz RobertGalek NataliaGALA 12-13 G 4T
2Pańko GabrielDudek DorotaGOLDEN DANCE 12-13 G 4T
2Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 12-13 G 4T
3Hajduk BartoszRżany AleksandraELIDA 12-13 G 4T
3Kotyla DominikFedurczak MarcelinaTAKT 12-13 G 4T
3Nowak FilipPara KlaudiaDŻET 12-13 G 4T
3Partyka PiotrMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 G 4T
3Szczepański MichałKapustka KarolinaLATINO 12-13 G 4T
3Łaba NikolasSawicka WeronikaSTUDIO CHILLOUT 12-13 G 4T
3Bórzyński StanisławPotoczny JoannaTAKT 12-13 G 4T
1Durnaś KacperSusło ZuzannaFLESZ 12-13 H 4T
1Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 12-13 H 4T
1Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL 12-13 H 4T
1Wolak AdamIndyka ZuzannaKLASA 12-13 H 4T
1Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA 12-13 H 4T
1Baran MichałBułaś NataliaAKSEL 12-13 H 4T
2Dytko DariaŻurawicz KlaudiaGRACJA 12-13 H 4T
2Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 12-13 H 4T
1Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 10-11 E 6T
2Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO 10-11 E 6T
3Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA 10-11 E 6T
4Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
5Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY 10-11 E 6T
6Babiak PawełKomorek AleksandraGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
1Tomiński MiłoszSłaboń WeronikaSUKCES 10-11 F 6T
2Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
3Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 10-11 F 6T
4Muras SzymonOgiba MartynaGALA 10-11 F 6T
5Klimek MaksymilianPłachta AnielaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
6Niedbała KacperMadej NadiaGALA 10-11 F 6T
7Lebida OskarDudek AnnaGALA 10-11 F 6T
7Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa 10-11 F 6T
9Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 10-11 F 6T
9Miłkoś BartłomiejBarszcz ŁucjaKLASA 10-11 F 6T
9Wątor KamilNiziurska JuliaEVOLUTION 10-11 F 6T
12Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 10-11 F 6T
13Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 10-11 F 6T
14Zmarzły OskarWięcek KingaSzT eMiKa 10-11 F 6T
15Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 10-11 F 6T
1Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA 10-11 G 4T
1Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA 10-11 G 4T
1Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA 10-11 G 4T
1Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 10-11 G 4T
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 10-11 G 4T
1Grata NikodemLato NataliaAKSEL 10-11 G 4T
2Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaGALA 10-11 G 4T
2Noga MateuszSaj KarolinaGALA 10-11 G 4T
2Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO 10-11 G 4T
2Wójcik JakubKaszuba AleksandraAKSEL 10-11 G 4T
2Ziomek AdrianPszeniczny EmiliaGALA 10-11 G 4T
3Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE 10-11 G 4T
3Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA 10-11 G 4T
3Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 10-11 G 4T
3Krzanowski BartoszGórka ZofiaDŻET 10-11 G 4T
3Myjak AdamHeske NikolaGALA 10-11 G 4T
3Ochab Gracjan PiotrCieniek AleksandraAKSEL 10-11 G 4T
3Rybka JakubBździkot NinaGALA 10-11 G 4T
3Stącel JakubOsypka GabrielaAKSEL 10-11 G 4T
3Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA 10-11 G 4T
3Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa 10-11 G 4T
1Harla JakubJakubowska JuliaGALA 10-11 H 4T
1Koczela JakubSkuza AmeliaAT MICZAŁOWSCY 10-11 H 4T
1Latawiec MaciejSidor JuliaGALA 10-11 H 4T
1Leniar SzymonKazak MartynaGASIEK 10-11 H 4T
1Maziarz DominikZduńska MajaELIDA 10-11 H 4T
1Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK 10-11 H 4T
1Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Bauer PrzemysławLatawiec KatarzynaGALA 10-11 H 4T
1Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 10-11 H 4T
2Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA 10-11 H 4T
2Krasoń Karol KamilWiater IzabelaZŁOTA PARA 10-11 H 4T
2Majewski OskarBorek ZofiaELIDA 10-11 H 4T
2Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE 10-11 H 4T
2Samuś MikołajZiółkowska MajaELIDA 10-11 H 4T
2Witek PiotrJer WeronikaELIDA 10-11 H 4T
2Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET 10-11 H 4T
2Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z 10-11 H 4T
2Biniek JanBaran KamilaDŻET 10-11 H 4T
2Jaworska JuliaHajdaś KingaAT MICZAŁOWSCY 10-11 H 4T
1Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 8-9 G 4T
2Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA 8-9 G 4T
2Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL 8-9 G 4T
3Aszklar KacperMola KajaGRACJA 8-9 G 4T
3Babiak MiłoszBukowska MalwinaGOLDEN DANCE 8-9 G 4T
1Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 8-9 H 4T
1Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z 8-9 H 4T
1Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK 8-9 H 4T
1Rokita FranciszekLewandowska WeronikaGALA 8-9 H 4T
1Sala MateuszLisak KatarzynaGALA 8-9 H 4T
1Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 8-9 H 4T
1Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 8-9 H 4T
2Madej MikołajPikor OliwiaGALA 8-9 H 4T
2Mróz ZuzannaDołęga HannaAKSEL 8-9 H 4T
2Zieliński AdamJeż MilenaGALA 8-9 H 4T
2Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET 8-9 H 4T
2Hajduk MaciejGrudnik IzabelaGALA 8-9 H 4T
2Kardyś FeliksHodur JoannaELIDA 8-9 H 4T
2Kowalski JakubWilk AleksandraGALA 8-9 H 4T