!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 (PTT)
Żółkiewka
Filtruj:
Kategorie:























1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 16-18 B LA
2Banach AlanMarkiewicz WiktoriaMDANCE 16-18 B LA
3Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 B LA
4Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 B LA
5Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B LA
6Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 B LA
1Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 B ST
2Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 16-18 B ST
3Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B ST
4Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B ST
5Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 B ST
1Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
2Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 C LA
3Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C LA
4Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 C LA
5Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM 16-18 C LA
6Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 C LA
7Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 C LA
8Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
1Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
2Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 16-18 C ST
3Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 C ST
4Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 C ST
5Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
6Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
7Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 C ST
8Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
9Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C ST
10Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C ST
1Serkowski Mikołaj FilipMarciniak WiktoriaDancers United 16-18 D LA
2Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
3Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 D LA
4Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP 16-18 D LA
5Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D LA
6Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 16-18 D LA
7Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D LA
8Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 16-18 D LA
8Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D LA
10Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE 16-18 D LA
11Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
12Kijak KonradMolendowska NikolaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
13Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP 16-18 D LA
14Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 D LA
14Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE 16-18 D LA
14Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
17Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 16-18 D ST
2Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
3Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 D ST
4Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 D ST
5Wieczorek JerzyZgutka AgataFAST-STEP 16-18 D ST
7Czuhan JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska 16-18 D ST
8Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 D ST
9Kijak KonradMolendowska NikolaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
9Serkowski Mikołaj FilipMarciniak WiktoriaDancers United 16-18 D ST
11Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE 16-18 D ST
12Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D ST
13Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
14Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE 16-18 D ST
15Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
2Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E LA
3Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 E LA
4Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 E LA
5Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
6Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 E LA
7Lizurej TomaszPiaścik KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
9Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 E LA
9Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 E LA
1Lizurej TomaszPiaścik KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
2Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
3Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 E ST
4Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 E ST
5Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 E ST
6Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 E ST
8Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 E ST
1Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 F LA
2D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM 16-18 F LA
3Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 F LA
4Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM 16-18 F LA
5Andrzejkiewicz BartoszGrzeszyk KarolinaISKRA 16-18 F LA
1Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 F ST
2Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 F ST
3D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM 16-18 F ST
4Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM 16-18 F ST
1Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 C LA
2Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 14-15 C LA
3Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C LA
4Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 C LA
5Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 C LA
6Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 C LA
1Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 14-15 C ST
2Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C ST
3Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 C ST
4Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 C ST
1Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 D LA
2Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA 14-15 D LA
3Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
4Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 14-15 D LA
5Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 D LA
6Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 D LA
7Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 14-15 D LA
1Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 D ST
2Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 14-15 D ST
3Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D ST
4Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA 14-15 D ST
5Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
6Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 D ST
7Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 14-15 D ST
1Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 E 8T
2Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 14-15 E 8T
3Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
4Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 E 8T
5Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 14-15 E 8T
6Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK 14-15 E 8T
7Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 E 8T
8Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 E 8T
8Łysak PawełZalewska NicolaKICK 14-15 E 8T
10Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 14-15 E 8T
10Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 14-15 E 8T
10Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 E 8T
13Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 14-15 E 8T
14Mróz RafałGzik HannaJUMP 14-15 E 8T
15Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 14-15 E 8T
16Mazurek JanSutryk IgaRYTM 14-15 E 8T
17Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz NikolaGASIEK 14-15 E 8T
18Szabat JakubJargiło JuliaJUMP 14-15 E 8T
19Łabuś WojciechGałaś OliwiaTAKT 14-15 E 8T
20Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaMDANCE 14-15 E 8T
1Maliszczak ŁukaszWolanin MartynaSUKCES 14-15 G 6T
2Sadowski SebastianSamek KamilaRYTM 14-15 G 6T
1Olszewski PawełWitkowska NataliaISKRA 12-13 E 8T
2Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 12-13 E 8T
3Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 E 8T
4Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 12-13 E 8T
5Olszewski MateuszWiącek AnnaISKRA 12-13 E 8T
6Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 12-13 E 8T
7Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE 12-13 E 8T
7Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 E 8T
9Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 12-13 E 8T
1Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 12-13 F 6T
2Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 12-13 F 6T
3Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
4Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART 12-13 F 6T
5Baran SzymonBukowska MalwinaMDANCE 12-13 F 6T
6Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART 12-13 F 6T
7Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 12-13 F 6T
8Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 12-13 F 6T
8Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM 12-13 F 6T
10Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA 12-13 F 6T
11Radzieńczak AdamJamróz AleksandraTAKT 12-13 F 6T
12Domański MarcelMarciniuk AleksandraISKRA 12-13 F 6T
1Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART 12-13 G 6T
1Mendak MateuszPóltorak ŁucjaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
2Bakalarz MateuszNalepa WeronikaTOP - ART 12-13 G 6T
2Bełz PiotrPastuszek GabrielaMYKA 12-13 G 6T
2Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA 12-13 G 6T
3Leszczuk HubertNowik LauraART OVO - Międzyrzec Podlaski 12-13 G 6T
3Piątek FilipWieczorek EmiliaAkademia Tańca 12-13 G 6T
3Smoliński WiktorMarek JuliaLIDER 12-13 G 6T
3Świderski MateuszŁaszkiewicz KarinaBALLROOM 12-13 G 6T
1Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 E 6T
2Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA 10-11 E 6T
3Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 10-11 E 6T
4Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 10-11 E 6T
5Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 10-11 E 6T
6Nowak AntoninoNieckarz KlaudiaAkademia Tańca 10-11 E 6T
1Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM 10-11 G 6T
2Antos MiłoszFilipiuk NataliaMYKA 10-11 G 6T
3Kwiatosz MarcelWolińska NikolaAkademia Tańca PLESKOT - Świdnik 10-11 G 6T
3Rozpotyński AleksanderDejneka JuliaDANCE POINT - Biała Podlaska 10-11 G 6T
1Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca 8-9 G 6T
1Jakubczak DamianWojciechowska WeronikaTOP - ART 8-9 G 6T
2Gwarecki AlanKieczka AnnaDANCE POINT - Biała Podlaska 8-9 G 6T
2Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska 8-9 G 6T
2Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK 8-9 G 6T
3Chłopek AdamKozłowska KamilaLIDER 8-9 G 6T
3Czuhan OktawianGwarecka OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska 8-9 G 6T
3Duchna BartoszŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA 8-9 G 6T
3Mitura KacperZielińska HannaLIDER 8-9 G 6T
3Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER 8-9 G 6T