!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA (PTT)
Wieliczka
Filtruj:
Kategorie:


























1Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków 16-18 C LA
2Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 C LA
3Jędrycha DamianNowak WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
4Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA 16-18 C LA
5Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United 16-18 C LA
6Serafin MiłoszStępień GabrielaASTRA 16-18 C LA
7Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 C LA
8Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty 16-18 C LA
9Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
10Bodziony DawidDębowska PatrycjaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 C LA
11Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 C LA
12Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C LA
13Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice 16-18 C LA
14Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-18 C LA
15Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 C LA
16Jarominek MariuszJaniec DorotaBAWINEK 16-18 C LA
17Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C LA
18Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 C LA
19Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C LA
20Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 C LA
21Tokarski MieszkoWojtych DominikaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
22Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
1Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
2Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-18 C ST
3Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty 16-18 C ST
4Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 C ST
5Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA 16-18 C ST
6Grabowski MariuszDyrda ZuzannaBAWINEK 16-18 C ST
7Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C ST
7Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
9Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C ST
10Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
11Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice 16-18 C ST
12Pikuła CezaryCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
13Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
13Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C ST
15Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK 16-18 C ST
16Tokarski MieszkoWojtych DominikaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
16Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA 16-18 C ST
1Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE 16-18 D LA
2Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 D LA
3Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA - Kraków 16-18 D LA
4Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D LA
5Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice 16-18 D LA
6Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
7Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP 16-18 D LA
7Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 D LA
9Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 D LA
9Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 D LA
11Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 16-18 D LA
12Krupa PiotrMachała MajaELIDA 16-18 D LA
13Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
14Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH 16-18 D LA
15Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM Ornontowice 16-18 D LA
15Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D LA
17Doroszuk OktawiuszĆwierz AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 D LA
18Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 D LA
19Halama PawełRobak NataliaBAWINEK 16-18 D LA
19Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 16-18 D LA
19Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 16-18 D LA
1Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE 16-18 D ST
2Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
3Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA - Kraków 16-18 D ST
4Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
5Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D ST
6Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 D ST
7Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM Ornontowice 16-18 D ST
7Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 D ST
9Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 16-18 D ST
10Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D ST
10Serafin MiłoszStępień GabrielaASTRA 16-18 D ST
12Jarominek MariuszJaniec DorotaBAWINEK 16-18 D ST
13Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków 16-18 D ST
14Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 16-18 D ST
14Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D ST
16Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 D ST
17Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 D ST
18Mroczek MichałZygmunt WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 D ST
18Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 16-18 D ST
20Krupa PiotrMachała MajaELIDA 16-18 D ST
21Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK 16-18 D ST
1Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 16-18 E LA
2Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 16-18 E LA
3Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków 16-18 E LA
4Mroczek MichałZygmunt WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 E LA
5Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 E LA
6Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH 16-18 E LA
7Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
1Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 16-18 E ST
2Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 E ST
3Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 16-18 E ST
4Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 16-18 E ST
5Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 E ST
6Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E ST
7Czarnota AdrianSanetra GabrielaNOWY STYL 16-18 E ST
1Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 F LA
2Kamusiński JanIdzik BeataSKT AGH 16-18 F LA
3Chlebus AdamStasica WeronikaSWING 16-18 F LA
4Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 F LA
5Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION 16-18 F LA
6Kaczyński JakubWrona AnnaIMPERIA - Kraków 16-18 F LA
7Ciosek MikołajKrygowska AleksandraGASIEK 16-18 F LA
7Waltoś KacperHorodecka IgaGASIEK 16-18 F LA
7Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK 16-18 F LA
10Bienia JakubŻurawicz KlaudiaGRACJA 16-18 F LA
1Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 F ST
2Chlebus AdamStasica WeronikaSWING 16-18 F ST
3Kaczyński JakubWrona AnnaIMPERIA - Kraków 16-18 F ST
4Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK 16-18 F ST
5Ciosek MikołajKrygowska AleksandraGASIEK 16-18 F ST
6Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION 16-18 F ST
7Waltoś KacperHorodecka IgaGASIEK 16-18 F ST
8Bienia JakubŻurawicz KlaudiaGRACJA 16-18 F ST
1Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 D LA
2Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
3Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D LA
4Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 14-15 D LA
5Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków 14-15 D LA
6Noga MateuszSaj KarolinaGALA 14-15 D LA
7Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 D LA
8Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 D LA
9Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D LA
10Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 14-15 D LA
11Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 14-15 D LA
11Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa 14-15 D LA
1Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 D ST
2Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES 14-15 D ST
3Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
4Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 D ST
5Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 D ST
6Noga MateuszSaj KarolinaGALA 14-15 D ST
7Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 14-15 D ST
8Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków 14-15 D ST
9Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D ST
10Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 14-15 D ST
11Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 14-15 D ST
12Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D ST
13Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa 14-15 D ST
1Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 E 8T
2Krogulec MiłoszBuczek SandraCHAMPION TEAM 14-15 E 8T
3Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE 14-15 E 8T
4Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 14-15 E 8T
5Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
6Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 14-15 E 8T
7Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE 14-15 E 8T
8Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
9Iwanowski KacperNawrot WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
9Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz NikolaGASIEK 14-15 E 8T
11Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 14-15 E 8T
12Adrianowicz AdrianWilczek MajaA+S 14-15 E 8T
13Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 14-15 E 8T
14Nowak DominikZachara AleksandraLATINO 14-15 E 8T
1Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 14-15 F 6T
2Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 F 6T
3Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 14-15 F 6T
4Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 F 6T
5Owczarek JakubMielus MartynaETIUDA 14-15 F 6T
6Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
7Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 F 6T
8Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba AmeliaAXIS 14-15 F 6T
1Jaworski JakubStojak MajaIMPULS 14-15 G 6T
1Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE 14-15 G 6T
2Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE 14-15 G 6T
2Dyka MaciejWojtyczko ZofiaCUBANA 14-15 G 6T
3Sikorski JakubPawełek PatrycjaTAKT 14-15 G 6T
3Janik JakubOratowska MartynaAXIS 14-15 G 6T
3Lindner MiłoszKupiec FabianaJUST DANCE 14-15 G 6T
3Nowak JakubBielaszka KlaudiaLATIN DANCE 14-15 G 6T
1Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 D LA
2Niedbała KacperMadej NadiaGALA 12-13 D LA
3Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
4Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
5Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM 12-13 D LA
1Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 D ST
2Niedbała KacperMadej NadiaGALA 12-13 D ST
3Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
4Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
5Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM 12-13 D ST
1Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 12-13 E 8T
2Babula KacperMinorczyk EritaGALA 12-13 E 8T
3Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 12-13 E 8T
4Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA 12-13 E 8T
5Gubała AdamGuzowska ZuzannaKS M-TEAM 12-13 E 8T
6Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 12-13 E 8T
7Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 12-13 E 8T
8Folta KarolKielawa JuliaKLASA 12-13 E 8T
9Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 12-13 E 8T
1Sznajder WojciechPajor LenaCUBANA 12-13 F 6T
2Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 12-13 F 6T
3Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 12-13 F 6T
4Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE 12-13 F 6T
5Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO 12-13 F 6T
6Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
7Orlov NikitaLykhodid AnastasiiaKS M-TEAM 12-13 F 6T
7Pietrzkiewicz-Janisz AdrianSalamon BarbaraPERFECT STYL - Kraków 12-13 F 6T
9Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 12-13 F 6T
9Sawicki WojciechPawlikowska AnnaSOKÓŁ 12-13 F 6T
11Respekta KamilMichalik OliwiaAXIS 12-13 F 6T
12Breński AntoniHabel AnnaKLASA 12-13 F 6T
13Winiarski KacperFryc JuliaPERFECT STYL - Kraków 12-13 F 6T
1Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 G 6T
1Żelazowski KamilSzmyl AgataSUKCES 12-13 G 6T
2Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS 12-13 G 6T
2Synowski IgorNiemczuk AnnaDANCE POINT 12-13 G 6T
3Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE 12-13 G 6T
3Kubicki DawidPotempa OliwiaJUST DANCE 12-13 G 6T
3Załęski KarolKrężel MartynaLATINO 12-13 G 6T
3Bieniek StanisławDąbek GabrielaJUST DANCE 12-13 G 6T
1Flak DominikZontek IngridEVOLUTION 12-13 H 4T
1Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL 12-13 H 4T
1Suong FilipKitzberger KatarzynaEVOLUTION 12-13 H 4T
2Lejzak FilipStrzelec NataliaRESPECT DANCE 12-13 H 4T
2Wiciński ŁukaszChachurska AnnaEVOLUTION 12-13 H 4T
1Olejarz KacperWiewiórka MartaST IMPRESJA Kęty 10-11 E 6T
2Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 E 6T
3Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 10-11 E 6T
4Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA 10-11 E 6T
5Cieśla HubertKrasnoholova AnastasiaKS M-TEAM 10-11 E 6T
1Srebrzyński MateuszKozłowska LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 10-11 F 6T
2Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNAIGLICA 10-11 F 6T
3Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 10-11 F 6T
4Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA 10-11 F 6T
5Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 10-11 F 6T
6Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 10-11 F 6T
7Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA 10-11 F 6T
8Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE 10-11 F 6T
9Staniec AdamWojtas WiktoriaKLASA 10-11 F 6T
10Zalas DominikPrenkiewicz EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 10-11 F 6T
11Gołąb MateuszKielusiak MariaAXIS 10-11 F 6T
1Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE 10-11 G 6T
1Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków 10-11 G 6T
2Pyzik SzymonFudala OliwiaKLASA 10-11 G 6T
2Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA 10-11 G 6T
2Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 10-11 G 6T
3Sanak KonstantySzczepanik GabrielaSzT eMiKa 10-11 G 6T
3Iwaniec JanKubicka KalinaKLASA 10-11 G 6T
3Plezia KsaweryŚcieńska GabrielaKLASA 10-11 G 6T
3Ruszkowski MaciejKcharchenko MariaEVOLUTION 10-11 G 6T
1Czajka MaciejObszyńska LenaJUST DANCE 10-11 H 4T
1Gawlas KacperMisiarz ZuzannaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Kula FranciszekŁucarz NataliaLATINO 10-11 H 4T
1Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE 10-11 H 4T
1Tolarz FilipLizak AnnaLORDANCE 10-11 H 4T
2Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Strumiłło HubertKurpiel AmeliaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Ziejka OliwierLechowicz AmeliaKLASA 10-11 H 4T
2Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE 10-11 H 4T
2Myciński AlexKleszyk MartynaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 8-9 G 6T
2Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa 8-9 G 6T
2Wiśniewski DawidMotak OliwiaSzT eMiKa 8-9 G 6T
3Duchna BartoszŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA 8-9 G 6T
3Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE 8-9 G 6T
3Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION 8-9 G 6T
1Badora JakubSiwek CelinaZORBA 8-9 H 4T
1Krawczyk NikodemWójcik JuliaEVOLUTION 8-9 H 4T
1Respondek WojciechWojtas AgataKLASA 8-9 H 4T
1Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION 8-9 H 4T
2Janeczko FabianGogała JuliaSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T
2Liput FilipJanoszka AgataSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T
2Wawrzyniak NikodemWawrzyniak KlaraSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T
2Ćwikłowski AntoniToszek MarcelaSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T