!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie (PTT)
Zielona Góra
Filtruj:
Kategorie:











1Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior IV OPEN ST (MP)
2Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior IV OPEN ST (MP)
3Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior IV OPEN ST (MP)
4Pasierb TadeuszPasierb TeresaTEAM - Ornontowice Senior IV OPEN ST (MP)
5Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT Senior IV OPEN ST (MP)
6Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior IV OPEN ST (MP)
7Furman SylwesterGanecka MałgorzataGRACJA Senior IV OPEN ST (MP)
1Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA Senior III OPEN ST (MP)
2Wojas TomaszWojas AnnaIGLICA Senior III OPEN ST (MP)
3Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior III OPEN ST (MP)
4Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN ST (MP)
5Stępień RobertStępień ArletaMGLKS GROM - Więcbork Senior III OPEN ST (MP)
6Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior III OPEN ST (MP)
7Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN ST (MP)
8Czylok MariuszCzylok AlicjaST IMPRESJA Kęty Senior III OPEN ST (MP)
9Basak JarosławBasak BeataIGLICA Senior III OPEN ST (MP)
10Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL Senior III OPEN ST (MP)
11Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III OPEN ST (MP)
12Mazur JanuszSaj-Mazur RenataESENS Senior III OPEN ST (MP)
13Stawiński JanPawelczyk MagdalenaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III OPEN ST (MP)
14Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS Senior III OPEN ST (MP)
15Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior III OPEN ST (MP)
16Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior III OPEN ST (MP)
17Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior III OPEN ST (MP)
18Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior III OPEN ST (MP)
19Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA Senior III OPEN ST (MP)
1Homoncik MarekHomoncik KarolinaFRASZKA Senior II OPEN ST (MP)
2Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk Senior II OPEN ST (MP)
3Salazhentsau SiarheiGawlik EwaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST (MP)
4Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST (MP)
5Nietubyć StanisławGoszyk AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST (MP)
6Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS Warszawa Senior II OPEN ST (MP)
7Wącław SzczepanWącław AnnaZAWIROWANI - Mysłowice Senior II OPEN ST (MP)
8Sieradzki ArkadiuszSieradzka NataliaTOP DANCE STUDIO - Poznań Senior II OPEN ST (MP)
9Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II OPEN ST (MP)
10Kalinowski MichałKalinowska AgnieszkaAkademia Tańca Smooth Gdańsk Senior II OPEN ST (MP)
11Mączka RobertGut EwaJUST DANCE Senior II OPEN ST (MP)
12Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK Senior II OPEN ST (MP)
1Baran MichałDyk EwaESENS Senior I OPEN ST (MP)
2Jabłoński AdamGrabowska Karina AgnieszkaKADRYL Senior I OPEN ST (MP)
3Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST (MP)
4Jędro JacekJędro EmilianaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior I OPEN ST (MP)
5Tokarczyk ArturKucharczyk RóżaCorte Dance Progress - Warszawa Senior I OPEN ST (MP)
6Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaTOP DANCE STUDIO - Poznań Senior I OPEN ST (MP)
7Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I OPEN ST (MP)
8Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków Senior I OPEN ST (MP)
9Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST (MP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
1Negrebetskyi VadymKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (MP)
2Śledź KarolSzymczak NataliaKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
2Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (MP)
3Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA Dorośli OPEN ST (MP)
3Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL Dorośli OPEN ST (MP)
4Budzik TomaszToshchakova AllaKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
4Kiszteliński MarcinKisztelińska DominikaZORBA Dorośli OPEN ST (MP)
5Jeziorowski MichałPiotrowska AleksandraDancers United Dorośli OPEN ST (MP)
6Baryczka KrystianMatecki AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań Dorośli OPEN ST (MP)
7Mrozek DanielMatuszewska OliwiaGRACJA Dorośli OPEN ST (MP)
8Kvaran AxelKogut AlicjaKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
9Urbański PawełNicpoń MarcelinaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (MP)
10Palak TymoteuszJaworek MariaZAMEK Dorośli OPEN ST (MP)
10Tarnowski MichałPiejko Olga GabrielaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (MP)
12Łyda KonradSztukowska PaulinaIMPET TEAM Dorośli OPEN ST (MP)
13Kucharczyk KamilKaczmarek EwelinaTEMPO - Bydgoszcz Dorośli OPEN ST (MP)
14Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
15Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (MP)
16Augustynowicz TomaszRós Ragnarsdóttir RebekkaBLACK DANCE - Gdańsk Dorośli OPEN ST (MP)
16Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA Dorośli OPEN ST (MP)
18Niedzielski PiotrGoleń GabrielaAKSEL Dorośli OPEN ST (MP)
19Baiev MykhailoChlamtacz ZofiaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (MP)
20Kotul HubertDąbek KatarzynaAKSEL Dorośli OPEN ST (MP)
21Grabowski PatrykCapar HannaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (MP)
22Sambor JakubZychla WiktoriaIGLICA Dorośli OPEN ST (MP)
23Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA SOPOT Dorośli OPEN ST (MP)
24Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (MP)
25Goły FilipRyś WiktoriaZORBA Dorośli OPEN ST (MP)
26Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (MP)
27Zychla SzymonLipowska OlgaIGLICA Dorośli OPEN ST (MP)
28Myśliński MateuszKończal NataliaSTUDIO KREACJI TAŃCA Dorośli OPEN ST (MP)
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA 16-20 OPEN ST (MP)
2Tarnowski MichałPiejko Olga GabrielaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (MP)
3Grabowski PatrykCapar HannaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (MP)
4Palak TymoteuszJaworek MariaZAMEK 16-20 OPEN ST (MP)
5Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA 16-20 OPEN ST (MP)
6Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (MP)
7Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 16-20 OPEN ST (MP)
8Dobrowolski OskarSzaporów JuliaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST (MP)
9Thoresen Lauritz BlichfeldtKubica KatarzynaDANCELOOK 16-20 OPEN ST (MP)
10Kamiński MichałShyrshkova KaterynaGASIEK 16-20 OPEN ST (MP)
11Lipiński DanielSamoilenko WiktoriaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (MP)
11Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-20 OPEN ST (MP)
13Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-20 OPEN ST (MP)
14Rykała TobiaszWicińska AmeliaZAMEK 16-20 OPEN ST (MP)
15Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-20 OPEN ST (MP)
16Sokol ArtemShaposhnyk MariiaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (MP)
16Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA 16-20 OPEN ST (MP)
18Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO 16-20 OPEN ST (MP)
19Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM 16-20 OPEN ST (MP)
19Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA 16-20 OPEN ST (MP)
21Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Bieruń 16-20 OPEN ST (MP)
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA 16-18 OPEN ST (MP)
2Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN ST (MP)
3Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
4Onisk WitoldSynenko KaterynaPOLISH CLUB 16-18 OPEN ST (MP)
5Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 16-18 OPEN ST (MP)
6Kilievich PavielKorzeniewicz StellaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (MP)
7Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB 16-18 OPEN ST (MP)
8Dąbrowski JakubOrganiściak KarolinaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (MP)
9Mordka DawidBober IgaAKSEL 16-18 OPEN ST (MP)
10Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA 16-18 OPEN ST (MP)
11Burdziuk OlafKireeva PolinaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (MP)
12Cyran JuliuszNędza OliwiaSUKCES 16-18 OPEN ST (MP)
13Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 16-18 OPEN ST (MP)
14Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 16-18 OPEN ST (MP)
15Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (MP)
16Socha JarosławFrydrych MilenaAKSEL 16-18 OPEN ST (MP)
17Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 16-18 OPEN ST (MP)
1Tabor NatanŻejmo KarolinaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
2Kaczmarski MaciejMarecka AmeliaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (MP)
3Kostenko OleksandrKvet AnaPOLISH CLUB 14-15 OPEN ST (MP)
4Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (MP)
5Gołuch TomaszJekel AleksandraDANCECLUB 14-15 OPEN ST (MP)
6Adamcewicz SzymonZawiślak AdriannaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
7Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (MP)
7Obojski MateuszSokołowska WiktoriaIMPERIA 14-15 OPEN ST (MP)
9Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (MP)
9Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 14-15 OPEN ST (MP)
11Borowiec AdamPietraszuk HannaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (MP)
11Sęk JędrzejRafaląt AnnaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (MP)
13Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
14Werner BartoszWawrzykowska AleksandraZAMEK 14-15 OPEN ST (MP)
15Simonides AlexJekel MajaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (MP)
16Górny MateuszKobyłecka MartynaIMPERIA 14-15 OPEN ST (MP)
17Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 14-15 OPEN ST (MP)
18Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL 14-15 OPEN ST (MP)
19Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin 14-15 OPEN ST (MP)
1Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 12-13 OPEN ST (MP)
2Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 12-13 OPEN ST (MP)
3Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA 12-13 OPEN ST (MP)
4Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin 12-13 OPEN ST (MP)
5Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB 12-13 OPEN ST (MP)
6Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB 12-13 OPEN ST (MP)
7Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 12-13 OPEN ST (MP)
8Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK 12-13 OPEN ST (MP)
9Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO 12-13 OPEN ST (MP)
10Bloch GustawRaczyńska PolaAll About - Szczecin 12-13 OPEN ST (MP)
10Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź 12-13 OPEN ST (MP)
12Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA 12-13 OPEN ST (MP)
13Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA 12-13 OPEN ST (MP)
14Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA 12-13 OPEN ST (MP)
15Obiora DamianMocek MajaMARGO 12-13 OPEN ST (MP)
1Pawlak LeonTryka HannaZAMEK 10-11 OPEN ST (MP)
2Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP 10-11 OPEN ST (MP)
3Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER 10-11 OPEN ST (MP)
4Gałązka IgorDrozd NelFAST-STEP 10-11 OPEN ST (MP)
5Nedbalsky IlyaJaniak WeronikaDANCECLUB 10-11 OPEN ST (MP)
6Kłapeć JanWyka RóżaZAMEK 10-11 OPEN ST (MP)
7Mijal HenrykWiechecka MajaAll About - Szczecin 10-11 OPEN ST (MP)
8Górecki JanPilarska RóżaCIEŚLAK 10-11 OPEN ST (MP)
9Strzałkowski PatrickKnyziak ZuzannaKuźnia Tańca 10-11 OPEN ST (MP)
9Kozak MaksymKovalenko PolinaMEGAPOLISDANCE - Warszawa 10-11 OPEN ST (MP)
9Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO 10-11 OPEN ST (MP)
12Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE 10-11 OPEN ST (MP)
13Chodacki GustawSznajder IgaANIMA DANZA 10-11 OPEN ST (MP)
14Jankowicz OskarPszonka LauraGRACJA 10-11 OPEN ST (MP)
15Landyszkowski MiłoszHoncharova VasilisaGRACJA 10-11 OPEN ST (MP)