!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MAŁE GRAND PRIX (PTT)
Łomianki
Filtruj:
Kategorie:




















1Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 E LA
2Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 E LA
3Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
4Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
5Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 E ST
2Radwański MichałOlszewska DominikaSTART 16-18 E ST
3Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 E ST
4Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
5Szadkowski KrzysztofMałecka JuliaSTART 16-18 E ST
1Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 14-15 D LA
2Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 D LA
3Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 D LA
4Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 D LA
5Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D LA
6Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 D LA
7Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 14-15 D LA
8Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
9Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 14-15 D LA
1Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 D ST
2Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
3Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 D ST
4Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D ST
5Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 D ST
6Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 14-15 D ST
7Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 14-15 D ST
1Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 14-15 E 8T
2Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 14-15 E 8T
3Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 14-15 E 8T
4Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 14-15 E 8T
5Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 E 8T
6Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 E 8T
7Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 E 8T
1Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA 14-15 F 6T
2Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 14-15 F 6T
3Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 14-15 F 6T
4Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 F 6T
1Korecki GabrielMazurowska AnielaRS 14-15 G 4T
2Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 14-15 G 4T
2Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 14-15 G 4T
3Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE 14-15 G 4T
3Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 14-15 G 4T
3Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 14-15 G 4T
1Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 12-13 D LA
2Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
3Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 12-13 D LA
4Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA 12-13 D LA
5Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 12-13 D LA
6Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 12-13 D LA
7Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D LA
7Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 D LA
9Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D LA
1Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
2Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 12-13 D ST
3Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D ST
4Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA 12-13 D ST
5Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 D ST
6Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D ST
7Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 12-13 D ST
8Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 12-13 D ST
9Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 12-13 D ST
1Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
3Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 E 8T
4Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 12-13 E 8T
5Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
1Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 12-13 F 6T
2Peński DamianSabak JoannaRS 12-13 F 6T
3Żydaczewski JulianPulchny KarolinaAKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
4Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 12-13 F 6T
5Wrzesiński OliwierSękowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 F 6T
6Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP 12-13 F 6T
7Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION 12-13 F 6T
8Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION 12-13 F 6T
1Muśnicki BartoszZych KlaudiaFAST-STEP 12-13 G 6T
1Rosiak Maksymilian MateuszZałęska MagdalenaSTART 12-13 G 6T
2Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
2Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 12-13 G 6T
3Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 12-13 G 6T
3Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION 12-13 G 6T
3Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION 12-13 G 6T
1Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 12-13 H 4T
1Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE 12-13 H 4T
1Stradowski ErykSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
2Wiktorowicz KacperKopp NinaDCS BRWINÓW 12-13 H 4T
2Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
1Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
3Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 10-11 E 6T
4Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 E 6T
5Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin 10-11 E 6T
5Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 10-11 E 6T
6Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP 10-11 E 6T
7Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 10-11 E 6T
8Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 10-11 E 6T
9Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 10-11 E 6T
10Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 E 6T
11Koper MateuszPorębska AnnaSHOW TIME 10-11 E 6T
12Czarnecki MarcelMałecka NikolaJAREMI 10-11 E 6T
1Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 10-11 G 6T
1Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART 10-11 G 6T
2Szewczykowski JakubSobczak NelaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 6T
2Wójcik MateuszŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 G 6T
3Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 10-11 G 6T
3Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 10-11 G 6T
3Radwański HubertKopeć KalinaSTART 10-11 G 6T
3Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART 10-11 G 6T
1Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB 10-11 H 4T
1Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 10-11 H 4T
1Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO 10-11 H 4T
1Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 10-11 H 4T
1Zubel RadosławŚmiałek WiktoriaRS 10-11 H 4T
2Piątek FilipWieczorek EmiliaAkademia Tańca 10-11 H 4T
2Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE 10-11 H 4T
2Lejzak FilipStrzelec NataliaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
2Muśnicki GrzegorzKosnowska AlicjaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA 8-9 F 6T
2Sołtysiak JakubGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP 8-9 F 6T
3Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 8-9 F 6T
1Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP 8-9 G 6T
2Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO 8-9 G 6T
3Powichrowski MichałSawczyńska MariaPRESTIGE 8-9 G 6T
3Łojewski ŁukaszSznajder ZuzannaPRESTIGE 8-9 G 6T
1Mieszczanek OliwierGruba RoksanaMAKO 8-9 H 4T
1Rębacz JerzyRudnicka IngaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
2Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca 8-9 H 4T
2Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP 8-9 H 4T