!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej (PTT)
Środa Śląska ul Górna 1/6 S.P. Nr 3
Filtruj:
Kategorie:






















1Mościcki JanMościcka AnnaTABOR Senior I F LA
2Mazurkiewicz JakubMizera IzabelaTABOR Senior I F LA
1Mościcki JanMościcka AnnaTABOR Senior I F ST
2Mazurkiewicz JakubMizera IzabelaTABOR Senior I F ST
1Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 B LA
2Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA 16-18 B LA
3Brzeski BrunoGmochowska JustynaCLASSIC DANCESPORT 16-18 B LA
4Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaTABOR 16-18 B LA
5Marcinkowski JanUrban PatrycjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
6Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
7Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 B LA
8Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 B LA
1Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B ST
2Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 B ST
3Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 B ST
4Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 B ST
5Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA 16-18 B ST
6Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 B ST
1Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C LA
2Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
3Zarzycki GabrielAndruszko ZofiaIGLICA 16-18 C LA
4Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 C LA
5Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA 16-18 C LA
6Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C LA
7Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C LA
8Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 16-18 C LA
9Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C LA
1Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH 16-18 C ST
2Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 C ST
3Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA 16-18 C ST
4Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 C ST
5Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C ST
6Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C ST
7Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA 16-18 C ST
8Sarna ArturAntosik ZuzannaINES 16-18 C ST
8Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 16-18 C ST
1Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 D LA
2Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE 16-18 D LA
3Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 16-18 D LA
4Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 D LA
5Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 D LA
6Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA 16-18 D LA
7Studnicki PatrykOsmęda WeronikaST ZIELIŃSKA HANNA 16-18 D LA
8Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D LA
8Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 D LA
10Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 D LA
11Byczek OliwierDobek MartaGRACJA 16-18 D LA
1Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 D ST
2Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 D ST
3Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 D ST
4Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 D ST
5Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE 16-18 D ST
6Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 16-18 D ST
7Jarosz MichałŚnieżek JuliaINES 16-18 D ST
8Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE 16-18 D ST
9Studnicki PatrykOsmęda WeronikaST ZIELIŃSKA HANNA 16-18 D ST
10Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D ST
11Byczek OliwierDobek MartaGRACJA 16-18 D ST
1Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT 16-18 E LA
2Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E LA
3Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 E LA
4Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 E LA
5Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 E LA
6Leśniak AndrzejTurowska KarolinaIGLICA 16-18 E LA
7Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE 16-18 E LA
8Wrona MichałOzimek MarzenaDIAMENT 16-18 E LA
9Hołoś DominikLewek HannaRETRO 16-18 E LA
1Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 E ST
2Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E ST
3Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 E ST
4Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 E ST
5Trzebiński KarolProkop WiktoriaST ZIELIŃSKA HANNA 16-18 E ST
6Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT 16-18 E ST
7Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 E ST
8Hołoś DominikLewek HannaRETRO 16-18 E ST
1Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S 14-15 E 8T
2Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
3Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 14-15 E 8T
4Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST Linestudio 14-15 E 8T
5Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA 14-15 E 8T
6Golla PatrykRosa MartynaFALLAWAY 14-15 E 8T
7Raczykowski MaciejBednarczuk AleksandraST ALEKSANDRA URBAN 14-15 E 8T
8Binkowski WojciechSalwierak KlaudiaST ALEKSANDRA URBAN 14-15 E 8T
8Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN 14-15 E 8T
10Wysocki JakubOsowska EmiliaIMPRESS 14-15 E 8T
11Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 14-15 E 8T
1Plezia RobertŻejmo KarolinaGRACJA 14-15 F 6T
2Kudła WiktorGelczyńska OliwiaTAKT 14-15 F 6T
3Jura JakubWesołowska LidiaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 14-15 F 6T
4Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN 14-15 F 6T
5Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN 14-15 F 6T
6Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 14-15 F 6T
7Jeziorny KrzysztofBogdan WiktoriaETIUDA 14-15 F 6T
8Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA 14-15 F 6T
9Fronczak AntoniGrzybowska JuliaAMETYST 14-15 F 6T
1Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 12-13 E 8T
2Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 12-13 E 8T
3Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 E 8T
4Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 12-13 E 8T
5Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA 12-13 E 8T
6Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY 12-13 E 8T
7Kovryha RomanCieśla AleksandraMARGO 12-13 E 8T
8Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK 12-13 E 8T
1Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA 12-13 F 6T
2Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 12-13 F 6T
3Lewicki WiktorCieślak JagodaCT WYPYCH 12-13 F 6T
4Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO 12-13 F 6T
5Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA 12-13 F 6T
6Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP 12-13 F 6T
7Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 12-13 F 6T
8Chodorowski TadeuszDomańska HaniaAMETYST 12-13 F 6T
8Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna4STEP 12-13 F 6T
10Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR 12-13 F 6T
11Furmaniak JakubPiskorowska UrszulaIMPULS 12-13 F 6T
12Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS 12-13 F 6T
13Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 12-13 F 6T
14Kowalczyk JakubGrocka EmiliaIMPULS 12-13 F 6T
1Adach MateuszSzczucka JuliaST ZIELIŃSKA HANNA 12-13 G 6T
1Konewski AdamPatoła MagdalenaST Linestudio 12-13 G 6T
2Ozgowicz WojciechKiepura NikolaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 12-13 G 6T
2Turczyński IgorRząsa AureliaIMPRESS 12-13 G 6T
3Aleksanderek BartoszJakubowska NikolMARGO 12-13 G 6T
3Holewik KrzysztofŁysio ZuzannaSZOK 12-13 G 6T
3Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
1Garbacz MichałProchera PatrycjaST ZIELIŃSKA HANNA 12-13 H 4T
1Howley AleksanderŁukasiewicz KarolinaCHAMPION TEAM 12-13 H 4T
1Paciejewski BartoszHuzarewicz AleksandraAMETYST 12-13 H 4T
1Tyczkowski OliwierPaciejewska AnnaAMETYST 12-13 H 4T
2Apolinarski ŁukaszApolinarska JuliaAMETYST 12-13 H 4T
1Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 10-11 F 6T
2Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN 10-11 F 6T
3King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 10-11 F 6T
4Majewski MateuszNAJDEK WIKTORIAIGLICA 10-11 F 6T
5Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS 10-11 F 6T
6Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS 10-11 F 6T
1Jąkała BartoszĆwiklińska Zofia4STEP 10-11 G 6T
1Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaSKYDANCE 10-11 G 6T
2Homoncik KarolMigacz MajaFRASZKA 10-11 G 6T
2Lewandowski IgorSadecka HannaIMPRESSIONANTE 10-11 G 6T
2Patoła WiktorGorki ZuzannaST Linestudio 10-11 G 6T
3Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS 10-11 G 6T
3Białowąs BorysNiemczuk KatarzynaIMPULS 10-11 G 6T
3Klamczyński PawełGołębiowska WeronikaGEMAR 10-11 G 6T
3Leśniak HubertLeśniak Lena4STEP 10-11 G 6T
1Jura SzymonMacewicz MajaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 10-11 H 4T
1Kuliś DorianWójcik JuliaCIEŚLAK 10-11 H 4T
1Pajdak BartoszBondarczuk JuliaST ZIELIŃSKA HANNA 10-11 H 4T
1Pietruch FranciszekKrężel HannaIGLICA 10-11 H 4T
1Skorupiński JakubJurga MagdalenaMARGO 10-11 H 4T
1Węgliński FilipPrzychocka HannaFRASZKA 10-11 H 4T
1Zub MaksymilianAdach MalwinaST ZIELIŃSKA HANNA 10-11 H 4T
1Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS 10-11 H 4T
2Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN 10-11 H 4T
2Mentel JanWójt MalwinaANIMA DANZA 10-11 H 4T
2Mitura RafałŻygadło MichalinaIMPRESS 10-11 H 4T
2Żabiński MateuszZubik KorneliaTABOR 10-11 H 4T
2Hryciew FlorianDzionek AlicjaTABOR 10-11 H 4T
2Hryciew MaksymilianUlanowska KorneliaTABOR 10-11 H 4T
2Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA 10-11 H 4T
2Lizoń ErnestHomoncik AmeliaFRASZKA 10-11 H 4T
1Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA 8-9 G 6T
2Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNAIGLICA 8-9 G 6T
3Obiora DamianMocek MajaMARGO 8-9 G 6T
1Będkowski OlafPodstawka JagodaSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T
1Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska MilenaAKTAN 8-9 H 4T
1Grod MichałSkrzypczyńska KlaraSKYDANCE 8-9 H 4T
1Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA 8-9 H 4T
1Maciaszek JakubMichalska Marta4STEP 8-9 H 4T
1Pawlikowski SzymonOrłowska MagdalenaIMPRESS 8-9 H 4T
1Płonka FranciszekAntosik Małgorzata4STEP 8-9 H 4T
2Potulicki RyszardJarmolińska DominikaANIMA DANZA 8-9 H 4T
2Łukasiewicz KamilWalszewska WeronikaSPIN 8-9 H 4T
2Antosz DominikChomicz AleksandraALEX 8-9 H 4T
2Berliński FilipWaliczek ZuzannaAKTAN 8-9 H 4T
2Kwiatkowski AdamGonera MilenaFRASZKA 8-9 H 4T
2Mentel RyszardMurzyn LenaANIMA DANZA 8-9 H 4T