!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa Wola (PTT)
Stalowa Wola
Filtruj:
Kategorie:























1Skórski MarcelKrupa AngelikaRESPECT DANCE 16-18 B LA
2Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 B LA
3Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
4Rydz RafałPalak NataliaLIDER 16-18 B LA
5Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC 16-18 B LA
6Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
7Mospan MateuszMajgier MartynaMERENGUE 16-18 B LA
8Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 B LA
9Banach AlanShmahara KhrystynaAKSEL 16-18 B LA
1Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 B ST
2Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL 16-18 B ST
3Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 B ST
4Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B ST
5Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
6Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 B ST
7Kasza KonradSkiba Wiktoria SandraGALA 16-18 B ST
8Misiak MateuszLampart SandraGALA 16-18 B ST
1Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C ST
2Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE 16-18 C ST
3Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 C ST
4Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
5Tur SewerynWolicka SandraMERENGUE 16-18 C ST
1Kawecki MariuszMachaj JadwigaKuźnia Tańca 16-18 D LA
2Górny MarcinKurdziel AngelikaLatino Dance Studio 16-18 D LA
3Piątkowski JakubMartyna Oliwia LuizaBAWINEK 16-18 D LA
4Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK 16-18 D LA
5Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 16-18 D LA
6Wyroślak DariuszCzerwińska AleksandraLIDER 16-18 D LA
7Chuchro WojciechŻymuła WeronikaGASIEK 16-18 D LA
8Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
9Bosak KamilKolisz DominikaGALA 16-18 D LA
1Chuchro WojciechŻymuła WeronikaGASIEK 16-18 D ST
2Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 16-18 D ST
3Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
4Wyroślak DariuszCzerwińska AleksandraLIDER 16-18 D ST
5Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
6Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 D ST
7Bosak KamilKolisz DominikaGALA 16-18 D ST
8Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
9Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 E LA
2Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 E LA
3Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO 16-18 E LA
4Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 E LA
5Grudzień TomaszZiółkowska ZuzannaKICK 16-18 E LA
6Janik SewerynRząsa BarbaraSIGNUM DANCE 16-18 E LA
7Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 E LA
8Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
9Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 16-18 E LA
1Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
2Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL 16-18 E ST
3Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 E ST
4Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 E ST
5Grudzień TomaszZiółkowska ZuzannaKICK 16-18 E ST
6Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 16-18 E ST
7Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 E ST
1Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 C LA
2Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca 14-15 C LA
3Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C LA
4Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C LA
5Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 C LA
6Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 C LA
7Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C LA
8Rybka KonradSosińska JuliaTAKT 14-15 C LA
9Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 C LA
10Biedroń TymoteuszShvets AnastasiiaArtDance 14-15 C LA
1Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 C ST
2Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 C ST
3Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca 14-15 C ST
4Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 C ST
5Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C ST
6Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 C ST
7Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
8Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C ST
9Rybka KonradSosińska JuliaTAKT 14-15 C ST
10Biedroń TymoteuszShvets AnastasiiaArtDance 14-15 C ST
10Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 C ST
1Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 D LA
2Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 D LA
3Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 D LA
4Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK 14-15 D LA
5Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D LA
6Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL 14-15 D LA
7Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D LA
8Kogut MaciejKozdra NataliaMERENGUE 14-15 D LA
9Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
10Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D LA
10Tomkowicz KamilSynoś DianaDŻET 14-15 D LA
1Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
2Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL 14-15 D ST
3Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D ST
4Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 D ST
5Kogut MaciejKozdra NataliaMERENGUE 14-15 D ST
6Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D ST
7Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D ST
8Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 D ST
9Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK 14-15 D ST
10Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
11Tomkowicz KamilSynoś DianaDŻET 14-15 D ST
1Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 E 8T
2Krempa PawełLitwin KlaudiaTAKT 14-15 E 8T
3Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 E 8T
4Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 E 8T
5Wołoszyn JakubŁukasik IzabelaJUMP 14-15 E 8T
6Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL 14-15 E 8T
7Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 E 8T
8Wołoszyn KamilJaworska AleksandraJUMP 14-15 E 8T
9Kiszka MikołajPituch PolaJUMP 14-15 E 8T
10Krupa PiotrMachała MajaELIDA 14-15 E 8T
11Olchowy PawełGałęza MartynaSTUDIO CHILLOUT 14-15 E 8T
12Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT 14-15 E 8T
1Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 D LA
2Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D LA
3Fehr MichałNowak MariaGRACJA 12-13 D LA
4Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL 12-13 D LA
5Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D LA
6Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 12-13 D LA
7Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA 12-13 D LA
1Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 D ST
2Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D ST
3Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL 12-13 D ST
4Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 12-13 D ST
5Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D ST
6Fehr MichałNowak MariaGRACJA 12-13 D ST
7Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA 12-13 D ST
1Kłoda KacperBara OliwiaTAKT 12-13 E 8T
2Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 12-13 E 8T
3Paradysz KorneliuszLasek AleksandraGRACJA 12-13 E 8T
4Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 E 8T
5Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
1Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 12-13 F 6T
2Tomaszewski PatrykSułkowska JuliaSAMBA 12-13 F 6T
3Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA 12-13 F 6T
4Płodzień AdrianSaja OliwiaSAMBA 12-13 F 6T
5Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA 12-13 F 6T
6Kozieja WojciechSzewc EmiliaSAMBA 12-13 F 6T
7Kłos PrzemysławOsmala NataliaSAMBA 12-13 F 6T
8Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 12-13 F 6T
9Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE 12-13 F 6T
10Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE 12-13 F 6T
11Bienia JakubGałuszka NataliaGRACJA 12-13 F 6T
12Chomik JakubBłaszczyszyn KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
1Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 12-13 G 4T
2Guzik RadosławDrozd MariaGRACJA 12-13 G 4T
3Nowak FilipPara KlaudiaDŻET 12-13 G 4T
1Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
2Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 10-11 F 6T
3Miłkoś BartłomiejBarszcz ŁucjaKLASA 10-11 F 6T
4Zmarzły OskarWięcek KingaSzT eMiKa 10-11 F 6T
5Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 10-11 F 6T
6Niedbała KacperMadej NadiaGALA 10-11 F 6T
1Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 10-11 G 4T
1Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 10-11 G 4T
2Wójcik JakubKaszuba AleksandraAKSEL 10-11 G 4T
2Grata NikodemLato NataliaAKSEL 10-11 G 4T
2Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA 10-11 G 4T
3Kowal JakubKubal-Marzec JuliaAKSEL 10-11 G 4T
3Krzanowski BartoszGórka ZofiaDŻET 10-11 G 4T
3Kłusek WiktorOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 G 4T
3Ochab Gracjan PiotrCieniek AleksandraAKSEL 10-11 G 4T
3Rybka JakubBździkot NinaTAKT 10-11 G 4T
1Ziomek AdrianPszeniczny EmiliaTAKT 10-11 H 4T
1Buczek KatarzynaKędzior WeronikaAKSEL 10-11 H 4T
1Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaTAKT 10-11 H 4T
1Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 10-11 H 4T
1Noga MateuszSaj KarolinaGALA 10-11 H 4T
1Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 10-11 H 4T
2Bauer PrzemysławLatawiec KatarzynaTAKT 10-11 H 4T
2Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA 10-11 H 4T
2Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 10-11 H 4T
2Gniewek MateuszGoclik GabrielaAKSEL 10-11 H 4T
2Leniar SzymonKazak MartynaGASIEK 10-11 H 4T
2Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK 10-11 H 4T
1Aszklar KacperMola KajaGRACJA 8-9 G 4T
2Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA 8-9 G 4T
1Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 8-9 H 4T
1Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 8-9 H 4T
2Filip TomaszDołęga HannaAKSEL 8-9 H 4T
2Sala MateuszLisak KatarzynaTAKT 8-9 H 4T