!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana Wieczystego (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:






1Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 D LA
2Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH 16-18 D LA
3Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME 16-18 D LA
4Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
5Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 D LA
6Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO 16-18 D LA
7Szyrner KrystianIskra JoannaIGLICA 16-18 D LA
8Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION 16-18 D LA
9Purta BartoszBielawska DominikaKADRYL 16-18 D LA
10Warzyc MateuszTarnowska TamaraNOVOMEX 16-18 D LA
11Rapacz Marcin ZbigniewNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 D LA
12Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA 16-18 D LA
13Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 D LA
14Szyszka JacekKania MariaCORTE TOP DANCE 16-18 D LA
15Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
16Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 D LA
17Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA 16-18 D LA
18Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
19Holona JakubKudła PaulinaMIX 16-18 D LA
20Dudek KamilPiela Katarzyna--- 16-18 D LA
21Raszyński MateuszAndrzejczak MartaFINEZJA 16-18 D LA
22Malinowski MikołajBrzezińska AleksandraGALA 16-18 D LA
23Hałaj SewerynDybała AleksandraRYTM 16-18 D LA
24Jesień KrzysztofPiętka ŻanetaRIVIERA 16-18 D LA
25Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
26Olender MateuszMichalska Emilia--- 16-18 D LA
27Radzikowski PawełRejmisz AnnaDANCE CENTER 16-18 D LA
28Bebło KacperŚlusarz SylwiaSAMBA 16-18 D LA
29Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO 16-18 D LA
30Szumny SzymonKochan KingaFANTAZJA 16-18 D LA
31Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 D LA
32Gniadek-Zając GrzegorzSypek BeataBAWINEK 16-18 D LA
33Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSKT STYL 16-18 D LA
34Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaIMAGE 16-18 D LA
35Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK 16-18 D LA
1Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM 16-18 D ST
2Korzępa PiotrOleksińska AleksandraPARADIS 16-18 D ST
3Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO 16-18 D ST
4Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 D ST
5Szyszka JacekKania MariaCORTE TOP DANCE 16-18 D ST
6Olender MateuszMichalska Emilia--- 16-18 D ST
7Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
8Szyrner KrystianIskra JoannaIGLICA 16-18 D ST
9Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO 16-18 D ST
10Purta BartoszBielawska DominikaKADRYL 16-18 D ST
11Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
12Jesień KrzysztofPiętka ŻanetaRIVIERA 16-18 D ST
13Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH 16-18 D ST
14Rapacz Marcin ZbigniewNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 D ST
15Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 D ST
16Bebło KacperŚlusarz SylwiaSAMBA 16-18 D ST
17Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA 16-18 D ST
18Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION 16-18 D ST
19Dudek KamilPiela Katarzyna--- 16-18 D ST
20Szumny SzymonKochan KingaFANTAZJA 16-18 D ST
21Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK 16-18 D ST
22Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME 16-18 D ST
23Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 D ST
24Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 D ST
25Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH 16-18 D ST
26Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSKT STYL 16-18 D ST
27Holona JakubKudła PaulinaMIX 16-18 D ST
28Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 D ST
29Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK 16-18 D ST
30Radzikowski PawełRejmisz AnnaDANCE CENTER 16-18 D ST
31Gniadek-Zając GrzegorzSypek BeataBAWINEK 16-18 D ST
32Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
33Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaIMAGE 16-18 D ST
1Rusin MateuszKlimas AngelikaFANTAZJA 16-18 E LA
2Smużyński DamianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 E LA
3Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA 16-18 E LA
4Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA 16-18 E LA
5Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN 16-18 E LA
6Feliks SzymonKarcz JoannaBAWINEK 16-18 E LA
7Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE 16-18 E LA
8Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 E LA
9Owczarek GrzegorzPilarska PaulinaDI SOMMA 16-18 E LA
10Kuźlak MarcinKosicka Weronika--- 16-18 E LA
11Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH 16-18 E LA
12Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 E LA
13Pendzich AlanHassa KarolinaCentrum Tańca FIESTA 16-18 E LA
14Solarz MarcinSołtysik MagdalenaSEMPRE 16-18 E LA
15Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 E LA
16Augusewicz PiotrWądołowska Monika--- 16-18 E LA
17Kopieniak KrystianWokulska NataliaSEMPRE 16-18 E LA
18Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 E LA
19Szyrszeń DominikKoch AleksandraSOKÓŁ 16-18 E LA
20Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK 16-18 E LA
21Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK 16-18 E LA
22Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY 16-18 E LA
23Jastrzębski JakubKozak AgataTAKT 16-18 E LA
24Safin KamilBaran PatrycjaSEMPRE 16-18 E LA
25Gregorek MikołajTkacz JuliaFORUM 16-18 E LA
26Gryń KarolJaglarz MartaSEMPRE 16-18 E LA
27Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 E LA
28Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 E LA
29Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 E LA
30Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 E LA
1Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 E ST
2Kopieniak KrystianWokulska NataliaSEMPRE 16-18 E ST
3Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA 16-18 E ST
4Rusin MateuszKlimas AngelikaFANTAZJA 16-18 E ST
5Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA 16-18 E ST
6Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN 16-18 E ST
7Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA 16-18 E ST
8Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK 16-18 E ST
9Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 E ST
10Safin KamilBaran PatrycjaSEMPRE 16-18 E ST
11Feliks SzymonKarcz JoannaBAWINEK 16-18 E ST
12Mazur KrzysztofJaśkaniec AnnaMARENGO 16-18 E ST
13Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM 16-18 E ST
14Augusewicz PiotrWądołowska Monika--- 16-18 E ST
15Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 E ST
16Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 E ST
17Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY 16-18 E ST
18Szyrszeń DominikKoch AleksandraSOKÓŁ 16-18 E ST
19Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 E ST
20Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 E ST
21Gryń KarolJaglarz MartaSEMPRE 16-18 E ST
22Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK 16-18 E ST
23Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE 16-18 E ST
24Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 E ST
25Gregorek MikołajTkacz JuliaFORUM 16-18 E ST
26Kuźlak MarcinKosicka Weronika--- 16-18 E ST
27Jastrzębski JakubKozak AgataTAKT 16-18 E ST
1Kaszuba DawidWarchoł AleksandraST CIEPŁY 14-15 F 6T
2Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 14-15 F 6T
3Królikowski-Różycki KamilGmochowska JustynaAKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
4Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
5Musioł SzymonŻero NataliaLORDANCE 14-15 F 6T
6Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 F 6T
7Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 14-15 F 6T