!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI (PTT)
PRZEŹMIEROWO K/POZNANIA
Filtruj:
Kategorie:



























1Grabka JanuszGrabka JoannaST Linestudio Senior III E LA
2Koterba HieronimKoterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III E LA
3Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior III E LA
1Typański PawełPawlak WiesławaFINEZJA Senior III E ST
2Gońda MirosławGońda BarbaraSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E ST
3Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA Senior III E ST
4Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior III E ST
1Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior II E LA
2Tołoczko ArkadiuszTołoczko IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II E LA
3Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA Senior II E LA
4Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA Senior II E LA
1Burdziuk KrzysztofBurdziuk JustynaDZIUPLA Senior II E ST
2Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior II E ST
3Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA Senior II E ST
4Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin Senior II E ST
1Harazin AdamHarazin AleksandraST Linestudio Senior II F LA
2Tołoczko ArkadiuszTołoczko IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F LA
3Florczyk MaciejBiniak JolantaFILEMON Senior II F LA
4Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin Senior II F LA
5Marciniak ArkadiuszMarciniak BeataCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F LA
6Faliszewski StanisławFaliszewska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F LA
7Plezia PawełPlezia JolantaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F LA
1Florczyk MaciejBiniak JolantaFILEMON Senior II F ST
2Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW Senior II F ST
3Szczeblewski WitoldJaniszewska ManuelaFAN Senior II F ST
4Błażejewski KrzysztofBłażejewska KatarzynaALFA-ASTRA Senior II F ST
1Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 16-18 B ST
2Daraż AdamMrowicka PaulinaJEDYNKA 16-18 B ST
3Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA 16-18 B ST
1Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO 16-18 C LA
2Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 16-18 C LA
3Słowik SzymonKarcewicz RoksanaALFA-ASTRA 16-18 C LA
4Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA 16-18 C LA
5Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 C LA
6Skolut KamilRyś ZuzannaDANCE PROJECT 16-18 C LA
7Daraż AdamMrowicka PaulinaJEDYNKA 16-18 C LA
8Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA 16-18 C LA
9Krężel MateuszKukhtin RusłanaIGLICA 16-18 C LA
9Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C LA
11Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C LA
12Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 16-18 C LA
13Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About - Szczecin 16-18 C LA
1Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C ST
2Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO 16-18 C ST
3Skolut KamilRyś ZuzannaDANCE PROJECT 16-18 C ST
4Słota KarolCzajka AleksandraDANCECLUB 16-18 C ST
5Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA 16-18 C ST
6Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About - Szczecin 16-18 C ST
7Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C ST
1Słowik SzymonKarcewicz RoksanaALFA-ASTRA 16-18 D LA
2Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 D LA
3Słota KarolCzajka AleksandraDANCECLUB 16-18 D LA
4Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 D LA
5Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
6Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX 16-18 D LA
7Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
8Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 D LA
9Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM 16-18 D LA
10Jaszczak SzymonJaszczak AnnaSŁOŃCE 16-18 D LA
1Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 D ST
2Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM 16-18 D ST
3Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
4Słowik SzymonKarcewicz RoksanaALFA-ASTRA 16-18 D ST
5Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
6Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 16-18 D ST
7Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA 16-18 D ST
8Biały MikołajKonarska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań 16-18 D ST
9Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 D ST
1Czerwiński BartoszWyszecka DobrosławaAll About - Szczecin 16-18 E LA
2Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM 16-18 E LA
3Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin 16-18 E LA
4Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin 16-18 E LA
5Raczykowski MaciejUrban GretaST ALEKSANDRA URBAN 16-18 E LA
6Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA 16-18 E LA
7Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX 16-18 E LA
7Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO 16-18 E LA
9Pura FilipNowak KingaFANTAZJA 16-18 E LA
1Czerwiński BartoszWyszecka DobrosławaAll About - Szczecin 16-18 E ST
2Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin 16-18 E ST
3Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin 16-18 E ST
4Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E ST
5Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM 16-18 E ST
6Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO 16-18 E ST
7Chmielowiec JakubWołczańska ZuzannaIGLICA 16-18 E ST
8Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA 16-18 E ST
9Pura FilipNowak KingaFANTAZJA 16-18 E ST
1Jasiński MichałPietraszuk HannaASTRA 14-15 D LA
2Sharapov ArtomWójkiewicz AmeliaDZIUPLA 14-15 D LA
3Smuniewski SzymonJekel AleksandraAll About - Szczecin 14-15 D LA
4Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX 14-15 D LA
5Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 14-15 D LA
6Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO 14-15 D LA
7Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA 14-15 D LA
1Smuniewski SzymonJekel AleksandraAll About - Szczecin 14-15 D ST
2Jasiński MichałPietraszuk HannaASTRA 14-15 D ST
3Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA 14-15 D ST
4Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 14-15 D ST
5Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO 14-15 D ST
1Klaska MiłoszKowalska AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 14-15 E 8T
2Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA 14-15 E 8T
3Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB 14-15 E 8T
4Żejmo RobertŁuszczek ZofiaGRACJA 14-15 E 8T
1Sędecki KacperPągowska KatarzynaALFA-ASTRA 14-15 F 6T
2Jakubowski JakubŁukasik AleksandraALFA-ASTRA 14-15 F 6T
3Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW 14-15 F 6T
4Wieczorek WiktorRybicka IgaALFA-ASTRA 14-15 F 6T
5Tomczak WojciechKowalewska NataliaESTERA 14-15 F 6T
1Poniedziałek ErwinSzmyt MajaLATINA 14-15 G 6T
2Majchrowski WiktorRudnicka MartynaDANCECLUB 14-15 G 6T
3Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 14-15 G 6T
1Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaESENS 12-13 E 8T
2Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA 12-13 E 8T
3Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA 12-13 E 8T
4Kusak ErnestPilek MagdalenaDANCECLUB 12-13 E 8T
5Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX 12-13 E 8T
6Jarmuszkiewicz DawidNieckarz KlaudiaDANCECLUB 12-13 E 8T
1Dunder MarekSiwiela MichalinaDANCECLUB 12-13 F 6T
2Królewski IgorKusak SandraDANCECLUB 12-13 F 6T
3Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA 12-13 F 6T
4Borowiec AdamWoźniczko AleksandraASTRA 12-13 F 6T
5Lipski JakubNeyman JagnaDANCECLUB 12-13 F 6T
6Mandziuk AntoniOlejniczak MichalinaFANTAZJA 12-13 F 6T
7Przedwojski MikołajMielcarek ZofiaPOEZJA 12-13 F 6T
1Pietruch FranciszekMasłyk MartaIGLICA 12-13 G 6T
1Szwiec WiktorBabula HannaALFA-ASTRA 12-13 G 6T
2Chorążak MaxymilianWujda BlankaMARGO 12-13 G 6T
2Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA 12-13 G 6T
2Łabiński AntoniŻurek NikolaLATINA 12-13 G 6T
3Teofilak EmilKwaśna AntoninaESTERA 12-13 G 6T
3Śliwa GabrielFrania DagmaraOLIMP - Wrocław 12-13 G 6T
3Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA 12-13 G 6T
3Gomuła AntoniKlimek NellyNowotomyski Ośrodek Kultury 12-13 G 6T
3Nowacki MarcelKobylańska MariaDANCE PROJECT 12-13 G 6T
1Sieradzki NikodemWitkowska FranciszkaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań 12-13 H 4T
1Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA 12-13 H 4T
2Kuczyński BartoszOlejniczak NataliaESTERA 12-13 H 4T
1Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA 10-11 E 6T
2Prętki AleksanderRatuszniak AlinaLATINA 10-11 E 6T
3Obiora DamianMocek MajaMARGO 10-11 E 6T
1Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO 10-11 G 6T
2Słowik MiłoszDuklas HannaALFA-ASTRA 10-11 G 6T
2Płonka FranciszekLena Katkowska4STEP 10-11 G 6T
3Dróżdż WitoldPetrusha AnastasiiaIGLICA 10-11 G 6T
3Kuczyński BłażejKowalewska KlaudiaESTERA 10-11 G 6T
3Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz EmiliaGRACJA 10-11 G 6T
1Jabłoński WiktorWilczak ZofiaMARGO 10-11 H 4T
1Rosikoń DanielRosikoń AgataMARGO 10-11 H 4T
2Sporny KacperPiechel ZuzannaPOEZJA 10-11 H 4T
1Bilski JakubKrzak WiktoriaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 8-9 H 4T
1Różalski StanisławPiotrowska ApoloniaATUT 8-9 H 4T
2Skwarcz-Siedliński AdamKawa BlankaNowotomyski Ośrodek Kultury 8-9 H 4T
2Prajs ŁukaszBiniaś DorotaLATINA 8-9 H 4T