!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
IV OTTT Czeladź 2019 (PTT)
Czeladź
Filtruj:
Kategorie:




























1Moś AdamMoś AgnieszkaDANCE DON'T WAIT Senior I F LA
2Łaganowski RafałŁaganowska MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F LA
3Kulików SławomirKulików JoannaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F LA
1Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I F ST
2Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F ST
3Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F ST
4Moś AdamMoś AgnieszkaDANCE DON'T WAIT Senior I F ST
5Łaganowski RafałŁaganowska MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F ST
1Szemiczek SzymonHanusek PaulinaMISTRAL 16-18 B LA
2Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM 16-18 B LA
3Kakakis NikodemDominek KatarzynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
4Bolek MarcelSosnecka SandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B LA
5Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 B LA
6Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
7Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaIMPERIA 16-18 B LA
8Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO 16-18 B LA
1Gajdera DawidZemełka JenniferRYTM 16-18 B ST
2Szyporta MateuszPrzybytniak MartaDANCE TEAM 16-18 B ST
3Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
4Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 B ST
5Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 B ST
6Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
7Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
8Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 B ST
9Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 B ST
1Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C LA
2Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK 16-18 C LA
3Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM 16-18 C LA
4Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C LA
5Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 C LA
6Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 C LA
7Andruszko JacekMadaj KlaudiaSKT PASJA 16-18 C LA
8Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
9Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 C LA
10Kubica EliaszFranik NataliaMISTRAL 16-18 C LA
1Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 C ST
2Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES 16-18 C ST
3Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 C ST
4Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 C ST
5Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaIMPERIA 16-18 C ST
6Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
7Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
8Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 C ST
9Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
10Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO 16-18 C ST
11Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 C ST
1Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 D LA
2Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE 16-18 D LA
3Szendera JulianGrabska SylwiaNOWY STYL 16-18 D LA
4Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
5Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO 16-18 D LA
6Sroka MaciejZheliabowa DariaBAWINEK 16-18 D LA
7Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
8Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 D LA
9Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 D LA
9Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL 16-18 D LA
1Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 D ST
2Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE 16-18 D ST
3Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
4Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 D ST
5Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 D ST
6Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 D ST
7Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E LA
2Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 E LA
3Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E LA
4Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
5Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
6Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E LA
7Michalew IgorGładka JuliaETIUDA 16-18 E LA
8Mroczek MichałZygmunt WeronikaKuźnia Tańca 16-18 E LA
9Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK 16-18 E LA
10Chlebus AdamStasica WeronikaSWING 16-18 E LA
11Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 E ST
2Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 E ST
3Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E ST
4Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 E ST
5Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO 16-18 E ST
6Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 16-18 E ST
7Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
8Chlebus AdamStasica WeronikaSWING 16-18 E ST
1Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 D LA
2Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 14-15 D LA
3Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D LA
4Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 D LA
5Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 14-15 D LA
6Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 D LA
7Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 14-15 D LA
8Sławiński HektorMagnowska JustynaRONDO 14-15 D LA
9Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D LA
1Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 D ST
2Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 D ST
3Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 D ST
4Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D ST
5Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM - Ornontowice 14-15 D ST
6Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 14-15 D ST
7Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 14-15 D ST
8Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D ST
8Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 D ST
10Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 D ST
11Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 14-15 D ST
12Sławiński HektorMagnowska JustynaRONDO 14-15 D ST
1Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 14-15 E 8T
2Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S 14-15 E 8T
3Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 E 8T
4Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 E 8T
5Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA 14-15 E 8T
6Kobędza KamilTkaczyńska NataliaESTYMA 14-15 E 8T
1Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
2Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 14-15 F 6T
3Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 F 6T
4Płoński TadeuszOgonowska WeronikaRONDO 14-15 F 6T
5Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 14-15 F 6T
6Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 14-15 F 6T
1Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
2Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 D LA
1Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D ST
2Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
3Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 D ST
1Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 E 8T
2Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 12-13 E 8T
3Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
4Jaróg RobertSięka IgaCUBANA 12-13 E 8T
5Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 12-13 E 8T
6Lewandowski BartoszBlady JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
7Kacuga OskarRudek AnetaAKCENT - Będzin 12-13 E 8T
8Skowronek KrzysztofMisz OliwiaRONDO 12-13 E 8T
1Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA 12-13 F 6T
2Brol JakubKołomycew DariaZORBA 12-13 F 6T
3Merzlykin ArtemWilkosz JuliaFLAMENCO 12-13 F 6T
4Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 12-13 F 6T
5Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 12-13 F 6T
6Grabara ArturStarzyńska KamilaAKCENT - Będzin 12-13 F 6T
7Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 12-13 F 6T
8Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
9Chober MaciejFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 12-13 F 6T
9Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 12-13 F 6T
11Szczepaniak PawełRygasiewicz PolaRONDO 12-13 F 6T
1Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 12-13 G 6T
2Włodarczyk NikodemHomenda WiktoriaMONSUN MDK 12-13 G 6T
2Łysak PawełZalewska NicolaKICK 12-13 G 6T
3Reng MikołajKotowicz MartynaBALLARE 12-13 G 6T
3Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE 12-13 G 6T
3Włodarczyk LeonardCzachor LenaMONSUN MDK 12-13 G 6T
1Drąg JakubGajny AleksandraMONSUN MDK 12-13 H 4T
1Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION 12-13 H 4T
1Maliszczak ŁukaszWolanin MartynaSUKCES 12-13 H 4T
2Bogajewski MiłoszDemidowicz KatarzynaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
2Olejnik MarcelGryglewicz EwaDANCE CENTER 12-13 H 4T
1Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin 10-11 E 6T
2Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 E 6T
3Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
4Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 10-11 E 6T
5Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 10-11 E 6T
6Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA 10-11 E 6T
7Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 10-11 E 6T
1Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 10-11 G 6T
1Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
1Tarasin JuliuszPiskorska AmeliaAKCENT - Będzin 10-11 G 6T
2Kucza MakaryCzapla JuliaTEAM - Ornontowice 10-11 G 6T
2Patoła WiktorGorki ZuzannaST Linestudio 10-11 G 6T
2Putaj MateuszKuźma MartaPLĄS 10-11 G 6T
2Rychel PawełFijoł EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 G 6T
3Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 10-11 G 6T
3Kauffmann JakubCichocka EmiliaSZOK 10-11 G 6T
3Kostarek NatanHodór JuliaAKCENT - Będzin 10-11 G 6T
3Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA 10-11 G 6T
3Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS 10-11 G 6T
3Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 10-11 G 6T
3Drąg FilipPopadiuk OlgaMONSUN MDK 10-11 G 6T
1Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Smyk KarolKotas LenaCARMEN 10-11 H 4T
1Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL 10-11 H 4T
1Sykosz MaksymilianJasińska AnastazjaMISTRAL 10-11 H 4T
2Chorowski PiotrGrzywok DorotaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
2Mirek FranciszekWłodarz IgaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 H 4T
2Rudnicki JakubOzon OliviaMAESTRO 10-11 H 4T
1Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin 8-9 F 6T
2Gołąb MateuszKielusiak MariaAXIS 8-9 F 6T
1Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA 8-9 G 6T
2Kowalski WojciechSztuka PolaAKCENT - Będzin 8-9 G 6T
2Wawrzyńczak MikołajKołdon EmiliaZORBA 8-9 G 6T
3Grabowski MaciejŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin 8-9 G 6T
3Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM 8-9 G 6T
1Grobelak KacperStanek AnastazjaZORBA 8-9 H 4T
1Kochanowski KamilDenisiewicz LenaCentrum Tańca FIESTA 8-9 H 4T
1Pietraszek IgorMilczarek NikolaA+S 8-9 H 4T
1Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA 8-9 H 4T
1Rachtan IgorRymaszewska UrszulaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T
1Surgiel JakubZalewska KajaZORBA 8-9 H 4T
1Gawlas KacperMisiarz ZuzannaEVOLUTION 8-9 H 4T
2Żołnierczyk SebastianBłażejak PolaAKCENT - Będzin 8-9 H 4T
2Bonczek MoritzHoy MartynaCentrum Tańca FIESTA 8-9 H 4T
2Kieras KamilBaran AnnaA+S 8-9 H 4T
2Knaś AdrianBednarek ZuzannaBALLARE 8-9 H 4T
2Lenart AntoniPchałek PaulinaBALLARE 8-9 H 4T
2Sokalla JanŻółkiewicz HannaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T
1Piątek JanPachla MariaAKCENT - Będzin Do 7 H 4T
1Przybysz BorysGawełczyk EwaSZKOŁA TAŃCA WIR Do 7 H 4T
1Sławiński AleksanderKarasińska MilenaRONDO Do 7 H 4T
2Pawłowski PawełBogajewska HannaMistrzowska Akademia Taneczna Do 7 H 4T
2Sołtysik StanisławRybarczyk JuliaMistrzowska Akademia Taneczna Do 7 H 4T