!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego (PTT)
Rędziny
Filtruj:
Kategorie:































1Lorek BartoszLitorowicz SaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
2Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
3Szymczak KamilPszczoła NataliaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
4Główka TomaszToczek PaulinaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
5Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
6Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
7Nazaruk MichałSepioło AdriannaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
8Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
9Nabiałczyk BartoszPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
10Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA Dorośli OPEN LA (GPP)
11Ciura MaciejTomalska MajaA+S Dorośli OPEN LA (GPP)
12Głogowski PiotrGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
13Uller MateuszWoźny MilenaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
14Kmita SebastianKozub AnnaELITA - Kraków Dorośli OPEN LA (GPP)
15Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL Dorośli OPEN LA (GPP)
15Zarzycki GabrielLipowska OlgaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
17Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
17Sobolewski DawidKainka WiktoriaDancers United Dorośli OPEN LA (GPP)
19Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
20Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
21Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
21Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO Dorośli OPEN LA (GPP)
23Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
2Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
3Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
4Śledź KarolRodo ZofiaKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
5Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
6Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
7Jeziorowski MichałPiotrowska AleksandraDancers United Dorośli OPEN ST (GPP)
8Sajdak JerzyBarouskaya DaryaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
9Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA Dorośli OPEN ST (GPP)
10Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
10Urbański PawełGuzik MagdalenaIDEA Dorośli OPEN ST (GPP)
12Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
13Buczyński HubertButko VianaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN ST (GPP)
14Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA Dorośli OPEN ST (GPP)
15Romerowicz KamilPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
16Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaKuźnia Tańca Dorośli OPEN ST (GPP)
16Ivanov DenisRoszkowska AleksandraDANCECLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
16Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM Dorośli OPEN ST (GPP)
19Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
19Myśliński MateuszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
21Goły FilipMazurek MartynaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
22Góra MateuszKonkowska ZuzannaŚląski Klub Taneczny - Katowice Dorośli OPEN ST (GPP)
1Raczek HubertWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-20 OPEN LA (GPP)
2Mazur JakubGryczka MartaGASIEK 16-20 OPEN LA (GPP)
3Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-20 OPEN LA (GPP)
4Lizura JakubKołosowska JuliaMISTRAL 16-20 OPEN LA (GPP)
5Niemczyk KacperProtasiewicz OliviaGRACJA 16-20 OPEN LA (GPP)
6Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-20 OPEN LA (GPP)
7Smaroń KonradKemona ElizaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-20 OPEN LA (GPP)
8Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-20 OPEN LA (GPP)
9Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-20 OPEN LA (GPP)
10Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-20 OPEN LA (GPP)
11Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-20 OPEN LA (GPP)
12Lipiński DanielKireeva PolinaDANCECLUB 16-20 OPEN LA (GPP)
1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-20 OPEN ST (GPP)
2Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
3Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 16-20 OPEN ST (GPP)
4Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST (GPP)
5Grabowski PatrykKoza ZuzannaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
6Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA 16-20 OPEN ST (GPP)
7Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-20 OPEN ST (GPP)
8Lipiński DanielKireeva PolinaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
9Gajdera DawidMartyna NikolaRYTM 16-20 OPEN ST (GPP)
9Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-20 OPEN ST (GPP)
11Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-20 OPEN ST (GPP)
12Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA 16-20 OPEN ST (GPP)
13Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS 16-20 OPEN ST (GPP)
14Roman JakubKról EmiliaKuźnia Tańca 16-20 OPEN ST (GPP)
15Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-20 OPEN ST (GPP)
16Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-20 OPEN ST (GPP)
16Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-20 OPEN ST (GPP)
18Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-20 OPEN ST (GPP)
19Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-20 OPEN ST (GPP)
1Głogowski PiotrGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
2Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 A LA
3Smaroń KonradKemona ElizaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 A LA
4Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP 16-18 A LA
5Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-18 A LA
6Zarzycki GabrielLipowska OlgaIGLICA 16-18 A LA
7Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaIGLICA 16-18 A LA
8Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA 16-18 A LA
8Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE 16-18 A LA
10Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL 16-18 A LA
10Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-18 A LA
1Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 A ST
2Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 A ST
3Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM 16-18 A ST
4Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 A ST
5Ivanov DenisRoszkowska AleksandraDANCECLUB 16-18 A ST
6Góra MateuszKonkowska ZuzannaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 A ST
7Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-18 A ST
1Sobolewski DawidKainka WiktoriaDancers United 16-18 B LA
2Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 B LA
3Fugiel TomaszKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B LA
4Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 B LA
5Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
6Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B LA
7Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
8Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO 16-18 B LA
9Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE 16-18 B LA
1Roman JakubKról EmiliaKuźnia Tańca 16-18 B ST
2Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-18 B ST
3Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 B ST
4Ablewicz NikodemBorowska JuliaRYTM 16-18 B ST
5Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B ST
6Bilski FilipBiesiekierska KarolinaKTT DUET 16-18 B ST
7Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B ST
8Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 B ST
8Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 B ST
10Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 B ST
11Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B ST
12Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 B ST
1Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 C LA
2Damek GabrielMichta AmeliaCANTINERO 16-18 C LA
3Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL 16-18 C LA
4Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
5Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 16-18 C LA
6Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL 16-18 C LA
7Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
8Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 C LA
8Krasiński SzymonBartczak JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 C LA
10Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
11Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
12Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin 16-18 C LA
1Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO 16-18 C ST
2Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 C ST
3Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 C ST
4Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 C ST
5Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 C ST
6Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 16-18 C ST
7Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 16-18 C ST
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 16-18 D LA
2Maliszczak ŁukaszWolanin MartynaSUKCES 16-18 D LA
3Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 D LA
4Płodzień AdrianSzewc EmiliaSAMBA 16-18 D LA
5Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA + S Kleszczów 16-18 D LA
6Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 D LA
7Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 16-18 D LA
1Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
2Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 16-18 D ST
3Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA + S Kleszczów 16-18 D ST
1Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 16-18 E LA
2Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 16-18 E LA
3Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO 16-18 E LA
1Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 16-18 E ST
2Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA 16-18 E ST
3Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA 16-18 E ST
4Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 E ST
5Gnus ArkadiuszKiszkis ZuzannaIMPULS 16-18 E ST
6Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO 16-18 E ST
7Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 16-18 E ST
1Tarnowski KacperHoderna JoannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz 16-18 F LA
2Gnus ArkadiuszKiszkis ZuzannaIMPULS 16-18 F LA
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
2Kuźma WojciechMorgese ChiaraSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
3Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
4Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN LA (GPP)
5Kruk DawidHaluch NinaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
6Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
7Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
8Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
9Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
10Goch ŁukaszMilewska AnnaKS M-TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
11Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 OPEN LA (GPP)
11Chmiel JakubAdamska KseniaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
13Sokal ArtsemBigelmajer AlicjaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
14Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
15Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 OPEN LA (GPP)
16Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
17Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 OPEN LA (GPP)
1Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (GPP)
3Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
4Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 16-18 OPEN ST (GPP)
5Dobersztyn JuliuszCapar HannaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
6Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
7Gierwatowski KacperWoronowska JolantaAll About - Szczecin 16-18 OPEN ST (GPP)
8Sokal ArtsemBigelmajer AlicjaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
9Chmiel JakubAdamska KseniaIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
10Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA 16-18 OPEN ST (GPP)
10Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 16-18 OPEN ST (GPP)
12Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
13Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 OPEN ST (GPP)
14Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
15Ablewicz NikodemBorowska JuliaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
16Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 OPEN ST (GPP)
17Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
18Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 16-18 OPEN ST (GPP)
1Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 14-15 D LA
2Woźniak HubertBlady JuliaZORBA 14-15 D LA
3Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 14-15 D LA
4Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE 14-15 D LA
5Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
6Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D LA
7Brol JakubKołomycew DariaZORBA 14-15 D LA
1Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 14-15 D ST
2Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 14-15 D ST
3Woźniak HubertBlady JuliaZORBA 14-15 D ST
4Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
5Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
6Brol JakubKołomycew DariaZORBA 14-15 D ST
1Lampart AlanRychlewska AgataALFA-ASTRA 14-15 E 8T
2Crepaldi PaoloKonieczek MajaZORBA 14-15 E 8T
3Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA 14-15 E 8T
4Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 14-15 E 8T
1Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 14-15 OPEN LA (GPP)
2Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
3Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
4Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
5Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO 14-15 OPEN LA (GPP)
6Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 14-15 OPEN LA (GPP)
7Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP 14-15 OPEN LA (GPP)
8Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
9Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 OPEN LA (GPP)
10Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin 14-15 OPEN LA (GPP)
11Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 14-15 OPEN LA (GPP)
1Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (GPP)
2Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
3Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
4Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
5Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP 14-15 OPEN ST (GPP)
6Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (GPP)
7Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
8Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra 14-15 OPEN ST (GPP)
9Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 14-15 OPEN ST (GPP)
1Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA 12-13 E 8T
2Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK 12-13 E 8T
3Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 12-13 E 8T
4Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 12-13 E 8T
1Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
2Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
3Sobierski AdrianKowalska JagodaCANTINERO 12-13 F 6T
4Mołdowski LeonPawlik EmiliaCANTINERO 12-13 F 6T
5Panek MikołajMikołajczyk SaraZORBA 12-13 F 6T
6Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 12-13 F 6T
1Ryś BartoszNowodzińśka JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
2Psiuk DominikKołdon EmiliaZORBA 12-13 G 6T
3Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
1Drzewiecki WiktorSkorzycka PaulinaCANTINERO 12-13 H 4T
2Sarleja PatrykRaczkowska MartynaCANTINERO 12-13 H 4T
1Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
2Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 12-13 OPEN LA (GPP)
3Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP 12-13 OPEN LA (GPP)
4Niezgoda EdwardLeszczyńska NinaFALA SOPOT 12-13 OPEN LA (GPP)
5Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
6Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 12-13 OPEN LA (GPP)
7Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 12-13 OPEN LA (GPP)
7Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
9Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK 12-13 OPEN LA (GPP)
1Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB 12-13 OPEN ST (GPP)
2Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP 12-13 OPEN ST (GPP)
3Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 12-13 OPEN ST (GPP)
4Niezgoda EdwardLeszczyńska NinaFALA SOPOT 12-13 OPEN ST (GPP)
5Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK 12-13 OPEN ST (GPP)
6Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 12-13 OPEN ST (GPP)
7Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 12-13 OPEN ST (GPP)
8Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
9Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
1Wirszewski FarnciszekKowalska PatrycjaCANTINERO 10-11 H 4T
2Guzenda FabianWiktor HannaESKADRA 10-11 H 4T
1Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Pawlak LeonTryka HannaZAMEK 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Obiora DamianMocek MajaMARGO 10-11 OPEN 8T (GPP)
6Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB 10-11 OPEN 8T (GPP)
7Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK 10-11 OPEN 8T (GPP)