!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. (PTT)
Ostrowiec Świętokrzyski
Filtruj:
Kategorie:























1Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC 16-18 B LA
2Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
3Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
5Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 B LA
6Chojnowski BartoszKłaput NataliaKTT DUET 16-18 B LA
7Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 B LA
8Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
9Święciak Damian -Krawczyk Barbara MałgorzataKTT DUET 16-18 B LA
1Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO 16-18 C LA
2Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
3Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C LA
4Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C LA
5Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C LA
6Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
2Sikora KarolGoleń GabrielaZAMEK 16-18 C ST
3Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
4Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
5Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 C ST
6Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C ST
7Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 C ST
8Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C ST
9Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
10Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 C ST
11Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
12Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 C ST
13Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 C ST
1Szczepański MateuszMazurczyk AleksandraCLASSIC DANCESPORT 16-18 D LA
2Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D LA
3Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 D LA
4Piątkowski JakubMartyna Oliwia LuizaBAWINEK 16-18 D LA
5Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 D LA
6Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
7Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D LA
8Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D LA
9Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
10Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
11Wójcik MichałMichta WiktoriaSAMBA 16-18 D LA
12Kozieja PiotrBorkowska GabrielaSAMBA 16-18 D LA
1Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D ST
2Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D ST
3Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
4Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
5Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
6Kozieja PiotrBorkowska GabrielaSAMBA 16-18 D ST
7Wójcik MichałMichta WiktoriaSAMBA 16-18 D ST
8Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
9Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D ST
1Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
2Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E LA
3Pietranik MikołajKrawczyk KlaudiaEMOTION 16-18 E LA
4Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E LA
5Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 16-18 E LA
1Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
2Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E ST
3Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART 16-18 E ST
4Pietranik MikołajKrawczyk KlaudiaEMOTION 16-18 E ST
5Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E ST
6Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E ST
7Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 E ST
8Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 16-18 E ST
1Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 C LA
2Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 C LA
3Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
4Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 C LA
5Ogonowski JakubCzaja JuliaRESPECT DANCE 14-15 C LA
1Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 C ST
2Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
3Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 C ST
4Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 C ST
5Ogonowski JakubCzaja JuliaRESPECT DANCE 14-15 C ST
6Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 14-15 C ST
1Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 14-15 D LA
2Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT 14-15 D LA
3Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 14-15 D LA
1Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA 14-15 E 8T
2Stępień JarosławChmaj WiktoriaArtDance 14-15 E 8T
3Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO 14-15 E 8T
4Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 E 8T
1Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 14-15 F 6T
2Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS 14-15 F 6T
3Wołoszyn KamilJaworska AleksandraJUMP 14-15 F 6T
4Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 F 6T
5Motyka MaciejPastuszka WiktoriaZAMEK 14-15 F 6T
6Bojarski KacperKalińska JoannaEM STUDIO 14-15 F 6T
1Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET 12-13 D LA
2Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 12-13 D LA
3Mazur BartoszTotoń KamilaGALA 12-13 D LA
1Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET 12-13 D ST
2Mazur BartoszTotoń KamilaGALA 12-13 D ST
1Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 12-13 E 8T
2Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 E 8T
3Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT 12-13 E 8T
4Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 12-13 E 8T
5Gętkowski MateuszFranus EmiliaSzT eMiKa 12-13 E 8T
6Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 12-13 E 8T
7Flis KonradStachyra ElizaMAGIC-DANCE 12-13 E 8T
1Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 12-13 F 6T
2Piętak JakubChudzik JuliaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
3Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE 12-13 F 6T
4Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO 12-13 F 6T
5Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 12-13 F 6T
6Rejmer BartłomiejZarychta ZuzannaCENTRUM TAŃCA 12-13 F 6T
7Zawierucha WiktorMrozowska GabrielaELIDA 12-13 F 6T
8Kłos PrzemysławOsmala NataliaSAMBA 12-13 F 6T
1Borej JakubJędrzejczyk MartaRESPECT DANCE 12-13 G 4T
2Tomczyk MikołajWalas MilenaCENTRUM TAŃCA 12-13 G 4T
2Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 12-13 G 4T
3Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA 12-13 G 4T
3Toporek NorbertDrabik KamilaRESPECT DANCE 12-13 G 4T
1Góźdź DawidWiącek MariaKICK 12-13 H 4T
1Kuźdub MaksymilianJeziorska KingaRESPECT DANCE 12-13 H 4T
1Pawelec DawidZdyb PatrycjaCENTRUM TAŃCA 12-13 H 4T
2Jankowski JanParuch DariaSAMBA 12-13 H 4T
2Jankowski MaciejParuch AlicjaSAMBA 12-13 H 4T
2Klubek HubertBańka MajaSAMBA 12-13 H 4T
1Tomiński MiłoszSłaboń WeronikaSUKCES 10-11 E 6T
2Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 10-11 E 6T
3Niedbała KacperMadej NadiaGALA 10-11 E 6T
4Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 10-11 E 6T
5Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 10-11 E 6T
6Szor HubertRozbicka ZuzannaMAKO 10-11 E 6T
7Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 10-11 E 6T
1Rybka JakubBździkot NinaGALA 10-11 G 4T
2Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 10-11 G 4T
3Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK 10-11 G 4T
1Siudak PiotrMierzwa EmiliaSAMBA 10-11 H 4T
1Szulich JakubBarszcz AmeliaSAMBA 10-11 H 4T
1Wareliś AmeliaFurtak ZofiaSAMBA 10-11 H 4T
1Harla JakubJakubowska JuliaGALA 10-11 H 4T
1Majewski OskarBorek ZofiaELIDA 10-11 H 4T
2Falkiewicz IgorStachurska SandraCENTRUM TAŃCA 10-11 H 4T
2Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA 10-11 H 4T
2Maziarz DominikZduńska MajaELIDA 10-11 H 4T
2Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 10-11 H 4T
2Witek PiotrJer WeronikaELIDA 10-11 H 4T
1Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA 8-9 H 4T
1Kardyś FeliksHodur JoannaELIDA 8-9 H 4T
1King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 8-9 H 4T
1Paulinek IgnacyBondyra OliwiaMAKO 8-9 H 4T
1Sworeń KonradSałata AnnaSAMBA 8-9 H 4T
2Bajcer MikołajJachyra MarlenaSAMBA 8-9 H 4T
2Dul JakubRawska MonikaSAMBA 8-9 H 4T
2Falkiewicz JakubKozłowska WeronikaCENTRUM TAŃCA 8-9 H 4T
2Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA 8-9 H 4T