!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dębica (PTT)
Pustków k/Dębicy
Filtruj:
Kategorie:
























1Srebro JakubKawa Klaudia--- 16-18 B LA
2Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC 16-18 B LA
3Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
4Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA 16-18 B LA
5Orczyk MichałKardaś AleksandraKLASA 16-18 B LA
1Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA 16-18 B ST
2Srebro JakubKawa Klaudia--- 16-18 B ST
3Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA 16-18 B ST
4Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 B ST
5Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B ST
6Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 B ST
7Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME 16-18 B ST
8Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
1Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 C LA
2Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES 16-18 C LA
3Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C LA
4Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraIMPET TEAM 16-18 C LA
5Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL 16-18 C LA
6Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
7Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO 16-18 C LA
8Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C LA
1Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 C ST
2Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO 16-18 C ST
3Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL 16-18 C ST
4Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C ST
5Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 C ST
6Zaucha SzymonCzaja Weronika--- 16-18 C ST
7Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraIMPET TEAM 16-18 C ST
8Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 C ST
1Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 D LA
2Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 D LA
3Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 D LA
4Nikoniuk GerardZalewa AleksandraTAKT 16-18 D LA
1Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 D ST
2Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
3Nikoniuk GerardZalewa AleksandraTAKT 16-18 D ST
4Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK 16-18 D ST
5Cacała RadosławHodor WiktoriaZŁOTA PARA 16-18 D ST
1Zapart BartłomiejDrożdżowska AgnieszkaFLESZ 16-18 E LA
2Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA 16-18 E LA
3Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE 16-18 E LA
4Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK 16-18 E LA
1Zapart BartłomiejDrożdżowska AgnieszkaFLESZ 16-18 E ST
2Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 E ST
3Mazur KrzysztofJaśkaniec AnnaMARENGO 16-18 E ST
4Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA 16-18 E ST
1Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 D LA
2Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA 14-15 D LA
3Baszczowski BartoszKozioł Lena--- 14-15 D LA
4Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 D LA
5Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
6Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D LA
7Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION 14-15 D LA
7Dziadosz KacperPelczar WeronikaK-STUDIO 14-15 D LA
7Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D LA
10Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET 14-15 D LA
11Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 14-15 D LA
12Stępień JarosławGrodzińska DominikaArtDance 14-15 D LA
13Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance 14-15 D LA
1Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 D ST
2Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA 14-15 D ST
3Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 D ST
4Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D ST
5Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 14-15 D ST
6Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 D ST
7Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET 14-15 D ST
8Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL 14-15 D ST
9Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D ST
10Baszczowski BartoszKozioł Lena--- 14-15 D ST
10Chuchro WojciechŻymuła WeronikaZŁOTA PARA 14-15 D ST
12Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance 14-15 D ST
13Stępień JarosławGrodzińska DominikaArtDance 14-15 D ST
1Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 E 8T
2Gorla PiotrChłopek Gabriela--- 14-15 E 8T
3Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 14-15 E 8T
4Bosak KamilKolisz DominikaGALA 14-15 E 8T
5Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
6Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL 14-15 E 8T
7Janik SewerynRząsa BarbaraSIGNUM DANCE 14-15 E 8T
8Rozwadowski FilipNguyen Dac PaulinaMERENGUE 14-15 E 8T
1Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 14-15 F 6T
2Tomczyk RafałAndreasik ElizaSAMBA 14-15 F 6T
3Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 F 6T
4Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 14-15 F 6T
5Cisiński-Nguyen KrystianSurdel EwaELIDA 14-15 F 6T
6Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 14-15 F 6T
7Kluzik KacperŚledź WeronikaLATINO 14-15 F 6T
1Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 12-13 D LA
2Hałun DominikHałun GabrielaKLASA 12-13 D LA
3Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA 12-13 D LA
4Buszek AleksanderBuszek AnnaZŁOTA PARA 12-13 D LA
1Buszek AleksanderBuszek AnnaZŁOTA PARA 12-13 D ST
2Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 12-13 D ST
3Muller MichałKubica KatarzynaKIEPURA 12-13 D ST
4Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA 12-13 D ST
5Hałun DominikHałun GabrielaKLASA 12-13 D ST
1Krasnousov ArseniiMatusiak MarcelinaSZYBIAK DANCE STUDIO 12-13 E 8T
2Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 12-13 E 8T
3Kogut MaciejKozdra NataliaMERENGUE 12-13 E 8T
4Mazur BartoszTotoń KamilaTAKT 12-13 E 8T
5Sierzchała MarcinChmiel MartynaAKSEL 12-13 E 8T
6Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK 12-13 E 8T
7Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
8Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 12-13 E 8T
9Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 E 8T
10Wijas JakubPosłowska JagodaKICK 12-13 E 8T
11Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 12-13 E 8T
12Jaśkiewicz KrzysztofHabel AleksandraKLASA 12-13 E 8T
12Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
14Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA 12-13 E 8T
15Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK 12-13 E 8T
16Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA 12-13 E 8T
17Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 12-13 E 8T
1Król WojciechSiemaszko Gabriela--- 12-13 F 6T
2Złamaniec RafałŚwierk WiktoriaAKSEL 12-13 F 6T
3Krupa PiotrMachała MajaELIDA 12-13 F 6T
4Ungert JakubPrucnal PatrycjaTAKT 12-13 F 6T
5Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 12-13 F 6T
6Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z 12-13 F 6T
7Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 F 6T
8Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA 12-13 F 6T
9Sołopa ŁukaszBulwa DominikaSAMBA 12-13 F 6T
10Garko KamilGrucela MajaAKSEL 12-13 F 6T
11Chomik JakubBłaszczyszyn KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
12Michalski MaciejSłupek AleksandraLATINO 12-13 F 6T
13Drogosz SzymonKwiecień EmiliaCHA CHA 12-13 F 6T
13Kłos PrzemysławOsmala NataliaSAMBA 12-13 F 6T
13Wójtowicz IgnacyMichałowska PaulinaTAKT 12-13 F 6T
1Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 G 4T
2Dybaś DominikWężowicz Wiktoria--- 12-13 G 4T
2Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaTAKT 12-13 G 4T
3Chmura KarolBiałek WeronikaLATINO 12-13 G 4T
3Grącki ArturWnuk-Janusz NikolaAKSEL 12-13 G 4T
3Krzywonos DanielHaba AgataAKSEL 12-13 G 4T
1Wróbel WiktorBrzegowy ZofiaKLASA 10-11 E 6T
2Fehr MichałNowak MariaGRACJA 10-11 E 6T
3Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL 10-11 E 6T
4Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 10-11 E 6T
5Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK 10-11 E 6T
6Wołczański MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 10-11 E 6T
7Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY 10-11 E 6T
8Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 10-11 E 6T
9Kwaśniewski KrzysztofPaszkiewicz PatrycjaAKSEL 10-11 E 6T
1Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA 10-11 F 6T
2Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA 10-11 F 6T
3Zmarzły OskarWięcek Kinga--- 10-11 F 6T
4Chruściel MateuszBatko MartynaKLASA 10-11 F 6T
5Sitarz KarolPopiel MartynaGRACJA 10-11 F 6T
6Mika MiłoszPasterz OliwiaKLASA 10-11 F 6T
7Drogosz MateuszBryk MagdalenaCHA CHA 10-11 F 6T
8Muras SzymonOgiba MartynaGALA 10-11 F 6T
1Bazylak MikołajKrempa NataliaTAKT 10-11 G 4T
1Janik OskarWilczek MajaA+S 10-11 G 4T
1Lebida OskarDudek AnnaTAKT 10-11 G 4T
2Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 10-11 G 4T
2Kolisz RobertGalek NataliaTAKT 10-11 G 4T
2Malec BartoszNiewola Wiktoria--- 10-11 G 4T
2Puskarz KamilSkiba OliwiaLATINO 10-11 G 4T
3Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE 10-11 G 4T
3Marcićkiewicz PatrykZielińska ZuzannaGALA 10-11 G 4T
3Rybka JakubBździkot NinaTAKT 10-11 G 4T
3Szczepański MichałKapustka KarolinaLATINO 10-11 G 4T
3Tomczyk FilipFrey AnitaTHOMAS DANCE 10-11 G 4T
3Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA 10-11 G 4T
3Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 10-11 G 4T
1Jezo JakubDrozd MariaGRACJA 10-11 H 4T
1Kula GabrielRajchel JuliaZŁOTA PARA 10-11 H 4T
1Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA 10-11 H 4T
1Stanisz DomincKluz EmilyPODKARPACIE 10-11 H 4T
2Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaTAKT 10-11 H 4T
2Gniewek MateuszJerzykiewicz KarolinaAKSEL 10-11 H 4T
2Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA 10-11 H 4T
1Skowronek KrzysztofSosna AmeliaLORDANCE 8-9 G 4T
2Grata NikodemPelc NikolaAKSEL 8-9 G 4T
2Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 8-9 G 4T
3Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO 8-9 G 4T
3Ochab Gracjan PiotrCieniek AleksandraAKSEL 8-9 G 4T
3Staśko GabrielCuryłło OliwiaLATINO 8-9 G 4T
1Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA 8-9 H 4T
1Myjak AdamHeske NikolaGALA 8-9 H 4T
1Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA 8-9 H 4T
1Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 8-9 H 4T
1Wójcik JakubKaszuba AleksandraAKSEL 8-9 H 4T
1Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 8-9 H 4T
2Buczek KatarzynaKulig MariaAKSEL 8-9 H 4T
2Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE 8-9 H 4T
2Czech ZofiaMaziarz DawidPODKARPACIE 8-9 H 4T
2Marcinkowski KrystianStono GabrielaLATINO 8-9 H 4T
2Woźniak PiotrKałamarz IzabelaSHOW DANCE 8-9 H 4T
2Aszklar KacperMleczak AnnaGRACJA 8-9 H 4T