!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CeA Challenge Cup Puchar (PTT)
Wieliczka, Folwark Zalesie
Filtruj:
Kategorie:














































1Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III A ST
2Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III A ST
3Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III A ST
4Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III A ST
1Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO Senior III B ST
2Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III B ST
3Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III B ST
4Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE Senior III B ST
1Jaros RobertJaros AgataKICK Senior III C LA
2Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra Senior III C LA
3Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III C LA
1Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III C ST
2Jaros RobertJaros AgataKICK Senior III C ST
3Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE Senior III C ST
4Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III C ST
1Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra Senior III D LA
2Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior III D LA
3Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE Senior III D LA
4Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior III D LA
5Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaAKSEL Senior III D LA
1Czylok MariuszCzylok AlicjaNOWY STYL Senior III D ST
2Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior III D ST
3Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III D ST
4Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaAKSEL Senior III D ST
5Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaMGOKIR Senior III D ST
6Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataZORBA Senior III D ST
7Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE Senior III D ST
8Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior III D ST
1Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior III E LA
2Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III E LA
3Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior III E LA
1Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS Senior III E ST
2Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III E ST
3Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK Senior III E ST
4Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior III E ST
5Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III E ST
6Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE Senior III E ST
7Furman SylwesterGanecka MałgorzataGRACJA Senior III E ST
1Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS Senior III F LA
2Skiba SławomirBorkowicz BeataKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F LA
3Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE Senior III F LA
1Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F ST
2Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS Senior III F ST
3Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA Senior III F ST
4Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW Senior III F ST
5Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE Senior III F ST
1Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II B ST
2Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II B ST
3Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM Senior II B ST
1Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II C LA
2Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska EwelinaTANGO Senior II C LA
3Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II C LA
4Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II C LA
5Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II C LA
6Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II C LA
7Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior II C LA
1Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II C ST
2Olkowski JarosławOlkowska Olga4STEP Senior II C ST
3Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM Senior II C ST
4Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II C ST
5Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II C ST
6Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior II C ST
1Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II D LA
2Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska EwelinaTANGO Senior II D LA
3Łakus GrzegorzŁakus BeataST Linestudio Senior II D LA
4Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II D LA
5Wydmuch GrzegorzWydmuch KatarzynaZORBA Senior II D LA
6Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior II D LA
1Wydmuch GrzegorzWydmuch KatarzynaZORBA Senior II D ST
2Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II D ST
3Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior II D ST
4Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa Senior II D ST
5Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior II D ST
6Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II D ST
7Jaczewski Jan JaczewskiJaczewska EwelinaTANGO Senior II D ST
8Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA Senior II D ST
9Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA Senior II D ST
1Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP Senior II E LA
2Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II E LA
3Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior II E LA
4Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA Senior II E LA
5Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS Senior II E LA
1Damski BartłomiejDamska AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński Senior II E ST
2Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA Senior II E ST
3Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP Senior II E ST
4Bartuś WojciechPawlik-Bartuś AgnieszkaSEMPRE Senior II E ST
5Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior II E ST
6Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS Senior II E ST
7Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior II E ST
8Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior II E ST
8Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań Senior II E ST
1Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior II F LA
2Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP Senior II F LA
3Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK Senior II F LA
4Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA Senior II F LA
5Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER Senior II F LA
6Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA Senior II F LA
7Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW Senior II F LA
8Kulików SławomirKulików JoannaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F LA
1Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior II F ST
2Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK Senior II F ST
3Kulików SławomirKulików JoannaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F ST
4Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA Senior II F ST
5Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F ST
6Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW Senior II F ST
7Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER Senior II F ST
1Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior I B LA
2Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I B LA
3Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA Senior I B LA
4Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I B LA
1Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I C ST
2Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL Senior I C ST
3Gniadek-Zając GrzegorzStec MartaBAWINEK Senior I C ST
4Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior I C ST
5Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław Senior I C ST
1Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL Senior I D LA
2Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I D LA
3Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I D LA
1Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I D ST
2Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I D ST
3Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I D ST
4Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior I D ST
1Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO Senior I E LA
2Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT Senior I E LA
3Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO Senior I E LA
4Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I E LA
5Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA Senior I E LA
1Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA Senior I E ST
2Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO Senior I E ST
3Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO Senior I E ST
4Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior I E ST
1Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO Senior I F LA
2Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO Senior I F LA
3Grzegorzek KrzysztofGrzegorzek MonikaSWING Senior I F LA
4Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA Senior I F LA
5Stachurski WładysławStachurska BarbaraISKRA Senior I F LA
1Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO Senior I F ST
2Omernik GrzegorzKrzynówek AnnaTANGO Senior I F ST
3Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA Senior I F ST
4Stachurski WładysławStachurska BarbaraISKRA Senior I F ST
1Geratowski MichałGeratowska AlicjaTANGO Dorośli F LA
2Leja BartoszBukała MagdalenaAKSEL Dorośli F LA
1Ganin YegorJasińska AlicjaSEMPRE Dorośli F ST
2Kokosz PiotrSado WiktoriaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Dorośli F ST
3Geratowski MichałGeratowska AlicjaTANGO Dorośli F ST
4Leja BartoszBukała MagdalenaAKSEL Dorośli F ST
5Masłowski MaciejGołda AdriannaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Dorośli F ST
1Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL Dorośli OPEN LA
2Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA Dorośli OPEN LA
3Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Dorośli OPEN LA
1Kuś ArkadiuszKuś AnnaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN ST
2Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL Dorośli OPEN ST
3Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Dorośli OPEN ST
4Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław Dorośli OPEN ST
1Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
2Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 16-18 C LA
3Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS 16-18 C LA
4Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE 16-18 C LA
5Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKuźnia Tańca 16-18 C LA
1Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
2Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C ST
3Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK 16-18 C ST
4Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 C ST
5Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 C ST
6Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE 16-18 C ST
7Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 C ST
7Zdebski MichałZdebska AgnieszkaSEMPRE 16-18 C ST
1Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 16-18 D LA
2Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST Linestudio 16-18 D LA
3Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE 16-18 D LA
4Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 D LA
5Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 D LA
6Paradysz KorneliuszCzub WeronikaGRACJA 16-18 D LA
7Krupa PiotrMachała MajaELIDA 16-18 D LA
8Flisak WojciechJacek MartynaDŻET 16-18 D LA
9Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 D LA
10Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO 16-18 D LA
11Burnagiel FilipDutka RoksanaAXIS 16-18 D LA
12Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
1Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 D ST
2Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST Linestudio 16-18 D ST
3Kowalczyk KacperKudra IgaDancers United 16-18 D ST
4Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE 16-18 D ST
5Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 D ST
6Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 16-18 D ST
7Paradysz KorneliuszCzub WeronikaGRACJA 16-18 D ST
8Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 D ST
8Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 16-18 D ST
10Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE 16-18 D ST
11Krupa PiotrMachała MajaELIDA 16-18 D ST
12Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO 16-18 D ST
13Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 D ST
1Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA 16-18 E LA
2Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 E LA
3Kaźmierczak PiotrMasiak AleksandraDancebook Warszawa 16-18 E LA
4Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 E LA
5Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 E LA
6Jankowicz JakubMikołajczyk MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 E LA
7Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE 16-18 E LA
8Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE 16-18 E LA
9Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 E LA
10Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 E LA
11Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO 16-18 E LA
11Koczkodaj MichałŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski 16-18 E LA
13Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO 16-18 E LA
1Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 E ST
2Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA 16-18 E ST
3Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 E ST
4Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 E ST
5Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 E ST
6Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO 16-18 E ST
7Dorożyński PiotrPiwecka WiktoriaTANGO 16-18 E ST
8Chara OskarWoźniak EmiliaMERENGUE 16-18 E ST
9Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaKIEPURA - Wrocław 16-18 E ST
10Koczkodaj MichałŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski 16-18 E ST
1Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 16-18 F LA
2Płatek MateuszKleszcz IgaMARENGO 16-18 F LA
3Chlebus AdamPolak ZuzannaSWING 16-18 F LA
4Supiński MaciejPrzeżywalska BeataKuźnia Tańca 16-18 F LA
5Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL 16-18 F LA
6Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO 16-18 F LA
7Piotrowski MaciejZbylut LauraSWING 16-18 F LA
8Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA 16-18 F LA
9Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaKIEPURA - Wrocław 16-18 F LA
10Zygmunt BartoszPorada MałgorzataAKSEL 16-18 F LA
11Nowak MateuszKupiec FabianaJUST DANCE 16-18 F LA
12Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE 16-18 F LA
13Sarna JakubKopaczyńska AleksandraAKSEL 16-18 F LA
14Gniewek MateuszSieńko AnielaAKSEL 16-18 F LA
15Brauer KrzysztofGórecka DorotaTANGO 16-18 F LA
16Korcyl JanKrzeszowiak JoannaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA 16-18 F LA
17Geratowski MichałGeratowska AlicjaTANGO 16-18 F LA
1Charchut MaksymilianGrucela MajaAKSEL 16-18 F ST
2Ganin YegorJasińska AlicjaSEMPRE 16-18 F ST
3Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL 16-18 F ST
4Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA 16-18 F ST
5Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO 16-18 F ST
6Piotrowski MaciejZbylut LauraSWING 16-18 F ST
7Zygmunt BartoszPorada MałgorzataAKSEL 16-18 F ST
8Nowak MateuszKupiec FabianaJUST DANCE 16-18 F ST
9Chlebus AdamPolak ZuzannaSWING 16-18 F ST
10Kokosz PiotrSado WiktoriaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA 16-18 F ST
11Sarna JakubKopaczyńska AleksandraAKSEL 16-18 F ST
12Gniewek MateuszSieńko AnielaAKSEL 16-18 F ST
13Masłowski MaciejGołda AdriannaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA 16-18 F ST
14Brauer KrzysztofGórecka DorotaTANGO 16-18 F ST
15Geratowski MichałGeratowska AlicjaTANGO 16-18 F ST
1Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 D LA
2Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D LA
3Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 14-15 D LA
4Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 D LA
5Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
6Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 14-15 D LA
7Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA 14-15 D LA
8Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
8Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
10Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 14-15 D LA
11Folta KarolKielawa JuliaKLASA 14-15 D LA
1Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK 14-15 D ST
2Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D ST
3Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
4Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 D ST
5Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 14-15 D ST
6Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 D ST
7Folta KarolKielawa JuliaKLASA 14-15 D ST
7Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA 14-15 D ST
9Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 14-15 D ST
10Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 14-15 D ST
11Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
11Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D ST
13Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
1Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
2Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION 14-15 E 8T
3Breński AntoniHabel AnnaKLASA 14-15 E 8T
1Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 D LA
2Gubała AdamOliinyk YelyzavetaKS M-TEAM 12-13 D LA
3Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 12-13 D LA
4Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaEVOLUTION 12-13 D LA
5Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 12-13 D LA
1Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 D ST
2Gubała AdamOliinyk YelyzavetaKS M-TEAM 12-13 D ST
3Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 12-13 D ST
4Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaEVOLUTION 12-13 D ST
5Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 12-13 D ST
1Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 12-13 E 8T
2Gucwa WojciechBatko MartynaMCT 12-13 E 8T
3Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T