!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' (PTT)
Czeladź
Filtruj:
Kategorie:
















1Szlachtowski MichałFajkis JuliaNOWY STYL 16-18 B ST
2Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA 16-18 B ST
3Grzywaczewski WiktorJerzyk KlaudiaSUKCES 16-18 B ST
4Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 B ST
5Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES 16-18 B ST
6Mandla PiotrGabryś KlaudiaNOWY STYL 16-18 B ST
7Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
8Śliwa PawełKuźma AgataNOWY STYL 16-18 B ST
9Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM 16-18 B ST
10Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL 16-18 B ST
1Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 C LA
2Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL 16-18 C LA
3Szmulka ŁukaszPiątek MagdalenaZORBA 16-18 C LA
4Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 C LA
5Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 C LA
6Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C LA
7Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 C LA
8Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 C LA
9Holona JakubWojaczek MagdalenaMIX 16-18 C LA
1Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 C ST
2Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C ST
3Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 C ST
4Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C ST
5Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C ST
6Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
7Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 C ST
1Pycio SebastianZduńczyk PaulinaESKADRA 16-18 D LA
2Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS 16-18 D LA
3Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 16-18 D LA
4Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 D LA
5Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 D LA
6Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D LA
7Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK 16-18 D LA
8Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN 16-18 D LA
9Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 D LA
10Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 D LA
10Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
12Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S 16-18 D LA
1Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 16-18 D ST
2Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK 16-18 D ST
3Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS 16-18 D ST
4Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
5Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 D ST
6Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN 16-18 D ST
7Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 D ST
8Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
8Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S 16-18 D ST
8Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
11Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 D ST
12Pycio SebastianZduńczyk PaulinaESKADRA 16-18 D ST
1Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 14-15 D LA
2Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 14-15 D LA
3Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 D LA
4Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
5Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 D LA
6Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 14-15 D LA
7Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 D LA
8Owczarek MateuszAndruszkiewicz KamilaZORBA 14-15 D LA
1Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 D ST
2Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 14-15 D ST
3Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 14-15 D ST
4Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 D ST
5Owczarek MateuszAndruszkiewicz KamilaZORBA 14-15 D ST
6Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 D ST
1Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 E 8T
2Pietras KornelMotyka ZuzannaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
3Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 14-15 E 8T
4Oślizło FilipDuda WiktoriaLORDANCE 14-15 E 8T
5Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 14-15 E 8T
6Brudny BłażejChlebik ZofiaLORDANCE 14-15 E 8T
7Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 E 8T
8Reng KacperReng KlementynaBALLARE 14-15 E 8T
9Kowalczyk RafałRajda WiktoriaFORUM 14-15 E 8T
1Czech PatrykWłodarczyk WeronikaIGLICA 12-13 E 8T
2Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 E 8T
3Wołczański MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 12-13 E 8T
4Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT 12-13 E 8T
5Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 E 8T
6Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 12-13 E 8T
6Samorek NatanielKaroń IgaZORBA 12-13 E 8T
8Kunecki KamilMakuszewska MajaDANCE TEAM 12-13 E 8T
9Rzeszut IgnacyKowalska DariaSKYDANCE 12-13 E 8T
1Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL 12-13 G 4T
2Cyran Juliusz KarolMagnowska JustynaRONDO 12-13 G 4T
2Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 G 4T
3Kozioł Marek KrzysztofLizoń IzabelaST CIEPŁY 12-13 G 4T
3Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM 12-13 G 4T
1Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 12-13 H 4T
1Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 12-13 H 4T
1Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 12-13 H 4T
1Sobczyk OktawiuszJanosz AleksandraSUKCES 12-13 H 4T
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 12-13 H 4T
1Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 12-13 H 4T
2Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT 12-13 H 4T
2Mirek StanisławFedko AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
2Stańko MateuszRudek NataliaPERFECT 12-13 H 4T
2Hardy AdamNowak OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 H 4T
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 G 4T
1Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 G 4T
2Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 G 4T
2Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 10-11 G 4T
3Czechowski PatrykCzechowska AmeliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 G 4T
3Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY 10-11 G 4T
3Ryszka SewerynMakuch JoannaLORDANCE 10-11 G 4T
3Szczepanowski MikołajŚleszyńska OliwiaZORBA 10-11 G 4T
1Bilnik EwaBilnik WojciechAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 H 4T
1Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 10-11 H 4T
1Janus MiłoszOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 H 4T
1Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 H 4T
1Kępiński KacperRudek AnetaPERFECT 10-11 H 4T
1Reng MikołajKałużko IdaBALLARE 10-11 H 4T
1Sadowski JanBorek ElizaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Trześniowski DawidUlbrich KlaudiaSzk. Tańca Gutovskyi 10-11 H 4T
2Bugajski KarolManowska MichalinaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 H 4T
2Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY 10-11 H 4T
2Jaromin DorianWichłacz SandraMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 H 4T
2Jeżak AleksanderKoczar BognaRYTM 10-11 H 4T
2Misiaszek SzymonCelej AmeliaST CIEPŁY 10-11 H 4T
2Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY 10-11 H 4T
2Szaleniec JakubLaskowska EftichiaPERFECT 10-11 H 4T
1Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 8-9 G 4T
2Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 8-9 G 4T
3Pych JanuszZasnarska JuliaTAKT 8-9 G 4T
1Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA 8-9 H 4T
1Kisiela TomaszWilk JuliaCentrum Tańca FIESTA 8-9 H 4T
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Tomaszny MichałMurawska MartaLORDANCE 8-9 H 4T
2Crepaldi PaoloNocoń MajaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
2Gudowski StanisławKocot JuliaMARENGO 8-9 H 4T
2Karwalski KevinSokołowska JuliaPERFECT 8-9 H 4T
2Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 8-9 H 4T
2Tarasin JuliuszWilkosz JuliaPERFECT 8-9 H 4T