!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Dance Sport Cup 2020 KrakĂłw 22.02.2020 (FTS)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:

















1Dyrda GrzegorzGatner NataliaASTRA 16-18 B LA
2Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT 16-18 B LA
1Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT 16-18 B ST
2Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT 16-18 B ST
3Krejczman MarcinWasilewska Monika MariaPROMENADA 16-18 B ST
4Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 16-18 B ST
1Michalak MiłoszŚcigała JuliaASTRA 16-18 C LA
2Stanek MaciejDamska AnnaELITA 16-18 C LA
3Słomka MaciejTabaszewska NadiaELITA 16-18 C LA
4Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C LA
5Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 16-18 C LA
6Siwik MateuszKiec HannaELITA 16-18 C LA
1Stanek MaciejDamska AnnaELITA 16-18 C ST
2Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C ST
3Siwik MateuszKiec HannaELITA 16-18 C ST
4Słomka MaciejTabaszewska NadiaELITA 16-18 C ST
1Michalak MiłoszŚcigała JuliaASTRA 16-18 D LA
2Siwik MateuszKiec HannaELITA 16-18 D LA
3Połec JakubBajor KarolinaELITA 16-18 D LA
1Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 14-15 C LA
2Madeja AntoniChrapla Oliwia MałgorzataASTRA 14-15 C LA
3Myśliwiec HubertMilewska AnnaELITA 14-15 C LA
4Skoczeń AlanLichowska NataliaWIR DANCE 14-15 C LA
1Dancewicz MikołajPółtorak GuliaWIR DANCE 14-15 D LA
2Madeja AntoniChrapla Oliwia MałgorzataASTRA 14-15 D LA
3Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D LA
4Ciernia GerardSkowronek JuliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D LA
5Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 14-15 D LA
6Gomułka JakubTarasek JoannaWIR DANCE 14-15 D LA
7Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 14-15 D LA
1Ciernia GerardSkowronek JuliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D ST
2Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D ST
3Dancewicz MikołajPółtorak GuliaWIR DANCE 14-15 D ST
4Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 14-15 D ST
5Gomułka JakubTarasek JoannaWIR DANCE 14-15 D ST
6Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 14-15 D ST
1Szwed JakubMazur IngaMCT 14-15 OPEN LA
2Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 14-15 OPEN LA
3Dziubenko MykhailoGarcia GabrielaKS M-TEAM 14-15 OPEN LA
4Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 14-15 OPEN LA
5Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 14-15 OPEN LA
6Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 14-15 OPEN LA
7Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM 14-15 OPEN LA
1Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 14-15 OPEN ST
2Szwed JakubMazur IngaMCT 14-15 OPEN ST
3Dziubenko MykhailoGarcia GabrielaKS M-TEAM 14-15 OPEN ST
4Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 14-15 OPEN ST
5Myśliwiec HubertMilewska AnnaELITA 14-15 OPEN ST
6Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM 14-15 OPEN ST
7Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 14-15 OPEN ST
1Dziubenko MykhailoGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 D LA
2Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT 12-13 D LA
3Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 12-13 D LA
4Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 12-13 D LA
5Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 12-13 D LA
6Gubała AdamGuzowska ZuzannaKS M-TEAM 12-13 D LA
7Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM 12-13 D LA
8Lipowiecki KamilHurnik JuliaASTRA 12-13 D LA
9Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 12-13 D LA
1Dziubenko MykhailoGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 D ST
2Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM 12-13 D ST
3Gubała AdamGuzowska ZuzannaKS M-TEAM 12-13 D ST
4Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT 12-13 D ST
5Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 12-13 D ST
6Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 12-13 D ST
7Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 12-13 D ST
7Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 12-13 D ST
1Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA 12-13 E 6T
2Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 12-13 E 6T
3Pach MateuszSzramik JuliaSKT PASJA 12-13 E 6T
4Tomczyk AntoniBatko MartynaMCT 12-13 E 6T
1Krawczyk KubaJałocha MartynaELITA 10-11 D LA
2Kuźma FranekZaczyńska LauraMCT 10-11 D LA
3Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 D LA
4Jałocha TonyDuda MartynaELITA 10-11 D LA
5Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 10-11 D LA
1Jałocha TonyDuda MartynaELITA 10-11 D ST
2Kuźma FranekZaczyńska LauraMCT 10-11 D ST
3Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 D ST
4Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 10-11 D ST
5Krawczyk KubaJałocha MartynaELITA 10-11 D ST
1Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 10-11 E 6T
2Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA 10-11 E 6T