!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego (PTT)
Ostrowiec Śwętokrzyski
Filtruj:
Kategorie:
















1Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
2Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
3Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Oberda JakubTracz OliwiaMYKA 16-18 B LA
5Skórski MarcelKrupa AngelikaRESPECT DANCE 16-18 B LA
6Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B LA
7Góra JakubZiębora KingaTWIST 16-18 B LA
8Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA 16-18 B LA
1Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL 16-18 B ST
2Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO 16-18 B ST
3Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA 16-18 B ST
4Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B ST
5Oberda JakubTracz OliwiaMYKA 16-18 B ST
6Misiak MateuszLampart SandraGALA 16-18 B ST
7Góra JakubZiębora KingaTWIST 16-18 B ST
1Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
2Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C LA
3Bąk DominikHalczak JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
4Chmielecki MichałBiegańska EwaJAREMI 16-18 C LA
5Ambroziak DominikŚwierczewska AnnaRESPECT DANCE 16-18 C LA
6Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
7Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
2Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
3Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
4Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
5Ambroziak DominikŚwierczewska AnnaRESPECT DANCE 16-18 C ST
1Lesiak GrzegorzWoźny Milena--- 16-18 E LA
2Cieślak WojciechMikusek Kamila--- 16-18 E LA
3Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO 16-18 E LA
4Skaliński ErykUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
1Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO 14-15 C LA
2Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C LA
3Szymczak MateuszTasinkevych AnastasiiaIMPET TEAM 14-15 C LA
4Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 C LA
5Lichota MichałJedlikowska JuliaTWIST 14-15 C LA
6Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST 14-15 C LA
7Majos MichałZynek Oliwia NataliaKICK 14-15 C LA
8Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C LA
1Szymczak MateuszTasinkevych AnastasiiaIMPET TEAM 14-15 C ST
2Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 C ST
3Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C ST
4Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C ST
5Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST 14-15 C ST
6Lichota MichałJedlikowska JuliaTWIST 14-15 C ST
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 D LA
2Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
3Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 D LA
4Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 D LA
5Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 D LA
6Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 14-15 D LA
7Różanka IgorPanek AleksandraKLASA 14-15 D LA
8Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D LA
1Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 D ST
2Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 D ST
3Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D ST
4Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 D ST
5Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 14-15 D ST
6Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
7Różanka IgorPanek AleksandraKLASA 14-15 D ST
1Gierdziewicz KrzysztofStefańska EmiliaEVOLUTION 14-15 E 8T
2Majchrzak PawełObroślińska Julia--- 14-15 E 8T
3Kijak KonradKosno JoannaZAMEK 14-15 E 8T
1Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 12-13 D LA
2Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK 12-13 D LA
3Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D LA
4Gryboś TomaszSzymańska Aleksandra--- 12-13 D LA
5Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 12-13 D LA
1Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 12-13 D ST
2Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 12-13 D ST
3Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D ST
4Gryboś TomaszSzymańska Aleksandra--- 12-13 D ST
5Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK 12-13 D ST
6Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA 12-13 D ST
1Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 12-13 E 8T
2Wijas JakubPosłowska JagodaKICK 12-13 E 8T
3Zinkiewicz MaciejZawistowska NataliaCENTRUM TAŃCA 12-13 E 8T
4Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
5Leszczyński PatrykWaszyńska NataliaBALLROOM 12-13 E 8T
1Kumor BartłomiejStrzępek MariannaK-STUDIO 12-13 F 6T
2Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS 12-13 F 6T
3Drogosz SzymonKwiecień EmiliaCHA CHA 12-13 F 6T
1Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Drogosz MateuszBryk MagdalenaCHA CHA 10-11 E 6T
3Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 10-11 E 6T