!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
47 Puchar Wieczystego (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:











1Stupachenko KyryloBrodacka NikolaTABOR 16-18 A LA
2Jesionek KarolHanulak AlicjaPOLISH CLUB 16-18 A LA
3Vykhovanets OlexandrFalda KarinaA.V. Dance System 16-18 A LA
4Polański BartoszDaniłów OliwiaIGLICA 16-18 A LA
5Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 A LA
6Miśtal SzymonDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
7Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 A LA
8Kapitan CyprianLubowicka NikolaMASTER DANCE 16-18 A LA
9Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United 16-18 A LA
10Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA 16-18 A LA
11Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 16-18 A LA
12Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM 16-18 A LA
13Sypień MichałKmieciak EwelinaASTRA 16-18 A LA
14Bomba SebastianSarnowska DominikaAKSEL 16-18 A LA
15Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 A LA
16Davydenko YevheniiSierpniak KajaSKT AGH 16-18 A LA
17Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 A LA
18Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-18 A LA
19Ciurko HubertGrudzińska AleksandraDancers United 16-18 A LA
20Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
21Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE 16-18 A LA
22Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 A LA
23Banach AlanMarkiewicz WiktoriaMDANCE - Przemyśl 16-18 A LA
24Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK 16-18 A LA
25Kastelik ŁukaszWawrzynowicz KingaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 A LA
26Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO 16-18 A LA
27Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 A LA
28Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM 16-18 A LA
29Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa 16-18 A LA
30Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL 16-18 A LA
31Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 A LA
32Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA 16-18 A LA
33Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 A LA
34Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE 16-18 A LA
1Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 16-18 A ST
2Litewka MichałMartyna NikolaMERENGUE 16-18 A ST
3Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 A ST
4Gitia RuslanPushkina YuliiaKijów(Ukraina) 16-18 A ST
5Depczyński TomaszKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 A ST
6Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 A ST
7Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 A ST
8Gura TomaszTondera AngelikaAKSEL 16-18 A ST
9Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 A ST
10Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 A ST
11Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET 16-18 A ST
12Matuszewski PiotrGrabowska Karina AgnieszkaKTT DUET 16-18 A ST
13Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-18 A ST
14Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 A ST
15Ivanov DenisMysiorek JuliaDANCECLUB 16-18 A ST
16Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 A ST
17Klich MateuszKiełbik NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 A ST
18Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 A ST
19Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-18 A ST
20Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 A ST
21Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM 16-18 A ST
22Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK 16-18 A ST
23Rylewicz JarosławKaczmarczyk MałgorzataBAWINEK 16-18 A ST
24Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 A ST
25Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 A ST
26Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 A ST
27Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 A ST
28Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 A ST
1Zayats RomanKoval ValeriyaKarmens(Ukraina) 16-18 B LA
2Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-18 B LA
3Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 16-18 B LA
4Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 B LA
5Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
6Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA 16-18 B LA
7Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 B LA
8Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA 16-18 B LA
9Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA 16-18 B LA
10Górniak JerzyKapuścińska KamilaKuźnia Tańca 16-18 B LA
11Zarzycki GabrielAndruszko ZofiaIGLICA 16-18 B LA
12Bińkowski MichałFatyga JustynaIMPERIA 16-18 B LA
13Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO 16-18 B LA
14Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United 16-18 B LA
15Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 B LA
16Sobania AndreasArczyńska DariaDANCE TEAM 16-18 B LA
17Artemov DenysShulha YuliiaDancers United 16-18 B LA
18Chmiel JakubMalinowska NataliaDZIUPLA 16-18 B LA
19Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 16-18 B LA
20Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 B LA
21Danak MarcinNoworolska MarcelaKuźnia Tańca 16-18 B LA
22Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 B LA
23Galewicz MarcinGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
24Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 B LA
25Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 B LA
26Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaKuźnia Tańca 16-18 B LA
27Orwat KonradSeydlewicz DariaDANCE IMPERIUM - Poznań 16-18 B LA
28Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
29Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 B LA
30Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 16-18 B LA
31Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA 16-18 B LA
32Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-18 B LA
33Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
34Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 B LA
35Nowosiad TomaszMartyna Oliwia LuizaIMPERIA 16-18 B LA
36Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM 16-18 B LA
37Mecha KamilCapar HannaASTRA 16-18 B LA
38Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B LA
39Lipiński DanielSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 B LA
40Matuszek GrzegorzIndyk AleksandraAKSEL 16-18 B LA
41Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl 16-18 B LA
42Rogozik JakubFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
43Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B LA
44Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-18 B LA
45Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 B LA
46Migała AntoniJaworek GabrielaIMPERIA 16-18 B LA
47Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
48Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 16-18 B LA
49Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
50Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
51Zagórski JanNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 B LA
52Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA 16-18 B LA
53Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 B LA
54Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 B LA
55Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 B LA
56Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 B LA
57Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 B LA
58Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 B LA
59Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM 16-18 B LA
60Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B LA
61Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 B LA
1Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-18 B ST
2Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO 16-18 B ST
3Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-18 B ST
4Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA 16-18 B ST
5Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl 16-18 B ST
6Mecha KamilCapar HannaASTRA 16-18 B ST
7Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
8Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 16-18 B ST
9Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 B ST
10Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA 16-18 B ST
11Starski KacperIdzik MałgorzataIGLICA 16-18 B ST
12Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 B ST
13Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 16-18 B ST
14Starnawski PiotrKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B ST
15Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA 16-18 B ST
16Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
17Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 B ST
18Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA 16-18 B ST
19Lipiński DanielSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 B ST
20Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
21Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 B ST
22Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO 16-18 B ST
23Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 B ST
24Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
25Ewangelu EvangelosOleba MagdalenaDANCECLUB 16-18 B ST
26Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 B ST
27Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 B ST
28Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 16-18 B ST
29Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
30Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B ST
31Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 B ST
32Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
33Zaprzalka JakubTopczewska GabrielaKADRYL 16-18 B ST
34Staśkowiak SzymonRudzka NataliaKIEPURA - Wrocław 16-18 B ST
35Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 B ST
36Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B ST
37Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 B ST
38Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 B ST
39Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 B ST
40Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B ST
41Orawski AdamSzuplak ŻanetaFORUM 16-18 B ST
42Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B ST
42Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA 16-18 B ST
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 14-15 C LA
2Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 C LA
3Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA 14-15 C LA
4Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA 14-15 C LA
5Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 14-15 C LA
6Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 14-15 C LA
7Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 14-15 C LA
8Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 C LA
9Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 C LA
10Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 C LA
11Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 C LA
12Dobersztyn JuliuszTuchewicz JuliaASTRA 14-15 C LA
13Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA 14-15 C LA
14Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK 14-15 C LA
15Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA 14-15 C LA
16Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 C LA
17Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS 14-15 C LA
18Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 14-15 C LA
19Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 C LA
20Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 C LA
21Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 C LA
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 14-15 C ST
2Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 14-15 C ST
3Dobersztyn JuliuszTuchewicz JuliaASTRA 14-15 C ST
4Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 14-15 C ST
5Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 14-15 C ST
6Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 C ST
7Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 14-15 C ST
8Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA 14-15 C ST
9Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 C ST
10Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 C ST
11Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 C ST
12Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 C ST
13Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 C ST
14Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 C ST
15Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 14-15 C ST
16Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 C ST
17Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 C ST
18Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 14-15 C ST
19Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 C ST
20Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 14-15 C ST
21Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS 14-15 C ST
22Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 14-15 C ST
23Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 C ST
24Pięciak OliwierUrbanek SandraK-STUDIO 14-15 C ST
1Woźniak JakubBieńczyk MariaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
2Drozd WiktorOkarska KorneliaROYAL DANCE 14-15 D LA
3Zielecki MateuszPiela ZuzannaDANCECLUB 14-15 D LA
4Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
5Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D LA
6Góźdź DawidWiącek MariaKICK 14-15 D LA
7Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA 14-15 D LA
8Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 D LA
9Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 14-15 D LA
10Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D LA
11Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 14-15 D LA
12Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA 14-15 D LA
13Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 D LA
14Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D LA
15Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 D LA
16Otto AdamWolny JadwigaMAESTRO 14-15 D LA
17Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 D LA
18Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
19Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 14-15 D LA
20Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 14-15 D LA
21Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 14-15 D LA
22Pięciak OliwierUrbanek SandraK-STUDIO 14-15 D LA
23Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 D LA
24Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 14-15 D LA
25Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin 14-15 D LA
26Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 14-15 D LA
27Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 14-15 D LA
28Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
29Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE 14-15 D LA
30Mróz RafałGzik HannaJUMP 14-15 D LA
31Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 D LA
1Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 D ST
2Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 14-15 D ST
3Góźdź DawidWiącek MariaKICK 14-15 D ST
4Zielecki MateuszPiela ZuzannaDANCECLUB 14-15 D ST
5Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA 14-15 D ST
6Woźniak JakubBieńczyk MariaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
7Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA 14-15 D ST
8Pięciak OliwierUrbanek SandraK-STUDIO 14-15 D ST
9Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA 14-15 D ST
10Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D ST
11Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 D ST
12Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 14-15 D ST
13Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D ST
14Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 14-15 D ST
15Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
16Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 D ST
17Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 14-15 D ST
18Drozd WiktorOkarska KorneliaROYAL DANCE 14-15 D ST
19Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 D ST
20Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 D ST
21Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK 14-15 D ST
22Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
23Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 14-15 D ST
24Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 D ST
25Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 14-15 D ST
26Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
27Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 D ST
28Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 D ST
29Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin 14-15 D ST
30Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D ST
31Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 14-15 D ST
32Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE 14-15 D ST
33Otto AdamWolny JadwigaMAESTRO 14-15 D ST
34Mróz RafałGzik HannaJUMP 14-15 D ST
1Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 E 8T
2Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
3Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 14-15 E 8T
4Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
5Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 E 8T
6Łysak PawełZalewska NicolaKICK 14-15 E 8T
7Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 E 8T
8Jasiński MichałPodfigurna KalinaASTRA 14-15 E 8T
9Chober MaciejFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 14-15 E 8T
10Szabat JakubJargiło JuliaJUMP 14-15 E 8T
11Żydaczewski JulianPulchny KarolinaAIR DANCE - Warszawa 14-15 E 8T
12Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
13Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
14Władowski AllanGrzegorczyk AnnaFORUM 14-15 E 8T
15Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 14-15 E 8T
16Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 E 8T
17Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 14-15 E 8T
18Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 14-15 E 8T
19Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 14-15 E 8T
20Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE 14-15 E 8T
21Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaMDANCE - Przemyśl 14-15 E 8T
22Przedworski DanielPiofczyk MajaFORUM 14-15 E 8T
23Skrzyposzek MaciejPindur AleksandraFORUM 14-15 E 8T
1Molęda WiktorNowak EmiliaKICK 14-15 F 6T
2Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION 14-15 F 6T
3Wójcik AdamLitwiniuk AnastazjaISKRA 14-15 F 6T
4Hurko MarcelKopiec OliwiaETIUDA 14-15 F 6T
5Płaczek KarolKoczan Zofia4STEP 14-15 F 6T
6Copik MateuszSulima HannaFORUM 14-15 F 6T
7Boczula MateuszChomąt HannaTAKT 14-15 F 6T
8Chłód MateuszNocoń AlicjaFORUM 14-15 F 6T
9Szewc AdamWiącek HannaFORUM 14-15 F 6T
10Tomczyk JakubJurek EwaFORUM 14-15 F 6T