!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" (PTT)
Siemianowice Śląskie
Filtruj:
Kategorie:
























1Tasarz FilipStelmach NataliaSUKCES 16-18 B LA
2Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL 16-18 B LA
3Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO 16-18 B LA
4Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 16-18 B LA
5Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B LA
6Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
7Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B LA
8Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE 16-18 B LA
1Tasarz FilipStelmach NataliaSUKCES 16-18 B ST
2Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B ST
3Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B ST
4Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE 16-18 B ST
5Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B ST
6Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B ST
7Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 B ST
8Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
1Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 C LA
2Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 C LA
3Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
4Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA 16-18 C LA
5Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 C LA
6Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
7Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 C LA
8Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 C LA
8Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM 16-18 C LA
10Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 C LA
10Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C LA
12Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 16-18 C LA
13Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 16-18 C LA
14Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 C LA
15Socha AdamNowak MariaK-STUDIO 16-18 C LA
1Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 C ST
2Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
3Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 16-18 C ST
4Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
5Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 16-18 C ST
6Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 C ST
7Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 16-18 C ST
7Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 C ST
9Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 C ST
10Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca 16-18 C ST
11Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
11Sadowski RadosławWątor NataliaKuźnia Tańca 16-18 C ST
13Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C ST
14Socha AdamNowak MariaK-STUDIO 16-18 C ST
15Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
16Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C ST
1Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ 16-18 D LA
2Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 D LA
3Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
4Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
5Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D LA
1Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ 16-18 D ST
2Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D ST
3Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 D ST
1Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK 16-18 E LA
2Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 E LA
3Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 E LA
4Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E LA
5Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 E LA
6Jawor PrzemysławRanoszek PaulinaESTYMA 16-18 E LA
7Ryz MichałBaranowska AnnaSKT STYL 16-18 E LA
1Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 E ST
2Ryz MichałBaranowska AnnaSKT STYL 16-18 E ST
3Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 E ST
4Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 E ST
5Kopieniak KrystianNajman AgnieszkaKuźnia Tańca 16-18 E ST
6Jawor PrzemysławRanoszek PaulinaESTYMA 16-18 E ST
7Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 E ST
1Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C LA
2Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 C LA
3Kaczmarek DamianDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
4Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 14-15 C LA
1Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 C ST
2Kaczmarek DamianDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 14-15 C ST
1Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 E 8T
2Sławiński HektorMagnowska JustynaRONDO 14-15 E 8T
3Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 14-15 E 8T
4Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 14-15 E 8T
5Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 14-15 E 8T
6Szaleniec JakubRytwińska AleksandraPERFECT 14-15 E 8T
1Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 14-15 F 6T
2Białecki KacperRachtan MartaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
3Wasiutyński GrzegorzKropidło KlaudiaRYTM 14-15 F 6T
4Kobędza KamilTkaczyńska NataliaESTYMA 14-15 F 6T
5Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA 14-15 F 6T
6Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 14-15 F 6T
7Nagel AdamPason AnnaKTT REWIA 14-15 F 6T
8Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
8Skutnik IgorRadziewska HannaFORUM 14-15 F 6T
10Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA 14-15 F 6T
1Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN 14-15 G 6T
1Powroźnik KacperCabaj HelenaKTT REWIA 14-15 G 6T
1Ćwieląg MateuszGlomb WiktoriaRÓŻA 14-15 G 6T
2Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 14-15 G 6T
2Pecyna PawełKarwat WiktoriaMONSUN MDK 14-15 G 6T
3Cierlicki BartoszGajny PaulinaMONSUN MDK 14-15 G 6T
3Holewik KrzysztofSternik OliwiaSZOK 14-15 G 6T
3Kardas KamilSkoczyńska MonikaPERFECT DANCE 14-15 G 6T
3Mirek StanisławWichłacz SandraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 G 6T
3Płoński TadeuszOgonowska WeronikaRONDO 14-15 G 6T
1Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 D LA
2Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO 12-13 D LA
3Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 D LA
4Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 D LA
5Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 D LA
6Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
7Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 D LA
8Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO 12-13 D LA
9Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 D LA
1Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
2Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 D ST
3Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 D ST
4Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO 12-13 D ST
5Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 D ST
6Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 D ST
7Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 D ST
8Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 D ST
9Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO 12-13 D ST
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Klar MikołajPijet MajaJEDYNKA 12-13 E 8T
3Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 E 8T
4Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 E 8T
5Janus MiłoszSłaboń WeronikaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
6Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT 12-13 E 8T
7Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 12-13 E 8T
8Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 E 8T
1Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
2Crepaldi PaoloSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
3Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA 12-13 F 6T
4Kacuga OskarRudek AnetaPERFECT 12-13 F 6T
5Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
6Merzlykin ArtemWilkosz JuliaFLAMENCO 12-13 F 6T
7Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY 12-13 F 6T
8Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 12-13 F 6T
1Konewski AdamPatoła MagdalenaST Linestudio 12-13 G 6T
1Pyszka JacekKoczorowska AgataFORUM 12-13 G 6T
1Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA 12-13 G 6T
1Wilanowski MaciejKleszcz IgaMARENGO 12-13 G 6T
1Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 G 6T
2Krzywiński KacperSzweda MajaDANCELOOK 12-13 G 6T
2Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
2Marcinek MateuszSkrzyszowska RoksanaKTT REWIA 12-13 G 6T
2Szczepaniak PawełRygasiewicz PolaRONDO 12-13 G 6T
3Rowiński RafałPrzewoźny NataliaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
3Twardawa OlivierŁysio ZuzannaSZOK 12-13 G 6T
3Wywiał ErykOrdon OliwiaZORBA 12-13 G 6T
3Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY 12-13 G 6T
3Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT 12-13 G 6T
3Karwot DominikSkrzyp MarcelinaSZOK 12-13 G 6T
3Lupa MichałMarciniak MilenaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
3Mazur TomaszMonastyrska MilenaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 G 6T
3Reng MikołajKotowicz MartynaBALLARE 12-13 G 6T
1Jaromin DorianDmuchowska LenaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
1Lipiński PawełZdziarska ZofiaRONDO 12-13 H 4T
1Włodarczyk NikodemHomenda WiktoriaMONSUN MDK 12-13 H 4T
2Drąg JakubGajny AleksandraMONSUN MDK 12-13 H 4T
2Pępek JanMach JuliaGASIEK 12-13 H 4T
2Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA 12-13 H 4T
1Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 10-11 F 6T
2Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
3Olejarz KacperWiewiórka MartaRAGTIME 10-11 F 6T
4Jarząb FilipKoszarska MarikaAkademia Tańca 10-11 F 6T
5Stwora SzymonGliwa AmeliaRAGTIME 10-11 F 6T
6Setlak ŁukaszKościelniak NataliaDANCE DON'T WAIT 10-11 F 6T
1Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA 10-11 G 6T
3Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 10-11 G 6T
1Fliga MiłoszPrzeniosło MajaDANCE DON'T WAIT 10-11 H 4T
1Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 10-11 H 4T
1Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE 10-11 H 4T
1Pławszewska HannaKołt JustynaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 H 4T
1Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 10-11 H 4T
1Włodarczyk LeonardMajka LenaMONSUN MDK 10-11 H 4T
1Błędowski TobiaszSkupień MajaLORDANCE 10-11 H 4T
1Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB 10-11 H 4T
2Kostarek NatanHodór JuliaPERFECT 10-11 H 4T
2Miadziołko WiktorCiszewska LiliannaFLAMENCO 10-11 H 4T
2Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA 10-11 H 4T
2Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL 10-11 H 4T
2Bąk KacperRoszczyńska HannaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 H 4T
2Chmielarski DominikWojtasik DominikaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 H 4T
2Drąg FilipPopadiuk OlgaMONSUN MDK 10-11 H 4T
1Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 8-9 H 4T
1Grabowski MaciejŻwilinkowska AmeliaPERFECT 8-9 H 4T
1Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO 8-9 H 4T
2Duda JakubGawlińska MajaMISTRAL 8-9 H 4T
2Rachtan IgorRymaszewska UrszulaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T