!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle (PTT)
Kędzierzyn Koźle
Filtruj:
Kategorie:






































1Podgajny DawidLassak WiktoriaKS M-TEAM Dorośli OPEN LA
2Pomazanskyi BohdanDziedziczak NataliaKS M-TEAM Dorośli OPEN LA
3Nowoświat MikołajSamek MagdalenaELITA - Kraków Dorośli OPEN LA
4Nazaruk MichałSepioło AdriannaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA
5Zawadzki RobertShkliaruk AlinaCANTINERO Dorośli OPEN LA
6Bednarski MaciejShulha YuliiaMISTRAL Dorośli OPEN LA
7Kotkowski KewinSkrolecka AgataSUKCES Dorośli OPEN LA
8Tarasiuk MateuszSierpniak KajaKS M-TEAM Dorośli OPEN LA
1Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST
2Goły FilipMazurek MartynaZORBA Dorośli OPEN ST
3Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST
1Mielczarek AdrianNowak DariaSUKCES 16-20 OPEN LA
2Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-20 OPEN LA
3Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-20 OPEN LA
4Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-20 OPEN LA
5Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-20 OPEN LA
1Mielczarek AdrianNowak DariaSUKCES 16-20 OPEN ST
2Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-20 OPEN ST
3Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS 16-20 OPEN ST
4Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-20 OPEN ST
5Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-20 OPEN ST
1Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM 16-18 A LA
2Danak MarcinNoworolska MarcelaKuźnia Tańca 16-18 A LA
3Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 A LA
4Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE 16-18 A LA
5Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-18 A LA
1Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 A ST
2Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 A ST
3Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES 16-18 A ST
4Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 A ST
5Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM 16-18 A ST
6Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 A ST
7Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK 16-18 A ST
1Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków 16-18 B LA
2Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP 16-18 B LA
3Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
4Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
5Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 B LA
6Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
7Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 B LA
1Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B ST
2Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA 16-18 B ST
3Wojaczek PiotrBreitkopf AgataIMPULS 16-18 B ST
4Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-18 B ST
5Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B ST
6Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 B ST
7Ablewicz NikodemBorowska JuliaRYTM 16-18 B ST
8Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
9Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 B ST
10Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP 16-18 B ST
11Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 B ST
1Woźniak JakubBieńczyk MariaCHAMPION TEAM 16-18 C LA
2Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP 16-18 C LA
3Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 C LA
4Pawlik MikołajNaramska MariaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 C LA
5Krężel MateuszKukhtin RusłanaIGLICA 16-18 C LA
6Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
7Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK 16-18 C LA
8Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL 16-18 C LA
8Wodowski AdrianDuda MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 C LA
10Ciechanowski DariuszPrzeżywalska BeataKuźnia Tańca 16-18 C LA
1Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 C ST
2Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
3Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 C ST
4Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES 16-18 C ST
5Woźniak JakubBieńczyk MariaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
6Bulenda RafałFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 C ST
1Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 16-18 D LA
2Pasiut SzymonFigiel MariaKuźnia Tańca 16-18 D LA
3Janik DariuszChrzanowska KingaDANCE TEAM 16-18 D LA
1Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA 16-18 E LA
2Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL 16-18 E LA
3Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 E LA
4Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM 16-18 E LA
1Janik DariuszChrzanowska KingaDANCE TEAM 16-18 E ST
2Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL 16-18 E ST
3Stępień JakubKopcik JuliaETIUDA 16-18 E ST
4Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM 16-18 E ST
5Banaszek KacperBorowiecka EwaETIUDA 16-18 E ST
6Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA 16-18 E ST
1Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 OPEN LA
2Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 OPEN LA
3Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 OPEN LA
1Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 OPEN ST
2Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA 16-18 OPEN ST
3Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 OPEN ST
4Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 OPEN ST
5Ablewicz NikodemBorowska JuliaRYTM 16-18 OPEN ST
6Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 OPEN ST
1Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 C LA
2Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 C LA
3Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 C LA
4Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 14-15 C LA
1Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 C ST
2Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 14-15 C ST
3Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 C ST
4Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 C ST
1Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 14-15 D LA
2Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 14-15 D LA
3Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
4Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D LA
5Vitiv IhorSkowron HannaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra 14-15 D LA
1Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D ST
2Borbot RostislavKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
3Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA 14-15 D ST
4Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
5Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 14-15 D ST
6Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
7Vitiv IhorSkowron HannaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra 14-15 D ST
8Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 14-15 D ST
1Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 14-15 E 8T
2Patoła WiktorPatoła MagdalenaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 E 8T
3Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 14-15 E 8T
4Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA 14-15 E 8T
5Sławiński HektorSega LauraMISTRAL 14-15 E 8T
6Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA 14-15 E 8T
7Hurko MarcelBroniszewska HannaETIUDA 14-15 E 8T
1Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 14-15 OPEN LA
2Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK 14-15 OPEN LA
3Patoła WiktorPatoła MagdalenaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 OPEN LA
1Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 OPEN ST
2Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK 14-15 OPEN ST
3Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 14-15 OPEN ST
4Borbot RostislavKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 OPEN ST
5Patoła WiktorPatoła MagdalenaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 OPEN ST
1Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES 12-13 D LA
2Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 D LA
3Ludwig FilipBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 D LA
4Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 12-13 D LA
5Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 12-13 D LA
6Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin 12-13 D LA
7Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 12-13 D LA
1Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 12-13 D ST
2Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 12-13 D ST
3Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 D ST
4Ludwig FilipBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 D ST
5Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 12-13 D ST
1Gawęda WiktorKozłowska LenaKuźnia Tańca 12-13 E 8T
2Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
3Crepaldi PaoloKonieczek MajaZORBA 12-13 E 8T
4Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 12-13 E 8T
5Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
6Konewski AdamGorki ZuzannaST Linestudio 12-13 E 8T
7Gaik GabrielLubojańska KajaPERFECT DANCE 12-13 E 8T
8Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
1Weiner MaciejGlapa HannaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 F 6T
2Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL 12-13 F 6T
1Krzemiński MiłoszBor NadiaISKRA 12-13 G 6T
2Kokoszczyński JanDratwa HannaETIUDA 12-13 G 6T
2Kowol TymoteuszDomin MarcelinaTEAM - Ornontowice 12-13 G 6T
3Zientarski AleksanderJanowska AlicjaMARENGO 12-13 G 6T
3Dobosz RafałWłodarczyk WiktoriaFORUM 12-13 G 6T
3Pilot OskarJackowska AmeliaMISTRAL 12-13 G 6T
1Mirek FranciszekStach NataliaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
2Dobrowolski MateuszWawrzyniak KingaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 12-13 H 4T
1Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES 12-13 OPEN LA
2Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 12-13 OPEN LA
3Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 OPEN LA
4Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 12-13 OPEN LA
1Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 12-13 OPEN ST
2Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 OPEN ST
1Kulików SzymonChrząstek MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 F 6T
2Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM 10-11 F 6T
1Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE 10-11 G 6T
2Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL 10-11 G 6T
2Miedziński FilipBaron EmiliaWDS - Katowice 10-11 G 6T
3Dąbrowski DominikŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin 10-11 G 6T
3Bonczek MoritzHoy MartynaCentrum Tańca FIESTA 10-11 G 6T
3Będkowski OlafPodstawka JagodaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 10-11 G 6T
1Kruszyna MichałSobczyk SybillaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
1Palus DawidKonovalova MarharytaIGLICA 10-11 H 4T
2Kownacki BorysWoś JuliaDANCE TEAM 10-11 H 4T
2Ćwikłowski AntoniGogała JuliaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 10-11 H 4T
1Kulików SzymonChrząstek MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 OPEN 8T
1Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE 8-9 G 6T
2Olejarz SzymonMarkwat MilenaST IMPRESJA Kęty 8-9 G 6T
2Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM 8-9 G 6T
3Sołtysik StanisławRybarczyk JuliaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 G 6T
3Sławiński AleksanderArendarska HannaMISTRAL 8-9 G 6T
1Czok CezaryHucz MartynaDANCE TEAM 8-9 H 4T
1Dzierżenga MaciejCzajka PatrycjaLORDANCE 8-9 H 4T
1Gawroński JakubZobek NataliaWDS - Katowice 8-9 H 4T
2Tolarz KubaKurkowska ZuzannaLORDANCE 8-9 H 4T
2Wawrzyniak NikodemWawrzyniak KlaraEKATERINDANCE GŁOGÓWEK 8-9 H 4T
1Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE 8-9 OPEN 6T
2Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM 8-9 OPEN 6T
3Olejarz SzymonMarkwat MilenaST IMPRESJA Kęty 8-9 OPEN 6T