!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA (PTT)
Jastrzębie Zdrój
Filtruj:
Kategorie:


























1Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 A LA
2Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 A LA
3Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA 16-18 A LA
4Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 A LA
5Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
6Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 A LA
7Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa 16-18 A LA
1Micał KamilKrytak MałgorzataDŻET 16-18 A ST
2Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-18 A ST
3Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET 16-18 A ST
4Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 A ST
5Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-18 A ST
6Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 A ST
7Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 A ST
8Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 A ST
9Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 A ST
1Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B LA
2Kot SzymonKudzielko ZuzannaIMPULS 16-18 B LA
3Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL 16-18 B LA
4Majtyka JakubGaluszkova ZuzanaMarendi 16-18 B LA
5Kakakis NikodemDominek KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
6Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 B LA
7Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B LA
8Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 16-18 B LA
9Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraCHAMPION TEAM 16-18 B LA
10Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 B LA
10Sznapka HenrykToman DariaMarendi 16-18 B LA
12Capek TomasOpalkova VanesaTanecni Skola Peter Cieker(Słowacja) 16-18 B LA
12Pavelcik VladimirHoubova Terezia MariaTanecni Skola Peter Cieker(Słowacja) 16-18 B LA
1Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 B ST
2Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
3Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B ST
4Ligenza JakubMakiejewska NataliaSUKCES 16-18 B ST
5Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 16-18 B ST
6Małecki DawidCwalina SaraRYTM 16-18 B ST
7Pavelcik VladimirHoubova Terezia MariaTanecni Skola Peter Cieker(Słowacja) 16-18 B ST
8Capek TomasOpalkova VanesaTanecni Skola Peter Cieker(Słowacja) 16-18 B ST
1Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES 16-18 C LA
2Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 C LA
3Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
4Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaArtDance 16-18 C LA
5Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C LA
1Tokarski MieszkoWojtych DominikaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
2Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D LA
3Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 D LA
4Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK 16-18 D LA
5Biela ErnestFalfasińska AleksandraBAWINEK 16-18 D LA
6Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D LA
1Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 D ST
2Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D ST
3Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 D ST
4Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 D ST
5Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 D ST
6Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 D ST
7Biela ErnestFalfasińska AleksandraBAWINEK 16-18 D ST
7Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D ST
9Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 D ST
10Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 D ST
1Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
2Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 E LA
3Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 E LA
4Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 E LA
5Lasocki SebastianRzeszowska MagdaRONDO 16-18 E LA
6Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 E LA
7Gibas DominikStasica WeronikaSWING 16-18 E LA
8Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
9Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 E LA
1Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 E ST
2Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
3Grabowski MariuszDul SylwiaBAWINEK 16-18 E ST
4Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE 16-18 E ST
5Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 E ST
6Gibas DominikStasica WeronikaSWING 16-18 E ST
1Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 C LA
2Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
3Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 14-15 C LA
4Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 14-15 C LA
5Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 C LA
6Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 C LA
7Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C LA
8Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 C LA
9Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 14-15 C LA
10Demianiuk MaciejSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
1Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 C ST
2Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 14-15 C ST
3Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 14-15 C ST
4Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 14-15 C ST
5Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraDANCELOOK 14-15 C ST
6Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 14-15 C ST
7Demianiuk MaciejSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 14-15 C ST
1Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D ST
2Suszek WitoldSuszek NataliaSUKCES 14-15 D ST
3Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 D ST
4Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 D ST
1Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 14-15 E 8T
2Kruk DawidNaramska MariaFORUM 14-15 E 8T
3Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 14-15 E 8T
4Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST Linestudio 14-15 E 8T
5Morawa AleksanderSznajder AgnieszkaCUBANA 14-15 E 8T
6Czarnota AdrianSanetra GabrielaSWING 14-15 E 8T
7Skutnik IgorRadziewska HannaFORUM 14-15 E 8T
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 12-13 D LA
2Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D LA
3Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
4Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 D LA
5Morawicki JakubSzawernoga NataliaDANCE TEAM 12-13 D LA
6Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 12-13 D LA
1Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA 12-13 D ST
2Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
3Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D ST
4Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 D ST
5Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 D ST
6Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 12-13 D ST
7Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 D ST
1Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO 12-13 E 8T
2Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 12-13 E 8T
3Jaróg RobertSięka IgaCUBANA 12-13 E 8T
4Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 12-13 E 8T
5Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
6Pielka KrzysztofMargiel KamilaPERFECT 12-13 E 8T
7Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION 12-13 E 8T
8Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 12-13 E 8T
8Zielony JakubSkrobol MartynaRYTM 12-13 E 8T
10Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY 12-13 E 8T
1Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 12-13 G 6T
1Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 12-13 G 6T
2Pawelec WiktorKin ZofiaRONDO 12-13 G 6T
2Adrianowicz AdrianGawrońska AnnaA+S 12-13 G 6T
3Lupa MichałMarciniak MilenaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
3Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
3Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM 12-13 G 6T
3Twardawa OlivierŁysio ZuzannaSZOK 12-13 G 6T
1Kawa KacperBiałecka AnnaETIUDA 12-13 H 4T
1Mirek StanisławWichłacz SandraMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
1Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA 12-13 H 4T
1Holewik KrzysztofSternik OliwiaSZOK 12-13 H 4T
2Bogajewski MiłoszKowol AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
2Czerniec KamilProksa HannaST Linestudio 12-13 H 4T
2Gawron ŁukaszOłubiec WiktoriaDANCELOOK 12-13 H 4T
2Jeżak AleksanderKoczar BognaRYTM 12-13 H 4T
1Gabrysz SzymonWłodarczyk WeronikaIGLICA 10-11 E 6T
2Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
3Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 10-11 E 6T
4Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA 10-11 E 6T
5Lewandowski BartoszBlady JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
6Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA 10-11 E 6T
7Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA 10-11 E 6T
1Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 10-11 G 6T
2Ściborski JakubGrzybek LeonieKTT REWIA 10-11 G 6T
3Krzywiński KacperSzweda MajaDANCELOOK 10-11 G 6T
3Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 10-11 G 6T
1Sznajder WojciechPajor LenaCUBANA 10-11 H 4T
1Grzybek AleksanderBadurczyk JoannaKTT REWIA 10-11 H 4T
1Kubiczek KarolKubiczek NataliaKTT REWIA 10-11 H 4T
1Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 10-11 H 4T
1Marcinek MateuszSkrzyszowska RoksanaKTT REWIA 10-11 H 4T
1Patoła WiktorGorki ZuzannaST Linestudio 10-11 H 4T
2Błędowski TobiaszSkupień MajaLORDANCE 10-11 H 4T
2Karwot DominikSkrzyp MarcelinaSZOK 10-11 H 4T
2Kauffmann JakubCichocka EmiliaSZOK 10-11 H 4T
2Kwiczala DorianKłosok AleksandraLORDANCE 10-11 H 4T
2Lewandowski KamilRzazonka OliwiaLORDANCE 10-11 H 4T
1Gabrysz SzymonWłodarczyk WeronikaIGLICA 10-11 OPEN 8T
2Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T
3Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T
4Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 10-11 OPEN 8T
5Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO 10-11 OPEN 8T
1Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca 8-9 G 6T
2Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 8-9 G 6T
2Różalski MiłoszKuś EmiliaPERFECT 8-9 G 6T
3Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION 8-9 G 6T
3Rychel PawełŁukaszuk MartynaSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 G 6T
1Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska MagdalenaEVOLUTION 8-9 H 4T
1Kostarek NatanHodór JuliaPERFECT 8-9 H 4T
1Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaDANCELOOK 8-9 H 4T
1Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 8-9 H 4T
2Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE 8-9 H 4T
2Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION 8-9 H 4T
1Kowalski WojciechSztuka PolaPERFECT Do 7 H 4T
2Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION Do 7 H 4T