!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO (PTT)
Radzionków
Filtruj:
Kategorie:





















1Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES 16-18 A LA
2Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 A LA
3Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 A LA
4Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
5Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
6Trytko MichałIzdebska ZuzannaDANCELOOK 16-18 A LA
7Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 A LA
8Oleksik MateuszSkrolecka AgataMISTRAL 16-18 A LA
9Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA 16-18 A LA
10Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 A LA
1Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-18 A ST
2Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 A ST
3Trytko MichałIzdebska ZuzannaDANCELOOK 16-18 A ST
4Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 A ST
5Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES 16-18 A ST
6Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 A ST
7Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 16-18 A ST
1Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 B LA
2Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 B LA
3Kot SzymonKudzielko ZuzannaIMPULS 16-18 B LA
4Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 B LA
5Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 B LA
6Zemełka DennisZemełka JenniferDANCELOOK 16-18 B LA
7Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL 16-18 B LA
8Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 B LA
9Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 B LA
9Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
11Będkowski DawidSiwko MarcelinaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
12Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM 16-18 B LA
1Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
2Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES 16-18 B ST
3Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 B ST
4Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B ST
5Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
6Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
6Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 B ST
7Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B ST
8Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 B ST
9Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 B ST
10Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 B ST
10Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 B ST
12Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
1Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES 16-18 C LA
2Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 C LA
3Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C LA
4Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 C LA
5Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
6Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C LA
6Mazur GrzegorzDobrakowska MajaBALLARE 16-18 C LA
7Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C LA
8Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
1Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE 16-18 C ST
2Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 C ST
2Mazur GrzegorzDobrakowska MajaBALLARE 16-18 C ST
3Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 C ST
3Małecki DawidCwalina SaraRYTM 16-18 C ST
4Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 16-18 C ST
5Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 C ST
1Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 16-18 D LA
2Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D LA
3Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK 16-18 D LA
4Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 D LA
1Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
2Bednarek MateuszKukulska NataliaLORDANCE 16-18 D ST
3Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK 16-18 D ST
4Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 D ST
5Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 D ST
5Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
6Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D ST
7Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY 16-18 D ST
7Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
8Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 D ST
1Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
2Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE 16-18 E LA
2Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 E LA
3Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 E LA
4Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E LA
5Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
6Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 E LA
6Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY 16-18 E LA
7Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E LA
8Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 E LA
9Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E LA
11Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 E LA
12Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
13Kowalczyk RafałRajda WiktoriaFORUM 16-18 E LA
1Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
2Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E ST
3Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 E ST
3Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E ST
4Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE 16-18 E ST
5Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
6Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 E ST
7Kowalczyk RafałRajda WiktoriaFORUM 16-18 E ST
8Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 E ST
1Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 E 8T
2Kruk DawidNaramska MariaFORUM 14-15 E 8T
3Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 14-15 E 8T
1Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 F 6T
2Wolny JakubKot EmiliaZORBA 14-15 F 6T
3Depta ArturBłaszczyk SandraFORUM 14-15 F 6T
4Skutnik IgorRadziewska HannaFORUM 14-15 F 6T
5Ochnik BartoszKrzywda WeronikaFORUM 14-15 F 6T
6Białecki KacperRachtan MartaFORUM 14-15 F 6T
7Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA 14-15 F 6T
7Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 14-15 F 6T
9Jałowiecki DawidCichoń PaulinaFORUM 14-15 F 6T
1Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO 12-13 E 8T
2Tomiński MiłoszNocoń MajaSUKCES 12-13 E 8T
3Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 12-13 E 8T
4Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
5Pielka KrzysztofMargiel KamilaPERFECT 12-13 E 8T
6Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 12-13 E 8T
7Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL 12-13 E 8T
8Szaleniec JakubRytwińska AleksandraPERFECT 12-13 E 8T
9Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 12-13 E 8T
1Zielony JakubSkrobol MartynaRYTM 12-13 F 6T
2Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 12-13 F 6T
3Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT 12-13 F 6T
4Janus MiłoszOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
5Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 12-13 F 6T
6Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM 12-13 F 6T
7Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
8Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA 12-13 F 6T
8Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 12-13 F 6T
1Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
1Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 12-13 G 6T
2Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S 12-13 G 6T
2Nagel AdamPason AnnaKTT REWIA 12-13 G 6T
3Kimla MaksymBorecka KorneliaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
3Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM 12-13 G 6T
3Szczepanowski MikołajWitkowska MajaZORBA 12-13 G 6T
1Holewik KrzysztofSternik OliwiaSZOK 12-13 H 4T
1Jaworski JakubSkiba JuliaIMPULS 12-13 H 4T
1Kin ZofiaPawelec WiktorRONDO 12-13 H 4T
1Solny GrzegorzBrauner LillyIMPULS 12-13 H 4T
2Jaromin DorianWichłacz SandraMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
2Kostuj AdamStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 H 4T
2Kościelniak WojciechRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
2Rowiński RafałPrzewoźny NataliaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
1Lewandowski BartoszBlady JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY 10-11 G 6T
3Bawor AdamMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
3Brol JakubKołomycew DariaZORBA 10-11 G 6T
3Crepaldi PaoloNocoń MajaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
3Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT 10-11 G 6T
1Wywiał ErykOrdon OliwiaZORBA 10-11 H 4T
1Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
2Rygasiewicz PolaSzczepaniak PawełRONDO 10-11 H 4T
1Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 8-9 G 6T
2Różalski MiłoszKuś EmiliaPERFECT 8-9 G 6T
3Rychel PawełŁukaszuk MartynaSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 G 6T
3Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaPERFECT 8-9 G 6T
1Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 8-9 H 4T
1Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 8-9 H 4T
2Chrobok AdrianFijoł EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 H 4T
2Kowalski WojciechSztuka PolaPERFECT 8-9 H 4T