!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego (PTT)
Warka
Filtruj:
Kategorie:






























1Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 A ST
2Matuszewski PiotrGrabowska Karina AgnieszkaKTT DUET 16-18 A ST
1Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United 16-18 B LA
2Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
3Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B LA
4Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
5Rogozik JakubFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
1Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B ST
2Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
3Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
4Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
5Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 16-18 B ST
6Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 B ST
1Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 C LA
2Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C LA
3Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
4Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C LA
5Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
6Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON 16-18 C ST
2Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
3Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 C ST
4Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
5Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C ST
6Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
7Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 16-18 C ST
8Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA 16-18 C ST
9Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
1Fabiański EmilKreczmańska NataliaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
2Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
3Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 16-18 D LA
4Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 16-18 D LA
5Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
6Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
7Kijak KonradMolendowska NikolaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
7Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
2Pięcek AleksanderPięcek AnetaCLASSIC 16-18 D ST
3Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 D ST
4Serkowski Mikołaj FilipMarciniak WiktoriaDancers United 16-18 D ST
5Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
1Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 E LA
2Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 E LA
3Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 E LA
4Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 E LA
5Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 E LA
6Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 E LA
7Lizurej TomaszPiaścik KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Lizurej TomaszPiaścik KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
2Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 E ST
3Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 E ST
4Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 E ST
5Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
6Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
1Sobieraj MaciejKopcik JuliaETIUDA 16-18 F LA
2D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM 16-18 F LA
3Andrzejkiewicz BartoszGrzeszyk KarolinaISKRA 16-18 F LA
1Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 C LA
2Ziółek WiktorSzustek AlicjaCLASSIC 14-15 C LA
3Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 C LA
4Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 14-15 C LA
5Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 C LA
6Poździak RafałKvet AnaCLASSIC 14-15 C LA
1Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 14-15 C ST
2Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 C ST
3Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 C ST
4Ziółek WiktorSzustek AlicjaCLASSIC 14-15 C ST
5Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 C ST
1Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 D LA
2Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA 14-15 D LA
3Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC 14-15 D LA
4Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 D LA
5Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About Dance Studio - Szczecin 14-15 D LA
6Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 14-15 D LA
1Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 D ST
2Poździak RafałKvet AnaCLASSIC 14-15 D ST
3Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About Dance Studio - Szczecin 14-15 D ST
4Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA 14-15 D ST
5Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 D ST
1Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 E 8T
2Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
3Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 14-15 E 8T
4Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 E 8T
5Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
6Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały 14-15 E 8T
1Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały 14-15 F 6T
2Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 14-15 F 6T
3Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 14-15 F 6T
4Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 14-15 F 6T
5Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA 14-15 F 6T
6Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 14-15 F 6T
1Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO 14-15 G 6T
2Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 14-15 G 6T
3Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 14-15 G 6T
1Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 12-13 D LA
2Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA 12-13 D LA
3Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 D LA
4Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE 12-13 D LA
5Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 12-13 D LA
6Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D LA
7Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 12-13 D LA
8Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
9Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 D LA
1Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 12-13 D ST
2Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 12-13 D ST
3Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 12-13 D ST
4Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 D ST
5Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE 12-13 D ST
6Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
7Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 D ST
8Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D ST
1Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaAIR DANCE - Warszawa 12-13 E 8T
2Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaAIR DANCE - Warszawa 12-13 E 8T
3Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 12-13 E 8T
4Wójcik MateuszSękowska MartynaCLASSIC 12-13 E 8T
5Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 E 8T
6Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 E 8T
7King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 12-13 E 8T
8Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE 12-13 E 8T
9Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART 12-13 E 8T
10Karasiak PiotrArinkina AnhelinaESKADRA 12-13 E 8T
11Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART 12-13 E 8T
1Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 12-13 F 6T
2Smuniewski SzymonJekel AleksandraAll About Dance Studio - Szczecin 12-13 F 6T
3Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION 12-13 F 6T
4Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 12-13 F 6T
5Szewczykowski JakubSzelerska Magdalena AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
6Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE 12-13 F 6T
7Domański MarcelMarciniuk AleksandraISKRA 12-13 F 6T
8Mendak MateuszPóltorak ŁucjaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
1Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 12-13 G 6T
1Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA 12-13 G 6T
1Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaCLASSIC 12-13 G 6T
2Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART 12-13 G 6T
2Lejzak FilipStrzelec NataliaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
2Mularczyk FilipPaczyńska MariolaEMOTION 12-13 G 6T
3Konarski MichałRogozińska AnnaEMOTION 12-13 G 6T
3Piątek FilipWieczorek EmiliaAkademia Tańca 12-13 G 6T
3Wąsak JanGałęza JagodaEMOTION 12-13 G 6T
1Kraska KsaweryMomot LenaAkademia Tańca 12-13 H 4T
1Piątek KrzysztofLiszecka AnnaEMOTION 12-13 H 4T
2Ryng HubertSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
1Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 10-11 E 6T
2Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA 10-11 E 6T
3Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 10-11 E 6T
1Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About Dance Studio - Szczecin 10-11 F 6T
2Augustyniak KrystianUjma MartaZAMEK 10-11 F 6T
3Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin 10-11 F 6T
4Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP 10-11 F 6T
5Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA 10-11 F 6T
6Woch PrzemysławSiekierda ZuzannaZAMEK 10-11 F 6T
7Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 10-11 F 6T
8Wiertel MieszkoMianowana OliwiaZAMEK 10-11 F 6T
9Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART 10-11 F 6T
10Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA 10-11 F 6T
1Rogoziński IgnacyHerasym MelissaEMOTION 10-11 G 6T
2Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 10-11 G 6T
3Wasilewski WojciechGórska MartaKORDASZEWSCY 10-11 G 6T
3Fabisiak FilipKowalczyk LenaEMOTION 10-11 G 6T
1Lisiecki JakubLipińska JuliaESKADRA 10-11 H 4T
1Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 H 4T
1Reczko Krystian PiotrMazan NikolaEMOTION 10-11 H 4T
2Kowalski-Klein TadeuszJanikowska JuliaEMOTION 10-11 H 4T
2Trociński SzymonWituszyńska SaraEMOTION 10-11 H 4T
2Łukaski MikołajMatla LenaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
1Słomski MateuszCzarnocka EwaPOLISH CLUB 8-9 G 6T
2Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca 8-9 G 6T
2Stawowczyk WiktoriaSzeliga AntoniWIKA 8-9 G 6T
3Pacuszka JakubGadowska AntoninaEMOTION 8-9 G 6T
3Chrząstowski JanMikus WiktoriaEMOTION 8-9 G 6T
1Mianowski AleksanderWójcicka DianaKORDASZEWSCY 8-9 H 4T
1Michalski Grzegorz StanisławBarchan AntoninaEMKA DANCE ACADEMY 8-9 H 4T
1Pilujski HenrykPilujska IzabelaEMKA DANCE ACADEMY 8-9 H 4T
1Tiurmorezow KrzysztofBukowska MichalinaWIKA 8-9 H 4T
2Bojarski WiktorOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński 8-9 H 4T
2Jaworski SzymonSłowińska MajaS.T. Krystian Krzemiński 8-9 H 4T
2Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński 8-9 H 4T